Oldal: 586 / 594 ElsőElső ... 86486536576584585586587588 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.851 - 5.860 (5934) összesen
Like Tree431Likes

Téma: Mit csináltatok volna? - MTT

  1. #5851
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csiga, éppen ez a lényeg. Ha te csak callolsz pre, akkor nem csak QQ+ és AK lesz nála.
    Mert ez azon múlik? Szólhattál volna hamarabb,mert akkor sose 3betelek

  2. #5852
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Csiga, ugye azt te sem gondolod, hogy csak QQ-val fog itt emelni preflop? Mert ha te megadod csak, akkor semmit nem tud eldobni, amivel emel.
    De amúgy ha annyira beton, hogy SB-ről nem emel mással, mint QQ+, akkor még talán el is lehet dobni ezt a papírt.

    Röviden válaszolva: igen, azon múlik.

  3. #5853
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Fordított esetben ha mi vagyunk az SB-n nyitunk a BB 3betel akkor jó lehet itt 4bet allin menni vele? Bár akkor meg megint 1 hasonló helyzetbe kerülünk mert a gyengébb Ax nagyrészét eldobatjuk a jobbak adnak meg csak de még van FE-nk.
    Szóval ha olyan szempontból nézzük, hogy oop vagyunk egy 3bet ellen BvB akkor mi lenne a legjobb megoldás pre?
    dobunk 3bet ellen? Calloljuk a 3betet? 4bet allin megyünk?

  4. #5854
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet Nandi92 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fordított esetben ha mi vagyunk az SB-n nyitunk a BB 3betel akkor jó lehet itt 4bet allin menni vele? Bár akkor meg megint 1 hasonló helyzetbe kerülünk mert a gyengébb Ax nagyrészét eldobatjuk a jobbak adnak meg csak de még van FE-nk.
    Szóval ha olyan szempontból nézzük, hogy oop vagyunk egy 3bet ellen BvB akkor mi lenne a legjobb megoldás pre?
    dobunk 3bet ellen? Calloljuk a 3betet? 4bet allin megyünk?
    Históriától meg az ellenről kialakult képtől függ, az alapjáték szerintem a 4bet allin. Itt teljesen más a szituáció mint a leírt esetben mert van FE-nk és pozíción kívül pedig nagyon kényelmetlen lenne a szituáció.
    A call teljesen értelmetlen, hacsak nem az a terved, hogy flopptól függetlenül betolod, az egy jópofa játék lehet. A cél az, hogy hátha eldob a floppon egy közepes párt.
    Eldobni nehezen dobnám hacsak nem az a képem hogy nagyon nit.
    Nandi92 likes this.

  5. #5855
    Tag fukika avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 13.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    No Limit Texas Hold'em Hand, 10/20, R1V3R5T4R | BOOM! Hand Replayer

    ígyjártam múlt7en .... persze szarúl játszottam meg de kb a 7. patry volt ami a versenyen játszotam ... hátha a 7 en

  6. #5856
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Idézet fukika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    No Limit Texas Hold'em Hand, 10/20, R1V3R5T4R | BOOM! Hand Replayer

    ígyjártam múlt7en .... persze szarúl játszottam meg de kb a 7. patry volt ami a versenyen játszotam ... hátha a 7 en
    Nagyobb pf bet. turn re-raise után dobás.
    fukika likes this.

  7. #5857
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Nandi92 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fordított esetben ha mi vagyunk az SB-n nyitunk a BB 3betel akkor jó lehet itt 4bet allin menni vele? Bár akkor meg megint 1 hasonló helyzetbe kerülünk mert a gyengébb Ax nagyrészét eldobatjuk a jobbak adnak meg csak de még van FE-nk.
    Szóval ha olyan szempontból nézzük, hogy oop vagyunk egy 3bet ellen BvB akkor mi lenne a legjobb megoldás pre?
    dobunk 3bet ellen? Calloljuk a 3betet? 4bet allin megyünk?
    Az a baj, hogy még nonallin 4bet esetén is szerintem tud ránk akkora nyomást helyezni egy 5betolléval, hogy el kell engednünk. Szóval ezt én is rátolom. Nem látom értelmét a callnak, azért oop tud kényelmetlen lenni a papír, és ennyire deepen a stopandgo-nak sincs értelme, pláne mert úgy sem kerül be több pénze, mintha pre ráküldjük.

  8. #5858
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért? Mi értelme egy ilyen kiváló postflop játszható papírt 3betelni, ha utána el akarom dobni?
    nem akarom eldobni, de infoért megéri pre azt olcsón kideríteni, hogy mennyit ér a lapunk, persze dinamika sem mindegy, meg az idegállapotom sem
    Marcow and csiga19794 like this.

  9. #5859
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet VTomi24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem akarom eldobni, de infoért megéri pre azt olcsón kideríteni, hogy mennyit ér a lapunk, persze dinamika sem mindegy, meg az idegállapotom sem
    Az nem derült ki, hogy mennyit ér a lapunk. Láttad a range-et, mennyi mindent visszat tud tologatni. Nem kell nagyon elvetemülten gondolkodni, mi van ha JJ-nél kisebb párokkal csinálja ezt, és baromi drágán ledobjuk magunkat 50% equityről. Arról nem is beszélve: mi vagyunk poziban, minden olyan esetben, amikor őt nem találja el a flop, miénk lehet a pot.

  10. #5860
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Én még mindig a Tomi,csiga ötlet felé hajlok:-)
    Mind a 2 variáció mellett vannak igen komoly érvek.
    Inkább aránylag olcsón visszakérdeznék rá egy 3bettel,hogy mi is van,mintha egy A és Q boardon tönkremenjek.
    A flat mellett meg esetleg egy cont.bet call is beleférhet,persze lehet,hogy i.diótaság ez a gondolatmenet. Arról nem is beszélve,hogy esetleg egy Ax-el eltéved a partiban.
    Számomra a 3bet +EVsebbnek tűnik.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •