Oldal: 1 / 11 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (108) összesen
Like Tree206Likes

Téma: Hajniiiii % Eladás ( VASÁRNAP )

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás Hajniiiii % Eladás ( VASÁRNAP )

    Sziasztok!
    Körűlbelűl 2 éve foglalkozom pókerrel , Eddig nincsenek egetverő nagy eredményeim , 3000+ MTT n vagyok túl , legtöbbet MTT sng-zek. Pt4-et használok.
    Foglalkozom a játékom fejlesztésével , és a hibák korigálásaival is eggyaránt.
    Megprobálok megint 1 VASÁRNAPI csomagot összeállítani , és %-ot eladni belőle , hátha most hogy hét közbe teszem ki eltudok adni pár %-ot !

    A CSOMAGBÓL 60% Eladó , Ha nem jön össze a 60% , akkor a végén eldöntöm hogy indulok-e , ha nem indulok , a pénzek visszaosztásra kerülnek 1:1 !

    A Csomag Tartalma :

    The Big 8.8$ (17:00)
    Bounty Builder 44$ (17:15)
    The Big 22$ (18:00)
    The Hot 11$ (18:30)
    Sunday Storm 11$ (19:30)
    The Big 11$ (20:00)
    Sunday Women 55$ (20:40)
    Sunday Women Szat 11$
    Bounty Builder 7.50$ (21:15)
    Bounty Builder 5.50 (22:15)
    Bounty Builder szat. 11$
    6max Turbo ProgKO 27 (23:15)


    Összesen :~225$
    1% : 2,25$
    5% : 11,25$
    10% : 22,5$

    Legkisebb eladó egység 2%!

    Ha a Szatelitek összejönnek , a célverseny is a csomag része , a NŐI versenynél ha összejön a szat. , akkor a célverseny nevezési díja 1:1 visszaosztásra kerűl!


    Előre is köszönöm a vásárlást , és a bizalmat tőletek , oda teszem magamat hétvégén ígérem!

    Pénzt küldeni , ill. fogadni csak Ps-en tudok : Hajniiiii
    Utoljára módosítva: Hajniiiii által: 2016. 01. 26. 16:01

  2. #2
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Hát nem tudom! Ilyen eredménnyel még MU-t is felszámolsz?
    Csuhi81, Nandi92, VTomi24 and 1 others like this.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Idézet d-_-b eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát nem tudom! Ilyen eredménnyel még MU-t is felszámolsz?
    Kedved d-_-b!
    Ha esetleg valami olyan problémád van , amit nem bírsz magadban tartani , akkor esetleg üzenetbe csinálhatnád , mert nem szeretnék negatív hozzászólást a topicomban.
    Szóval kérlek ha valami feltétlenűl fontos mondanivalód van akkor üzenetben tedd , én megprobálok pár % ot eladni a csomagomból , és az MTT-s eredményeim az utobbi időbe , amióta több energiát fektetek bele , jelentősen javult

    Szerintem mindenki megérdemel 1 esélyt , és esetleg követik a játékomat , és utána ítélkezhetnek , hogy értek-e , esetleg nem értek a pókerhez. Szóval az esély mindenkinek megvan , hogy megpróbáljon eladni pár %-ot ! Én megpróbálom remélem sikerül Vasárnapig!

  4. #4
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Kedves Hajniii! Nem azert a ket forintert, de szvsz ha valaki csomagot akar eladni, az mutasson mar egy valamirevalo grafot! Nem csak annyibol all, hogy azt mondod, javul a jatekom. Te befektetnel penzt egy minuszos jatekosba?

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Idézet d-_-b eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Hajniii! Nem azert a ket forintert, de szvsz ha valaki csomagot akar eladni, az mutasson mar egy valamirevalo grafot! Nem csak annyibol all, hogy azt mondod, javul a jatekom. Te befektetnel penzt egy minuszos jatekosba?
    CG-ben -os vagyok , MTT-ben nem CG-ben is csak azért , mert nemvolt tilt kontrollom , és rossz helyre tévedtem. szóval légyszíves ha szépen megkérhetlek és még valamit mondani szeretnél üzenetbe tedd el , mert az ilyenek miatt mint te nemtudnék 1 csomagot eladni Köszönöm!!
    Szerintem ha vesz valaki 2% ot ami 5$ kb , és figyelemmel követi a játékomat , meglátja hogy a graffom teljesen mást mutat mint a játékom. Szóval erről ennyit nem szeretnék ezzel többet foglalkozni.

  6. #6
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Nem vágom! Hát sok sikert!
    Csuhi81 likes this.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 23.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    Komolytalan...

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Kedves Hajni!
    Kedvcsinálónak meg próbának nem ártott volna valami kisebb buyin-es versenyekkel kezdeni a csomagárusítást! 44es meg 55ös verseny? A 11es bounty szat meg a 109es versenyre szólna? Úgy érzed készen állsz ezekre? Miért nem jó neked pl. a 3,3as és 4,4 prog.ko vagy a 2,7és 5,4es turbó ko versenyek?
    A legkevesebb az,hogy az MU-t lekapod róla. Elöször bizonyítanod kell,hogy megy is a játék és nem csak te hiszed ezt. Nem elég,ha egy lány szép,legyen okos is:-)
    Nyisd meg a sharkscope.com-ot,keress rá a nickedre és rájössz,hogy miért ez a befektetési bizalmatlanság és miért tartják komolytalannak a csomagod.
    De,hogy lásd egy úriemberrel állsz szemben:ha eladsz 50%ot,akkor az utolsó 10%ot elviszem:-) ,ha leveszed az MU-t...

  9. #9
    Tag AlexMan avatara
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Sok sikert a csomaghoz!


    A grafikon nem minden. Hiszen nem adja vissza pontosan a jelenlegi tudást, illetve a játéktípusok közötti eredmény eltérést.
    De egy szubjektív döntés alá tesz egy objektívnek látszó indokot.


    2%-ot lefoglalok a csomagból!
    Remélem elmegy a többi százalék is.
    Szombaton kereslek, és ha indulsz, akkor utalom a PS nickedre!


    Image építés céljából tudnám ajánlani a most vasárnap induló Kunadacs2 PA házi bajnokságot.
    Jó csapat, minősített fishekkel és kevés regulárral!
    Játék közben skype lehetőség egymással. Jó hangulattal.
    Ez a bizalmatlansági dolog a friss regisztráció miatt egyből megszűnne.


    Tudtommal a bajnokságon több olyan személy is indul, akik már vettek részesedést más játékosokból.


    Már csak reklámnak és bizalomépítésnek is megéri indulni.
    csiga19794 and Hajniiiii like this.

  10. #10
    Fanatikus tag dudu2020365 avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 02.
    Hozzászólások
    316

    Alapbeállítás

    Nem hinném hogy a sok paraszttal leülne egy asztalhoz

Oldal: 1 / 11 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •