Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
Like Tree8Likes

Téma: PokerStars játékostalálkozó - Negreanu szerint jól, Stern, Haxton és Dvoress szerint rosszul ment

  1. #11
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Az vesse rá az első követ aki az évi pár M$-ért , nem tenne meg mindent. Azért manapság egy profi szerződésre vigyázni kell nem lehet egykönyen másikat keriteni.

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Amig kapja a pénzt addig azt csinál és azt mond amit mondanak neki.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Akkor én vetem rá az első követ.... Minden lehetősége megvan hozzá, hogy ne adja el a lelkét... És bármilyen hihetetlen, sok ember gondolkozik így.
    csiga19794 likes this.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az vesse rá az első követ aki az évi pár M$-ért , nem tenne meg mindent. Azért manapság egy profi szerződésre vigyázni kell nem lehet egykönyen másikat keriteni.
    Pénz tekintetében amúgy sem kell félteni, viszont gerinc is létezik a világon. Biztos rengeteg ember, köztük számos ismerőse, barátja csalódott benne az utóbbi időkben. Csodálom, ha még tükörbe tud nézni.

  5. #15
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Azért ő az aki megtehetné, hogy milliókra nemet mond, ha bármi nem tetszene neki.
    Nem beszélve arról, hogy szerintem bármelyik terem leszerződtetné akkora neve és marketing értéke van.
    Feltéve, hogy nem volt a PS szerződésében feltétel, hogy felbontás után 30 évig nem képviselhet másik termet:-D .

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •