Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (26) összesen
Like Tree26Likes

Téma: És egy újabb ügy a PS háza tájáról - egy tweet miatt zárolták Jason Mo számláját

  1. #11
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most mondhattok akármit, de ez teljesen korrekt. Szemet szemért. Tegyük fel egy nagy cég egyik vezetője vagyok, és egy sértett ügyfél felhívásban pénzt ajánl bárkinek aki tökönrúg. Ez a minimum, amit megteszek a saját védelmemben.
    Aha értem. Kiírok egy tweet-et, hogy Bill Gates egy gyökér, és másnap formatálják a vinyómat az összes általam létrehozott dokumentummal együtt?

    Minden cégnek kezelnie kell a sértett ügyfeleket. Van aki jól ezt teszi, van aki rosszul. A PS a lehető legrosszabbul, ez nem korrekt, hanem inkább szánalmas. Újabb ékes példája annak, hogy ez a nyomorék oldal meg sem közelíti a régi minőségét.
    TedHeris88 and Fiatal like this.

  2. #12
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Lasek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolj bele hány embernek nem tetszik Mo.-n egy bizonyos bank elnök viselkedése/cselekedete(lehetne más példát is találni) és mennyien le is írják közösségi oldalakon, akkor szerinted fagyassza be mindenki számláját aki rosszat mondott rosszat kívánt neki? Az úgy teljesen korrekt lenne? Mert Te kb ezt állítod! Ezt nem a saját védelmében teszi egy ember, ezt azért teszi, hogy megmutassa, hogy én ezt is megtehetem!
    A nyilvános negatív vélemény és a felbujtás között azért nagy különbség van. Nem fogom most kiguglizni a helyes jogszabályi megfogalmazást, de azért ezzel átlép egy határt. Akár hogy nézzük, pénzt ajánl valaki fizikai bántalmazásáért. Az,hogy a tökönrúgás melyik népcsoportoknál melyik tájegységen a gyakorlatban milyen fizikai cselekedetnek felel meg, ez már csak a PS kommunikációs igazgatójának az ügyvédén múlik.

    Most komolyan, menj be egy szórakozóhelyre, és kezdj el embereket felbérelni a tulaj tökönrúgására. Szerinted mire számíthatsz majd ott akkor este?

  3. #13
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aha értem. Kiírok egy tweet-et, hogy Bill Gates egy gyökér, és másnap formatálják a vinyómat az összes általam létrehozott dokumentummal együtt?
    Pénzt ajánlott azért,h bántalmazzák. Ez nem negatív vélemény egy nyilvános fórumon.

  4. #14
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    A kommunizmusban ha lett volna online poker...
    Masters800 likes this.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  5. #15
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bármit tesz a PS te mindig örömmel konstatálod, dobálj hízelgő maileket a supportnak, hátha kapsz érte pár starscoint vagy ingyen lotto allinshotout jegyet...
    Azt,h szűrik a csalókat, és kizárják azt aki az alkalmazottjuk bántalmazására bújt föl, ezt értékelem persze. Te nem? Legyen minél több csaló stb?

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Lecsó, azért nem bérgyilkost fogadott.
    Humorérzék kéne, az a helyzet.
    TedHeris88 likes this.

  7. #17
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lecsó, azért nem bérgyilkost fogadott.
    Humorérzék kéne, az a helyzet.
    Nagyobb összeget ajánlott fel tökönrúgásért. Ez felbújtás.

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyobb összeget ajánlott fel tökönrúgásért. Ez felbújtás.
    Ja, felbujtás egy tökönrúgásra.
    Nem is értem felnőtt férfiak miért fossák össze magukat egy ilyen tweet-től. Jó hogy nem a TEK vitte el szerencsétlen csávót. Bár ezen még ők is röhögtek volna egyet.

  9. #19
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Ha valaki tud olyan jogszabályt idézni Lecsónak, ami precízen megfogalmazza, mit jelent a "VICC" vagy "HUMOR" szó, akkor hajlandó vagyok egy nagyobb összegért tökön rúgni magamat!

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Én is fizetek érte valakinek,ha megteszi:-)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •