Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (29) összesen
Like Tree9Likes

Téma: DaDirk - Mega Poker Series Bécs 2016 január - részesedés eladás

  1. #1
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás DaDirk - Mega Poker Series Bécs 2016 január - részesedés eladás

    Sziasztok,
    A tavalyi évhez hasonlóan idén januárban is indulni szeretnék jópár eventen az MPS bécsi fordulójában. Sajnos idén sem jött össze a package, így kénytelen leszek élőben szatozni a főversenyre, illetve bár a mellékversenyeken mindenképpen elindulok, azért azokra is szándékozom élő szattal próbálkozni. A teljes schedule-ről írt az Akadémia, de a sorozat FB oldalán is megtalálható.
    Hamarosan újabb pókerfesztivál indul Bécsben

    Az online eredmények sajnos az utóbbi időben elkerülnek, bízom benne, hogy élőben a kicsit minta ellenére sikerül újra valamit alkotni. A tavalyi és idei évet nézve az alábbi nickeket lehet böngészni, ezeken a site-okon játszottam 95%-ban, sajnos nem túl sok sikerrel:
    PS: myko1979 (idén még nem játszottam itt)
    WillHill: DaDirkWH

    Hozzáteszem, hogy az ITM százalékom főleg a WH-en aránylag magas, 2015 elejétől mostanáig 14% (HM stat), csak sajnos ezek főleg a kisebb nevezési díjú versenyeken és szatokon voltak leginkább. A PS-en 9% ez a mutató az OPR szerint.

    Aki esetleg nem ismerne, kedvcsinálónak vagy akár referencia gyanánt, annak ajánlom figyelmébe a tavalyi hasonló topikot, ott az első hsz-ben részletesen bemutatkoztam. Ahogy látható tavaly profitábilis volt a csomag a befektetőknek, azon leszek, hogy idén még jobb eredményt érjek el, illetve a topikban követhető, hogy problémamentes volt a kifizetés is.
    DaDirk - Mega Poker Series Bécs 2015 - sideevent csomag részesedés eladás

    Az eladásra szánt csomag részletesen az alábbi linken tekinthető meg:
    https://docs.google.com/spreadsheets...tTw/edit#gid=0

    Ebből szándékozom eladni maximum 40%-ot, mark-up nélkül. A teljes csomag értéke 1415 EUR, azaz 1% = 14.15 EUR.

    Ahogy látható a csomag alapvetően pesszimista szenárióra épül, természetesen ha sikerül valamelyik szat, akkor a Main Event is a csomag részét képezi. Illetve ha valamelyik sideeventre sikerül szatról bejutni, akkor ott ugye magának a mellékversenynek (330 v. 440 EUR) a megfelelő százalékos része tőkearányosan 1:1 visszajár. A bounty event-en a szerzett bounty-kat teljeskörűen visszaosztom.

    A fentiek mellett fontosnak tartom kiemelni, hogy:
    - nincs garantált nyereményalap, de hagyományosan elég népszerű versenysorozatról van szó, akit érdekelnek a tavalyi eredmények és díjalapok itt nézelődhet: 2015 Mega Poker Series - MPS Vienna: Hendon Mob Poker Database

    - tőkevisszaosztás nem indulás (betegség v. elhúzódó két napos event) esetén 1:1

    - ha esetleg az eredeti versenytervtől eltérnék és mégis nyomnék reentry-t vagy több rebuyt a szaton, annak teljes ktg-e engem terhel, és nem érinti a nyeremény visszaosztását a befektetők szemponjából

    - bármilyen ITM esetén 2%-ot levonok a nyereményből a kötelező jattra, és a maradék kerül felosztásra

    - ha valamilyen csoda történne és Main Event final table-re kerülnék, akkor a 2% jatt mellett további 3%-ot levonok saját részre, és a maradékot osztom vissza részesedés arányosan. Ez utóbbi kizárólag a Main Event final table-re vonatkozik, a side eventekre nem.


    Értelemszerűen, ha ideális esetet nézzük, akkor rögtön az első szaton bejutok a Main Event-re (kvázi 160 EUR-ból), és FT-ig menetelek, ekkor ugye az összes többi verseny kimarad, így azokra szánt pénz megy vissza 1:1-ben, ergo 1% = 1.6 EUR lesz, amire már egy nagyon szép kifizetés érkezhet egy Main Event FT esetén. Persze ez azért egy álomszerű szituáció lenne, csak a példa kedvéért írtam le, hogy mindenkinek érthető legyen, de azért álmodozni szabad.

    A vásárlásokat a PS-en tudom fogadni, euróban a myko1979 nicken. A legkisebb vásárolható egység 1%, esetleges túlbookolás esetén a beérkezési sorrend számít. A pénzeket 2016. január 26, éjfélig tudom fogadni, mivel 27-én már megyek is ki Bécsbe. A versenyeken az eladott részesedésektől függetlenül mindenképpen elindulok.

    A versenyek közben Twitter-en lehet majd követni az eseményeket a DaDirkMyko nicken. Igyekszem majd nap végén ide is beírni mi a helyzet, de ezt nem ígérem. A sorozat végén mindenképpen lesz egy elszámolás itt a topikban, illetve igény (és kedv) esetén némi beszámoló is az egész versenysorozatról.

    Ha van bármi kérdés/komment a fentiekhez, jelezzétek itt. Előre is köszi a bizalmat.

    Üdv,
    DaDirk
    SajtiEgon, Csuhi81 and Jymaster111 like this.

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 01. 13.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Más fórumról ismerem DaDirk kollégát. Többször vettem már részesedést a versenyeiből, s mindig tartotta magát a megállapodáshoz.
    SajtiEgon likes this.

  3. #3
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Köszi a visszajelzést, Andrew, ha jól sejtem.

    Eddig:
    vin.... 1% (foglalva)
    And... 2% (elküldve)
    privát 5% (foglalva)

    Maradt: 32%

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    3% küldöm 1 órán belül

    up: éjjel megtréfált a technika, most ment el. gudlak!
    Utoljára módosítva: Meanmachine által: 2016. 01. 14. 14:12

  5. #5
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    DaDirk, nem látom a felvezetődben, hogy
    - sajnos többször előfordult, hogy nem indult az MPS szat
    - kb csak legutoljára, múlt vasárnap jött össze annyi ember, hogy ketten is csomagot nyertek
    - korábban, amikor egy csomag talált gazdára és cash a 2.-4. helyezettnek, te lettél a runner-up.

    Hajrá!
    "Egon, ez piszok jó!"

  6. #6
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    1% foglal.

  7. #7
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    DaDirk, nem látom a felvezetődben, hogy
    - sajnos többször előfordult, hogy nem indult az MPS szat
    - kb csak legutoljára, múlt vasárnap jött össze annyi ember, hogy ketten is csomagot nyertek
    - korábban, amikor egy csomag talált gazdára és cash a 2.-4. helyezettnek, te lettél a runner-up.

    Hajrá!
    Így van, köszi Sajti, hogy megemlítetted. Remélem Bécsben találkozunk!
    SajtiEgon likes this.

  8. #8
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Érkezett két transzfer, egyik Masz***r (=Meanmachine), másik Mand****2 (Taz?) nickekről, beírtam lent, ha esetleg mégsem így lenne, akkor jelezzétek légyszi. Köszi!

    Eddig:
    vin.... 1% (foglalva)
    And... 2% (elküldve)
    privát 5% (foglalva)
    Meanmachine 3% (elküldve)
    Taz 1% (elküldve)

    Összesen: 12%
    Eladásra maradt: 28%

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    Hello, tegnap küldtem en is 1%-ot. gL.

  10. #10
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Idézet Mandras eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello, tegnap küldtem en is 1%-ot. gL.
    OK, javítom a listát, köszi, hogy szóltál.

    Eddig:
    vin.... 1% (foglalva)
    And... 2% (elküldve)
    privát 5% (foglalva)
    Meanmachine 3% (elküldve)
    Taz 1% (foglalva)
    Mandras 1% (elküldve)

    Összesen: 13%
    Eladásra maradt: 27%

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •