Oldal: 2 / 11 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (108) összesen
Like Tree206Likes

Téma: Hajniiiii % Eladás ( VASÁRNAP )

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Drága szívem. Ki mondta Neked, hogy Te MTT-ben nem vagy veszteséges játékos? Betettem a grafikonod és az nem azt sugallja.
    porci likes this.

  3. #13
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Szia Hajni!

    Én is voltam kezdő (nyilván még most is az vagyok, csak már nem annyira), és igazad van, mindenki megérdemel egy esélyt, csak nem mások pénzén, és nem megszokott buyin feletti turbo versenyekre.

    Azt soha de soha nem értettem, hogy a kezdő játékosok miért akarnak csomagot eladni? Miért jobb nekik magasabb téten játszani, mint a komfortzónájuk (és valszeg a tudásuk)? És hogy miért várják el, hogy mi fantáziát is lássunk benne? No offense, de a MU az pedig vicc kategória. Kicsit olyan, mintha te tennél szívességet a vásárlóknak, nem pedig fordítva.

  4. #14
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Jymaster111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nah! Jymaster meg is tette,hogy belinkelte ide a sharkscop-os grafodat!
    2 dolog állhat fenn ugye!
    1, borzalmas nagy önbecsapás áldozata lettél.(azt hiszed nyerő playa vagy)
    2, annyira kezdő vagy,hogy nem ismered az alap pokeres site-okat sem és megpróbáltál becsapni mindenkit,hogy nyerő vagy.
    Egyik sem túl bíztató rád nézve.
    Itt szinte mindenki keni-vágja ezeket a dolgokat,de ha nem,akkor jön valaki,aki felnyitja a tudatlanok szemét.
    Alexman után én is ajánlom figyelmedbe a home game-et. Az jobban való az anyagi lehetőségeidnek és a tudásszintednek is. Jó a hangulat és némi tudást is magadra szedhetsz.
    Ettől függetlenül derűs vasárnapot kívánok majd neked és a 10% ajánlatom fennáll,ha eladod a másik 50et:-)
    Csuhi81 likes this.

  5. #15
    silvirenzo
    Vendég

    Alapbeállítás

    Hajniii én mindig úgy vagyok vele h attól h látok egy összgrafot még adok egy esélyt az illetőnek ezért elkezdem leszűrni a grafját h lássam limiteken belül hogy szerepel, úgyh ezt megtettem nálad is.
    Mutatom mi a probléma:
    Először levittem nálad a max buyint 12$-ra sajnos minuszos volt majd levittem max 5$-os-ra ott is utána 3-ra és így tovább nem találtam olyan részt ahol te profitábilis lennél.
    aztán csináltam egy képet is ezekről:
    0.01$ feletti MTT-id

    Ezen tisztán látszik h 0.01$-1.1$ között bukó vagy majd 1.11$-3,4$ között szintúgy és fölötte is a legfelső meg megmutatja h összesen 1664 játék volt amibe te akár 1 centet is invesztáltál és mind minuszos lett.
    Egyedül egy helyen vagy profitos azok a freerollok:

    Nem azzal van gond h esélyt érdemelsz-e vagy sem, de egy az h nem a kiírt versenyekre hiszen még az 1$-os tornákat se verted el akkor mi alapján akarsz 11$-osra menni?
    Az MU-t meg most tényleg te komolyan gondolotad? Én meg pont tegnap vettem le mert úgy gondoltam kis utánajárás után h nem épp a legfairebb a befektetőkkel szemben, pedig azért van különbség az eredményeink között.

    Azt mondod esélyt akarsz közben meg ezzel az MU-val úgy adod elő h TE! adsz esélyt nekünk arra h befektessünk a tudásodba. Csak h ez az eredményeid tükrében, hát nem is tudom... egyszerűen ne csodálkozz h savaznak.
    Utoljára módosítva: silvirenzo által: 2016. 01. 26. 12:22

  6. #16
    Lelkes újonc FrostJhonny avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 21.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    76

    Alapbeállítás

    [QUOTEEgyedül egy helyen vagy profitos azok a freerollok:][/QUOTE]
    Akkor viszont nem kell neki csomagoznia és a profiton osztozni senkivel.
    csiga19794 likes this.

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet FrostJhonny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    [QUOTEEgyedül egy helyen vagy profitos azok a freerollok:]
    Akkor viszont nem kell neki csomagoznia és a profiton osztozni senkivel. [/QUOTE]

    Az azért már kemény lenne,ha a freerollokon is mínuszt mutatna a mérleg:-)
    dlotomi, Csuhi81, VTomi24 and 1 others like this.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor viszont nem kell neki csomagoznia és a profiton osztozni senkivel.
    Az azért már kemény lenne,ha a freerollokon is mínuszt mutatna a mérleg:-)[/QUOTE]

    Ott is lehet bukni, ha R/A a freeroll
    Csuhi81 likes this.

  9. #19
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Látom lassan csak összejön a csomag!

  10. #20
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    tegnap vagy tegnapelőtt még pénzt kunyizott az előtt ingyen gondolta hogy segítenek neki, úgyhogy szerintem ha csaj vagy, ha nem nagyon el vagy tévedve! az MU meg egyenesen felháborító! nem is értem mi volt a célod?! gl

Oldal: 2 / 11 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •