Oldal: 38 / 39 ElsőElső ... 2836373839 UtolsóUtolsó
Eredmény: 371 - 380 (384) összesen
Like Tree90Likes

Téma: Paintech, GoPro project

  1. #371
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Tervek 2016-ra:

    Hosszas tanakodás után, és már már döntési helyzet nélkül maradtam az ügyben, hogy mi legyen a hőn szeretett kis csodaparipámmal. Kénytelen vagyok eladni, mert valamiből a sulit is ki kell fizetni, a tartalékaimat (amik amúgy sem rúgtak magasra) felemésztette a Pestre költözés. Most már nyilván érzem, hogy nem kellett volna az elmúlt 3 évben alkesznek lennem, amolyan falusi baller lifestylet élnem, hanem rohadtul de spórolnom kellett volna amíg még volt miből. Így búcsút intek az én kis e36 coupemnak (érdeklődni priviben, még mindig szívesen cserélem egy szolid 35BI-s Nl50-es rollra ). A sulin túl kell a pókerhez is egy kis anyagi háttér, mert hiába ülök neki 20-30 dodóval pókerezgetni, az nem roll, és mostanában már nem tudok ennyiből rollt építeni (béna pöcs lettem). Igen konstatáltam, hogy milyen fontos is a BRM, így néhány év után (nájsz dzsáb lol).

    Ezen túl, elég korrekt lesz a jövő év, suli, saját élet, munka, poker, de egyszerűen muszáj odatennem magam, mert hát én sem aranytojással a seggemben születtem, de nyilván ez nem a rinyap*na részleg, így ezt nem panaszkodásképpen írom, sokkal inkább a "hűha ez az élet nevű dolog nem is olyan egyszerű" című bejegyzés részeként.

    Tudom,tudom eddig csak terveket írtam az elmúlt időszakban és eddig semmi eredmény, de mint mondtam abszolút nincs büdzsém akár egy nl5-ös roll befizetésére sem, tehát ez van sprite. De addig is frissítem a tudásanyagot és próbálok más irányból, gyakorlatiasabban hozzáállni a tanulási fázishoz (handelemzés felértékelése, szituációk, koncepciók magamévá tétele formájában).

    Bár mivel csak levelezős vagyok, akár külföldre is költözhetnék pl Ausztria, de egyelőre nem erőltetném ezt a vonalat, csak végszükség esetén, de hosszútávú tervekben szerepel.

    Mivel az életben úgy épülnek fel a dolgaink, hogy nem egymás segítségével jutunk előbbre, hanem azzal, hogy napi 12+ órában azon vagyunk, hogy hogyan legyünk jobbak másoknál, még mindig elbűvölő gondolat egy stratégiai "játék" lehetőségével megpróbálni túljárni mások eszén, ahol teljes mértékben rajtad múlik, hogy mit érsz el (nyilván nem számolva szabályozásokkal és más egyebekkel). Persze nyilván ez nem egyszerű, de hát mi az manapság ha nem handycappel indulsz.

    #boldogságbékeszeret#sziasztok

  2. #372
    Lelkes újonc iDonkey avatara
    Csatlakozott
    2015. 08. 24.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    NL2 is jó kezdésnek, nincs különbség a játékosok közt (szinte), számodra viszont annyiban jobb lenne, hogy kevesebb roll is elegendő. Én azt mondom legalább legyen meg a 25 buy-in, és már léphetsz is feljebb, majd NL10 előtt válts egy több buy-ines BRM-re.

    Nem válaszoltam a régebben írt kommentedre, amikor pestről beszéltünk. Első sorban azért szeretnék oda költözni, mert a munkalehetőség/fizetés több, mint vidéken, legalábbis én így tudom, és így több időm lenne a pókerrel foglalkozni (szeretek élőzni, és az én településemen nem nagyon van lehetőség), majd amint lehetséges elhagyni a főállásomat, a póker miatt. Ez az A terv egyik része, és azért erőltetném pestet, mert ha a B terv lép életbe, sem pest, sem a póker nem jön szóba. Ezért igyekszem szorgalmasan tanulni, fejlődni, bár most én is hullámvölgyben vagyok, az idő pedig szorít..

    GL!

  3. #373
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Meglátjuk, valószínűleg úgyis az elejéről kell indulnom, de addig is annyi tudást szívok magamba, hogy ne legyen gond. A BRM-em mindig is agresszív volt, és működött is amíg nem gamblerkedtem el a pénzem.

    Pestről és a terveidről. Én gépipari-mérnökasszisztens vagyok, jelenleg fősulin tanulok más szakon, és vidéken jobban kerestem mint most pesten. Nyilván ez sok mindentől függ, nincs pl nyelvvizsgám, és amerre lakom nemigen van igény az ilyenfajta tudásra, így szopás a történet. Nem tudom te mivel foglalkozol, nekem is ilyen terveim voltak, amik működtek is volna, mármint a főállás otthagyása, csak hát elbasztam ugye. Én azt mondom, hogy amíg NL50-en nem vagy kompetens, ne nagyon gondolkozz olyanon, hogy otthagyod a melót (már ha nem 80k hufért dolgozol) mert ott azért már elég sok minden kijön amit előtte nem nagyon tapasztalsz a páukerben. És amire nagyon figyelj, hogy legyen elég pénz a zsebedben, hogy ne kelljen aggódni. Én azt mondom, hogy min. 1-1,5 millával a zsebemben meg egy nl50-es rollal már lehet erősködni (úgy,hogy magadat tartod el és pesten élsz, ami nem egy olcsó mulatság), hogy kiszállsz a hagyományos munkás életből. Persze egyéni preferencia kérdése, de én így érezném teljesen jól magam most. Továbbá ha semmi nem kötne haza, kimennék pár évre külföldre, közben játszanék és elég pénzzel a zsebemben megváltanám a jegyem a kockazónába miután visszajöttem. Nem tudom milyen idős vagy, vagy hogy áll most az életed, de pest közel sem annyira fain mint azt mindenhonnan hallja az ember. Gondolt át rendesen, ha dobsz egy címet dumálhatunk ezekről a dolgokról. Én elég csúnyán beleszaladtam ebbe a témába minden szinten és jelenleg a padlóról próbálom összevakarni magam. GL
    Csuhi81 and iDonkey like this.

  4. #374
    Lelkes újonc iDonkey avatara
    Csatlakozott
    2015. 08. 24.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Jójó, skype-ot tudok adni, ha az nem jó küldök más elérhetőséget.

    skype: zsomborb90

  5. #375
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Okézsoké, este felveszlek. Tán fluxxxi7 a skype accom.

  6. #376
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Jó reggőt!

    Végre "érdemből" is írhatok egy picit. Elkezdődött a játék újra. Egy számomra teljesen új terembe fizettem be kemény 4BI-t NL5-re (azért NL5-tel számolok mert nincs NL2 azon típus esetén amit játszom). Kaptam is gyors 2BI-t ajándékba és ezzel 6BI-s "bankrollal" elkezdtem a menetelésem. Nem tudom pontosan hány hand ment le, HUD nélkül játszottam mert a HM2 újra beállításra szorul, de már nem bírtam kivárni mikor újra játszani kezdhettem...
    Az elején nem ment olyan jól, nyilván vissza kell szokni, de kb 1000-1500 handet pörgethettem le aminek az eredménye tisztán +5 BI a limiten. Így most 11 BI-vel az lesz a hétvégi program, hogy lehetőleg összeszedjem a 25BI-s bankrollnak nevezhető összeget, hogy egy kicsit lazíthassak a játékmeneten. Nyilván mivel nincs meg a pénzem a limitre, sok szituáció kimarad ami hosszútávon +EV lenne de rövidtávon nem tudom bevállalni, így egyelőre kacifántos a dolog, de rajta vagyok, hogy mihamarabb összejöjjön egy NL5-ös, aztán NL10-es roll. Bár érdekesség, hogy a teremben NL10-en kisebb az élet mint NL20-on, úgy hogy még meglátjuk mi lesz a pontos ütemterv.

    Pozitívum, sokkal többet gondolkodtam már most játék közben, mint ezelőtt. Na nem a pókerről, hanem a kiskacsák szaporodásáról. Bár még nagyon az út elején vagyok, mindenképp egy pozitív kezdés volt, pont mint régen .

    GL az asztaloknál!

    #dont#be#a#fckin#gambler

  7. #377
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Hétvégi összefoglaló:

    Csütörtökön kezdtem újra játszani, akkor nagyon szépen is ment a játék, aztán pénteken éjjel is játszottam egy kicsit, még ott is pluszos volt a dolog, aztán szombaton átkerültem a szopókosárba. Megéreztem újra a BR hiányát, na nem gamblerkedésből adódóan...Egyszerűen annyira nem fizették ki a lapjaim, és annyi sick szitu volt, nyilván volt 1-2 BI amit összességében sikerült eltiltelnem de a szombat vasárnap enyhe 10BI bukó volt kb 5k hand alatt.

    Na elég is a siránkozásból, tudom, hogy ez teljesen standard, csak épp rosszkor jön, pont az elején mikor egy kis "szerencse" kéne, hogy értelmes tag játékkal összeszedjem a megfelelő BR-t a limitre (NL5, mert nincs NL2 ahol játszom, de ha itt bukó lesz akkor átmegyek egy olyan terembe ahol van csak itt elég sok kedvezmény meg tudásanyag lett biztosítva azáltal, hogy ebben a bizonyos teremben játszom). Egyelőre tervekkel bajban vagyok így a szopóroller ügyén. De azt hiszem több tanulás , kevesebb játék lesz a jövőben, úgy is annyi új infot "találtam", hogy azt hittem be vagyok kokózva. Ma felrakom az autóm használtautó.hu-ra aztán ha sikerül eladni, befizetek egy értelmes összeget mert ez a néhány BI egy limitre még legalul sem jön be de rohadjak meg akkor sem tántorít el a célomtól fortuna!

    Jó szerencsét az asztaloknál!

  8. #378
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Tegnap sikerült menteni valamit a "rollomon" egy PLO MTT-n (mert cg-hez nem volt már meg, majdnem busto lett, mondjuk 4BI-ből nem nehéz), bár nem örültem az 5. helynek annyira mikor hajnal fél4kor kiestem de azért annyit értem vele, hogy nem kell depóznom, és még valamit kezdhetek magammal.

    Teremváltás: több mint valószínű, hogy termet fogok váltani de először lepörgetek annyi raket az adott teremben, hogy az nagy mennyiségű (amúgy fizetős) tananyaghoz juttasson hozzá, aztán ha ez megvan, és még mindig nem az igazi a történet akkor visszalépek a törzshelyemre.

    Tudom egyelőre szegényes bejegyzések de nem igazán adja az rng, és hát benne vagyok az okosodásban is amiről meg nem sok mindent tudok még írni.

  9. #379
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Szép reggőt!

    Nagyon jó hétvégém volt! Na nem pókeres szempontból ... Eladtam az autóm amit már egy ideje nem nagyon használtam, így pénzügyileg stabilabb lábakon állok most. Át is tettem a székhelyem a régi termembe, így onnan indulhat a grind. Így a BRM betartása nem akadály, tehát jók vagyunk, már csak a munkát, időt és energiát kell beletenni és minden fain lesz. Hamarosan jelenkezem handekkel, grafikonokkal meg minden finomsággal!

    Gééelll az asztaloknál!

  10. #380
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Helyzetjelentés:

    Sikeres átköltözés a jól bevált terembe, bár az előző sem volt rossz de mégiscsak így lesz a jó.
    Jelenleg megvan egy korrekt BR Nl5 playmoneyra, így nincs más dolog mint egy kicsit elemezni és grindolni tovább hogy meglegyen az NL10-es BR egy szolid 30BI-s BRM-hez.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •