Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Dani Stern közleménye a montreáli játékostalálkozóról

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Dani Stern közleménye a montreáli játékostalálkozóról


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Valamikor vége lesz ennek?
    Melyik fog engedni hamarabb.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Most attól függetlenül, hogy egyet értek-e vagy sem Anskyék gondolataival én csak azt nem értem, hogy ezek az emberek (de főleg Ansky) miből gondolja, hogy ők a világ összes Pokerstars (és a többi pókeres) játékos nevében javaslatokat tegyenek vagy hogy ő a világ összes online pókeresének a szóvivője? Azért mert a 2+2-n ott az a pártíz (esetleg száz) emberke feldühödött, és akkor ezek alapján már tudják is mi a jó _mindenkinek_? Hát persze.

  4. #4
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet fLeSs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most attól függetlenül, hogy egyet értek-e vagy sem Anskyék gondolataival én csak azt nem értem, hogy ezek az emberek (de főleg Ansky) miből gondolja, hogy ők a világ összes Pokerstars (és a többi pókeres) játékos nevében javaslatokat tegyenek vagy hogy ő a világ összes online pókeresének a szóvivője? Azért mert a 2+2-n ott az a pártíz (esetleg száz) emberke feldühödött, és akkor ezek alapján már tudják is mi a jó _mindenkinek_? Hát persze.
    Mondjuk mert őt hívták meg erre a konferenciára meg még 2 másik játékost. Nem értem mi böki a csőröd, vagy mi nem tetszik a közleményében. Én örülök neki, hogy van, aki a játékosok érdekeit nézi, akár regekről, akár rekreációs játékosokról is beszélünk. Ha ez Ansky, akkor ő, hajrá. Negreanu sajnos leszerepelt, ő már inkább csak a vállalat érdekeit nézi.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    OK, meghívták őket, rendben, de javaslatokat tesznek úgy, mintha ezekkel egyetértene minden pókerjátékos.
    Ha lett volna egy szavazás vmi szavazós oldalon ahol szavazni lehetett volna arra, hogy a játékosok mit szeretnének még az sem lenne reprezentatív, mert elsősorban a hardcore pókeresekhez jutott volna el az infó a szavazás meglétéről és még ha csak nem is csak ők szavaztak volna akkor is csak max 1-2000 emberről lenne szó, mint ahogy azt láttuk a sztrájkból is.
    Szóval az én szememben ők _max_ 1-2000 ember álláspontját képviselik és nem mindenkiét.

    Azt írod, hogy a játékosok érdekeit nézik, de ez megintcsak a te szempontodból meg ugye a te szempontod alapján az ő szempontjukból a játékosok érdeke és objektíven nézve egyáltalán nem az összes játékos érdeke. mert nem tudhatjuk, hogy az összes pókerjátékosnak mi lenne valójában az érdeke, erről ugyanis nincs semmilyen kimutatás.

    Az én szememben nekik (SN, SNE) a nagy pénzbevételkiesés fáj a legjobban, ez az ami engem viszont egyáltalán nem érdekel, mert sosem voltam SN vagy SNE. A 2 éves SN/SNE ígéret felrúgását a PS részéről megértem, hogy fájlalják, viszont én csak nemrég kezdtem újra a játékot és könnyebb mint bármikor 2011 és 2014 között, sztem vmi köze van ehhez a promóknak meg a sok kis bónuszocskának amit osztogatnak. Vitatkoznak a HS SNG rake-ről ami kb. 1-200 embert érinthet míg a mikrós rake csökkentés (mint pl. MPN-en) ami tízezreket érintene nem nagyon van szó.
    Utoljára módosítva: fLeSs által: 2016. 01. 25. 18:13

  6. #6
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Felesleges a politikat belekeverni de az pl mennyivel jobb h szavazol valakire megvalasztjak es nem kéri ki a velemenyed es meghoz olyan donteseket amik neked nem kedveznek?
    En sem ertem mi az ami nem tetszik.. ok vannak ott mert ok vannak ott. Pont. Szerintem objektivek ellege ahhoz hogy tudjak mi lenne tarthato hosszutavon mind psnek mind a pokeres okoszisztemanak. Vagy jobb lenne 3 nl5os jatekos egy ilyen meetingre?

  7. #7
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet fLeSs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OK, meghívták őket, rendben, de javaslatokat tesznek úgy, mintha ezekkel egyetértene minden pókerjátékos.
    Ha lett volna egy szavazás vmi szavazós oldalon ahol szavazni lehetett volna arra, hogy a játékosok mit szeretnének még az sem lenne reprezentatív, mert elsősorban a hardcore pókeresekhez jutott volna el az infó a szavazás meglétéről és még ha csak nem is csak ők szavaztak volna akkor is csak max 1-2000 emberről lenne szó, mint ahogy azt láttuk a sztrájkból is.
    Szóval az én szememben ők _max_ 1-2000 ember álláspontját képviselik és nem mindenkiét.

    Azt írod, hogy a játékosok érdekeit nézik, de ez megintcsak a te szempontodból meg ugye a te szempontod alapján az ő szempontjukból a játékosok érdeke és objektíven nézve egyáltalán nem az összes játékos érdeke. mert nem tudhatjuk, hogy az összes pókerjátékosnak mi lenne valójában az érdeke, erről ugyanis nincs semmilyen kimutatás.
    Nem hiszem, hogy sok játékos létezik, akinek a rakeback csökkenése ( tulajdonképpen a rake növelése, a két dolog erősen összefügg), a pókertermek hitelvesztése (nem tartják be az ígéreteiket - SN/SNE jutalmak visszavonása a 2. évre vonatkozólag), vagy akár a pókerjátékok szerencsejátékosítása (lottó sng-k, freerollok kicsapós struktúra normál játék helyett) érdeke lenne. Javíts ki ha tévedek. Egyébként pedig a hardcore játékosok jelentik főleg a terem bevételét (értem ezalatt fisht/reget aki sokat játszik) nem az aki egyszer befizet egy 20$-t, bebukja és elmegy. Ő szinte csak költség volt a terem számára (megkapott egy ingyenpénz bónuszt a befizura, marketingköltsége van stb.)
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    "objektivek ellege ahhoz hogy tudjak mi lenne tarthato hosszutavon mind psnek mind a pokeres okoszisztemanak"

    Igazán? Igazán? Na ez az amiben nem vagyok olyan nagyon biztos, mivel nem látnak bele a dolgok mélyére. Attól hogy HS játékosok attól még nem egyfajta pókeristenségek akik átlátják az egész pókerökoszisztémát.

    Amúgy mint mondtam csak annyi a bajom, hogy javaslatokat tesznek úgy, mintha az ő javaslataikat _minden_ pókeres támogatná, pedig ez 100% hogy nem így van. Én nem emléxem, hogy meg lettek volna választva vmiféle választáson hogy ők legyenek az online póker szóvivői vagy ilyesmi és ebből kifolyólag javaslatokat tegyenek. Ők az SN/SNE játékosokat képviselik 99%-ban.

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Hát akkor mit is kellene tenni? Beszéljen minden pókeres, mert csak ők tudják, hogy mi a jó nekik?! Ha egyet kihagynak, akkor máris borul a rendszer! :-) Vagy akkor hogy? :-)
    Érdekelne a válaszod!

  10. #10
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Hat jó. Ha nem vagy benne biztos irj PS nek hogy te is szeretnel majd menni a kovetkezo conf.ra. Sok sikert! Veled vagyunk!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •