Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree2Likes
  • 2 Post By BelaKecske

Téma: AA EP 4bet pot barrel vagy hagyjuk kibontakozni?

  1. #1
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás AA EP 4bet pot barrel vagy hagyjuk kibontakozni?

    Ellenfél ismeretlen.

    Bár most jól sült el ez a megjátszás, mégis kiváncsi lennék arra, hogy nem jobb-e 3 utcára szépen, hagyományosan beosztani?

    Mivel egy MP vs EP 3bet/call, ezért ismeretlenül 125BB deep-en nem hiszem, hogy nagyon tág range-dzset kellene feltételezni, főleg, hogy a stack-ek miatt kicsit nagyobbra szabtam a 4bet méretét.

    Az a bajom ezzel a flop check-kel, hogy nagyon kevés blöff lehet nála, mivel blokkolok csomó mindent (AJ,AK). Javulás nélkül pedig simán kap két további utcát egy kis flop beszúrással.
    Valamint a AQs,KQs,ATs,JJ simán checkbehindolhat.



    No Limit Texas Hold'em Hand, $0.05/$0, tictacfan | BOOM! Hand Replayer

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ahogy ment a megjátszás, szerintem inkább QQ-t reppelsz mint AK-t.
    Ismeretlen ellen, miután 4betet megadott itt folytatom a betet, mert ez vagy ilyen KK-QQ story lesz vagy AQ vagy totál random, de akkor meg csomó lyuksora meg 1pár+valami lehet nála.

    Ha passzolunk, akkor a QJ, JJ meg AK szerűséget reppelünk és azt akarjuk, h blöfföljön AK-val riveren vagy értékhívjon AQ-val, ez esetben nyilván chech a játékunk mindig. Az, hogy itt csinált egy nagyon retek call-t, nem erősít meg engem abban, hogy ezt jól játszottad
    Flush67 and ProAdel89 like this.

  3. #3
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    nem hinném, hogy rossz itt check-el indítani, persze lehet ellenérveket is mondani, jó lenne tudni mennyire polarizáltan 3betel és mennyit callol, de összességében szerintem jó ez a megjátszás(AQ 6combo és nem 100% 3bet gondolom)
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  4. #4
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az, hogy itt csinált egy nagyon retek call-t, nem erősít meg engem abban, hogy ezt jól játszottad
    Igen, ezért is tettem be ide
    Meg azért, hogy tudatosítsam magamban, hogy figyeljek a cbet frekvenciáimra!

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Minden esetre én végig hivtam volna.Nem szivesen engedem,hogy ingyen lapokat kapjanak ellenem.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •