Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (48) összesen
Like Tree52Likes

Téma: Ike Haxton is otthagyta a PokerStars Team Online-t

  1. #31
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem minden egyes újabb hírnél ti még x oldalt fogtok vitatkozni a témáról. Pedig ***** egyszerű a dolog. Néhány ember sötét, mint a pince, és nem érti meg, hogy az embereket nem az bosszantja igazán, hogy a Stars megvágja a visszatérítéseket, hanem a módja, hogy ezt novemberben hozza be, nem két hónappal később, ahogy azt illene. Megteheti? Meg. Gusztustalan? Az hát. Ezért tiltakoznak a játékosok. A sztrájk csak egy választható lépés a sok közül. Lehet tömegesen cashoutolni, DDOS támadásokat intézni, Stars élő versenyeit/klubjait bojkottálni, profi játékosok mondhatnak le (lásd: Kanu ill. Haxton), illetve tehetnek terhelő kijelentéseket a vállalatra nézve, amik jelentősen rombolják annak arculatát. Biztos vannak más eszközök is, hirtelen ennyi jutott eszembe. Az én szememben ez nem a regek jóllétéről szól, hanem arról, hogy a játékosok megmutassák, hogy egy nagy cég nem tehet meg büntetlenül semmit mások kárára, mert igenis fel tudunk ellenük lépni ha akarunk.
    Itt semmi nem történt a játékosok kárára. Egy szolgáltató változtatott az ő általa szabott feltételein. Mégpedig annyit,hogy bizonyos kedvezményeket megvágott. Kár akkor keletkezett volna, ha pl a játékosok számláján lévő pénzből vettek volna el jogosulatlanul.

    Most ez már kb olyan mint amikor valaki megszokja, hogy akciósan 100.-Ft a sajtburger a mekiben, és utána reklamálni meg tüntetni kezd, és még meg is magyarázza,h miért volt jó az a mekinek, hogy csak 100.- Ft volt a sajtburger, és miért lesz vége a gyorskaja biznisznek a meki számára ez miatt.

    Vagy amikor ki van írva a teszkóban,h akcós a kifli a héten és csak 9.-Ft, de mire odaérsz már elfogyott. Ez persze tudatos, mégsem veri ott az asztalt senki ilyenkor.
    A multicégek sajnos igenis mindent megtehetnek és meg is tesznek ma a földön, kezdve a nagyon komoly politikai lobbyzástól, a szakszervezeti vezetők zsarolásán/meggyilkolásán át, a környezeti károkozáson keresztül az emberek kizsákmányolásáig. Még lehetne sorolni. Amit mi a nyugati civilizációban élő emberek tehetünk ez ellen az az, hogy nem növeljük a profitjukat, vagyis nem fogyasztjuk a termékeiket. Erre a mai fogyasztásra épülő társadalomban, a fogyasztásra optimalizált életvitelekkel szerinted mennyi esély van? Te vagy én hiába leszünk tudatos fogyasztók, 1 ilyenre jut 10 000 agymosott, akiket a médián keresztül vezérelnek ezek a cégek.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2016. 01. 03. 11:20
    Flush67 and Laci24 like this.

  2. #32
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    .....,mert a PS-nél is a bevétel a befizetésekből származik, nem pedig a rake-ből. Ha nincs befizetés, akkor lesz rake valaha is? Nem. Ha van befizetés lesz a rake-ből bevétel? Igen.
    Na, ezt gondold át még egyszer. Kell a befizetés, szerintem is, de az (még) nem a pées pénze.
    "Egon, ez piszok jó!"

  3. #33
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na, ezt gondold át még egyszer. Kell a befizetés, szerintem is, de az (még) nem a pées pénze.
    Szerinted is kell? Van aki szerint nem, most komolyan?
    Ok. Tegyük fel ma indítasz egy online pókertermet, ahol minden játéktípusban 10% a terem jutaléka. Gyűlik gyűlik a sok regisztráció, egyre többen próbálják ki a szoftvert az ingyenes játékokon stb, de egy azaz egy befizetés sem történik. Mennyi lesz a termed bevétele a rake-ből az első órában, az első nap, az első hónapban, az első évben?
    Ha a PS-nek az lenne a célja,h a legrövidebb idő alatt a legtöbb pénzt vegyék ki, akkor ettől a pillanattól kezdve nem tudnánk belépni és elszednék a játékosok számlájáról a pénzeket. De ezt csak azért nem teszik meg, mert ez hosszútávon kinyírná az üzletüket, és vélhetően több pénztől esnének el.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2016. 01. 03. 11:28

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Szerintem a ps nem nagyon sajnálja hogy sorba mondanak fel a profik, lehet hogy már kezdettől ez volt a cél csak nem akarta kirúgni őket mert kéne végkielégítést fizetnie
    Laci24 likes this.

  5. #35
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt semmi nem történt a játékosok kárára. Egy szolgáltató változtatott az ő általa szabott feltételein. Mégpedig annyit,hogy bizonyos kedvezményeket megvágott. Kár akkor keletkezett volna, ha pl a játékosok számláján lévő pénzből vettek volna el jogosulatlanul.

    Most ez már kb olyan mint amikor valaki megszokja, hogy akciósan 100.-Ft a sajtburger a mekiben, és utána reklamálni meg tüntetni kezd, és még meg is magyarázza,h miért volt jó az a mekinek, hogy csak 100.- Ft volt a sajtburger, és miért lesz vége a gyorskaja biznisznek a meki számára ez miatt.

    Vagy amikor ki van írva a teszkóban,h akcós a kifli a héten és csak 9.-Ft, de mire odaérsz már elfogyott. Ez persze tudatos, mégsem veri ott az asztalt senki ilyenkor.
    A multicégek sajnos igenis mindent megtehetnek és meg is tesznek ma a földön, kezdve a nagyon komoly politikai lobbyzástól, a szakszervezeti vezetők zsarolásán/meggyilkolásán át, a környezeti károkozáson keresztül az emberek kizsákmányolásáig. Még lehetne sorolni. Amit mi a nyugati civilizációban élő emberek tehetünk ez ellen az az, hogy nem növeljük a profitjukat, vagyis nem fogyasztjuk a termékeiket. Erre a mai fogyasztásra épülő társadalomban, a fogyasztásra optimalizált életvitelekkel szerinted mennyi esély van? Te vagy én hiába leszünk tudatos fogyasztók, 1 ilyenre jut 10 000 agymosott, akiket a médián keresztül vezérelnek ezek a cégek.
    Én nem kívánok csatlakozni ehhez a sok oldalas vitához, van akikkel egyszerűen nem lehet vitatkozni, így értelme sincs, csak az idő nettó elbaszása. Ha szerinted rendben van, hogy x cég bármit megtehet amit akar, az elég szomorú. Ha vannak még olyanok, akik kiállnak egy cég ellen a saját igazukért, megpróbálják megoldani a problémáikat, amibe mások beletörődtek... na ők azok akik megérdemlik a tiszteletet.
    naggeri, DaDirk, lumpi and 4 others like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... na ők azok akik megérdemlik a tiszteletet.
    +1, de:

    Neked optimista a felfogásod, ezért így fogalmazol, nekem nem ennyire, ezért úgy fogalmazom meg, hogy a többi érdemel megvetést. Mi lesz a következő? Teljesen okés vegyi fegyvereket reklámozni, ha pénzt kapunk érte? Hol a határ? Ha kerestem 10M$-t az elmúlt 3 évben játékkal, akkor okés megvásárolhatónak lennem, és azt mondanom, hogy persze, nem para gyerekkórházakat bombázni, ha rakétavető van a tetején. Szerintem meg ez akkor is para, ha csóró vagy. Sőt, szerintem még az is szaralak, aki nem látja, hogy ez negreanu nevű szardarab miért is szardarab.

  7. #37
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    LOL, azért az elég vicces, hogy egyeseknek megint mennyire sikerül túlreagálni a dolgot.
    Ok, a PS átb@szott egy csomó embert egy raklap pénzzel, de miért kell ezt vegyi fegyverhez, meg gyermekkórház bombázásához hasonlítani? Szeretem a hatásvadász kommenteket, de ez már azért picikét sok a jóból.

  8. #38
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1, de:

    Neked optimista a felfogásod, ezért így fogalmazol, nekem nem ennyire, ezért úgy fogalmazom meg, hogy a többi érdemel megvetést. Mi lesz a következő? Teljesen okés vegyi fegyvereket reklámozni, ha pénzt kapunk érte? Hol a határ? Ha kerestem 10M$-t az elmúlt 3 évben játékkal, akkor okés megvásárolhatónak lennem, és azt mondanom, hogy persze, nem para gyerekkórházakat bombázni, ha rakétavető van a tetején. Szerintem meg ez akkor is para, ha csóró vagy. Sőt, szerintem még az is szaralak, aki nem látja, hogy ez negreanu nevű szardarab miért is szardarab.
    Én nem csak a profikról beszéltem, ők csak egy kis része a dolognak, hanem a teljes társadalomról, hogy becsülöm azokat, akik kiállnak valamiért, ahelyett, hogy beletörődnének, hogy "oké akkor most rosszabb lesz, mert ők egy multi megtehetnek bármit". Az ilyen beletörődő mentalitás viszi a társadalmat a süllyesztőbe. Ahogy meg Krejdül, úgy én se értem, hogy jött ide a vegyi fegyver meg a gyerekkórház bombázás.
    Fluxxxi likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Így jön ide: Negreanu ezúttal túl érzékeny témához nyúlt?
    ezt akkor sikerült meglépnie, ha nem emlékeznétek, amikor pár játékos egy ept-n kiállt a palesztinok mellett, erre a stars betiltotta a "bármilyen politikai állásfoglalást" a versenyein.
    luckyb555 likes this.

  10. #40
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így jön ide: Negreanu ezúttal túl érzékeny témához nyúlt?
    ezt akkor sikerült meglépnie, ha nem emlékeznétek, amikor pár játékos egy ept-n kiállt a palesztinok mellett, erre a stars betiltotta a "bármilyen politikai állásfoglalást" a versenyein.
    Ez a téma nem érdekel, nem érint, nem értek hozzá, nem tudok állást foglalni. És szerintem vagyunk ezzel itt páran, felesleges felhozni.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •