Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (28) összesen
Like Tree26Likes

Téma: Tilt kezelés(???)

  1. #11
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Próbálj meg kicsit a játék élményért játszani, akkor kevésbé figyelsz a pénzre.
    Koszka9999 and Hajniiiii like this.

  2. #12
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    "És ha nagyon sokszor szerencsétlenűl jövök ki 1 leosztásból képes vagyok nagyobb szintre lépni"

    PS-en van rá lehetőség, hogy beállíts CG, ill. verseny BI plafont (Tools/Responsible Gaming/Restrict Table Limit). Használd ezt a funkciót, és az megakadályozza majd, hogy ugrálj a tétek között. Bármikor ki is kapcsolhatod később, 24 óra alatt lépnek életbe az új beállítások. Addig meg biztos lehiggadsz, és nem szórod el a pénzed.
    Utoljára módosítva: RegGeri által: 2016. 01. 14. 21:30
    VTomi24 and Hajniiiii like this.

  3. #13
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Rendszeresen űzni kell valami intenzív sportot. Legjobb a futás, ahol kileheled a lelked pl. Vagy a szex. Utána arra sem emlékszel,h előtte min idegesítetted fel magad.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "És ha nagyon sokszor szerencsétlenűl jövök ki 1 leosztásból képes vagyok nagyobb szintre lépni"

    PS-en van rá lehetőség, hogy beállíts CG, ill. verseny BI plafont (Tools/Responsible Gaming/Restrict Table Limit). Használd ezt a funkciót, és az megakadályozza majd, hogy ugrálj a tétek között. Bármikor ki is kapcsolhatod később, 24 óra alatt lépnek életbe az új beállítások. Addig meg biztos lehiggadsz, és nem szórod el a pénzed.

    Ez tetszik , beállítottam köszi a tippet

  5. #15
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Mivel én mostanában ott pötyögök ahol te is szoktál játszani, ezért úgy érzem nem árt ha megosztok veled egy-két gondolatot.

    Először is felejtsd el, hogy nem full stack-kel ülsz az asztaloknál. Ez csak abban az esetben indokolt ha SSS-t játszol, de ez esetedben nem áll fenn.
    Ha nem full stack-kel játszol, az három (vagy akár több) dolgot jelent:
    1. Magas a limit a br-edhez képest --> alapból feszültebb állapotban játszol.
    2. Az ellenfelek szemében potenciálisan könnyebben levadászhatónak tüntet fel és ők egyelőre jobbak abban, hogy kihasználják a hibáidat mint fordítva.
    3. Totálisan félrevezet a 100BB-s játéktervekhez képest ha jóval kevesebbel ülsz bent, egyszerűen nem lesznek olyan jók a line-jaid.

    A másik észrevétel pedig, hogy versenyt és CG-t egyszerre ne nagyon tolj. A miértje magától értetődő.
    Tir-X, VTomi24 and Hajniiiii like this.

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 07. 27.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Nekem nagyon sokat segített a "West-féle" flow rutin kidolgozása. Megtalálod az írásait itt a Pókerakadémián is.

    Általánosságban érdemes átgondolnod, hogy min idegesíted fel magad? Ha azon, hogy pl. miért nem nyertél meg egy 80-20-at, akkor gondolj bele, hogy az milyen felesleges energiapazarlás, mert ezt nem tudod irányítani. A lényeg, hogy jó döntést hoztál, ami hosszútávon nyereséges. Ez tudom, hogy így könnyű mondani, de ha ilyen és ehhez hasonló gondolatokat minden session előtt elolvasol és tudatosítod magadban, akkor előbb-utóbb a gondolkodásod részévé válik.

    Minden sessionben arra fókuszálj, amit tudsz irányítani! Pl. a saját hozzáállásod a játékhoz, az érzelmeid. Legyen egy kidolgozott stratégiád: tét, játékfajta, bankroll legyen letisztázva és ezt tartsd be.

    De már az is egy lépés, hogy megírtad ezt a posztot, mert ez azt jelenti, hogy fejlődni szeretnél.

    Sok sikert hozzá!
    Hajniiiii likes this.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Sziasztok , köszönöm a hozzászolásokat , mind tanulságos volt , és mostmár ezekre is megpróbálok odafinyelni illetve betartani , és másrészt köszönöm , hogy nem lekezelően , arrogánsan írtátok a hozzászolásaitokat

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Grat a tegnapi 180 fős győzelmedhez!

  9. #19
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 02. 24.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Az én szopóágam egy éve tart. Tegnap úgy döntöttem feladom. Sajnos ezt most komolyan is gondolom. Azért sajnos mert voltak szép időszakaim miután megtanultam kezelni a peches leosztásokat és a rosszabb hónapokat. Viszont az elmúlt több mint egy év lecsukott rendesen. Egyetlen egy nyomorúságos eredményem nincs. Egy időben még azt is vezettem, hogy a flopp előtti all-in partikat hányszor buktam el jobb lappal illetve nyertem meg rosszabbal. Sajnos újrahúztam a gépem az az Excel tábla meg nem került a megmentős mappámba Tanulságos volt. Nyilván nem gondolom, hogy én vagyok az első pókeres aki ilyen rossz szériába került de nekem ez már nem éri meg. Sem érzelmileg sem anyagilag. Régebben ha nem is nyertem egy-egy este úgy feküdtem le, hogy játszottam egy jót. Részt vettem partikban ment az emelgetés szóval izgalmas volt. Manapság csak a szenvedés, nincs megjátszható kezem a párjaimra soha semmi az erős húzók megdöglenek. A stars is említve volt ebben a fórumban. Két érdekes parti azért megmaradt a fejemben ezekhez nem kell az elveszett Excel tábla mert haverokkal megosztottam beszéltünk róluk sokat. Ha jól emlékszem 4,4 dolláros P.K.O. versenyen volt az egyik. A verseny elejétől egy asztalnál voltam egy szikla/agresszív ruszkival. Közeledett a buborék mindketten jóval átlag feletti stack-el. Én osztóban AA-val. Középről 3bet egy megadás majd a chipleader egy jókorát odavert. Hősünk Iván megad. Azt gondoltam ilyen sok résztvevő ellen nem akarom túlizgulni az ászaimat betoltam mindent. Dob/dob/dob Ivan call. Kezdtem izgulni, hogy királyt és dámát nem akarok a boardon látni, mert nyilván QQ vagy KK van nála. Mondom még egyszer szikla/ jóval átlag feletti stack. Láss csodát káró nyolc és treff hat volt Ivánnál. Flopp 886. Pár nappal ez után egy 180 fős rebuy-os sng tornán hasonló állás és szitu mellett az ászaimra J10 megadás érkezett egy addig feltűnően jól játszó figurától. Lazán játszott agresszíven de tudott dobni. A flopp JJJ. Sosem hittem a starsban ezt régebbi fórumokon is írtam. Viszont nem gondoltam, hogy csalnak. Nyilván nem ez a két leosztás határozta meg döntésem de azért azt gondolom több mint elgondolkodtató szituációk. Olaj volt csak a tűzre de tegnap I-pokeren KK val kiestem 77 ellen (nem gond benne van tudom) A10 az A9 ellen és egy twister adta meg a kegyelem döfést. Preflop nincs emelés én nagyvak 95 flop 95A all in emberünk 92 turn 2 river 2. Higgyétek el nem ezek a konkrét partik azok ami miatt így döntöttem. Hanem az elmúlt sok hónap ugyanilyen leosztásai.

    Nektek további sok sikert, kitartást, higgadtságot és sokkal több szerencsét mint ami nekem jutott ebben a játékban. Nem gondolom, hogy én mint Attila szerencsétlen lennék. Miért is tenném van egy egészséges gyönyörű lányom, szép feleségem lakásom (lakáshitelem ) és egy jó állásom. Ebbe viszont qrvára belebuktam....
    Az új hobbi még nincs meg de lázasan keresem

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Sajnálom.
    Mondjuk én is buktam majd 400$ a ps-en.
    Összesen vagy 4év alatt.
    Így váltottam szinte alig játszok rajta.
    Csak max 180 sng.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •