Oldal: 3 / 11 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (108) összesen
Like Tree206Likes

Téma: Hajniiiii % Eladás ( VASÁRNAP )

  1. #21
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 07. 23.
    Hozzászólások
    244

    Alapbeállítás

    Eddig csak reszegen szoktam zoomolni a monitort.Ez mar nem lehet veletlen,hogy tobnyire a csajok okozzak nekem a meglepeteseket:-)
    Jymaster111 and porci like this.

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Sziasztok srácok!
    Sajnos nem tudok eggyesével válaszolni a kedves hozzászólásaitokra!
    Csak megpróbálom, hátha eltudok pár % ot adni a csomagomból , és rám förmedtek hogy mekkora kezdő"fish" vagyok , rendben látjátok hogy nem vagyok eddig nyerő játékos , és nincsenek nagy nyereményeim.

    Ezek ellenére még mindig azt szeretném , aki szerint megérdemlek pár % ot az küldheti vasárnapig a nickemre , és ha figyelemmel követi a játékomat , utána teljesen jogosan megmondja miket hibáztam , miket csináltam teljesen rosszul. És ha nem túl nagy kérés , azért ne kövezzetek már meg , hogy megprobálok 1 csomagból %ot eladni , az esélye mindenkinek megvan rá
    Köszönöm aki ad 1 esélyt
    Utoljára módosítva: Hajniiiii által: 2016. 01. 26. 16:16

  3. #23
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Az már kitartás! Sztem Te voltal az elso, aki ramformedtel, hogy kerdezni mertem! Bar nem igazan ertettem miert. Most oszinten, tudod, hogy min is akadtak ki a sracok?
    Csuhi81, Jymaster111 and porci like this.

  4. #24
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 03. 16.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Meglehet próbálni eladni egy csomagot, csak kérdéses, hogy mi értelme van?! Vegyünk %-ot, és bízzunk a szerencsébe, hátha lemákolsz mindenkit?
    Akkor már inkább tippmix.
    dudu2020365 and Jymaster111 like this.

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Most az egész " eladásos " topicom erről fog szólni , tényleg srácok?
    Így csak dolgot értek el , hogy a másik játékost lenézitek.
    Hogy elveszitek a másik játéknak a bizalmát illetve a játékkedvét teljesen , értem hogy őszinték vagytok , de esetleg akinek nincs építő jellegű kritikája az tegye meg privát üzenetbe , ne ebbe a topicba. szerintem nem túl nagy kérés amit kértem.
    "Szerintem" tudnék olyan játékot hozni , hogy másoknak is jövedelmező legyen , és most erre a mondatomra körűlbelűl 100an fognak reagálni , de már az sem érdekel ha ennyire nem tisztelitek a másik sporttársaitokat és nem bíztok benne

  6. #26
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Látom, még most sem ment át! Nincs kedvem elmagyarázni!
    Mágika, Jymaster111 and porci like this.

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    10% elkellt privátba.
    10% csiga (ha elkell a csomag)
    2% AlexMan.

    Még 38% Eladó!

  8. #28
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Szia Hani! Egy kis irónia lesz a következő kérdőmondatomban!Aki ennyire fogalmatlan a pókerhez honnan tud arról hogy van olyan hogy MU! És annak mennyi az esélye hogy csaj vagy? ügye nem muszály elhinnem!kb egy 18.at be nem töltött h.lyegyerek szinvonalát hoztad!nekem! kár hogy nem blogban indultál ott összejöhettet volna egy pulcsi! azt eladhattad volna a piactéren!XD
    Jymaster111 likes this.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Idézet Lord Secret eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Hani! Egy kis irónia lesz a következő kérdőmondatomban!Aki ennyire fogalmatlan a pókerhez honnan tud arról hogy van olyan hogy MU! És annak mennyi az esélye hogy csaj vagy? ügye nem muszály elhinnem!kb egy 18.at be nem töltött h.lyegyerek szinvonalát hoztad!nekem! kár hogy nem blogban indultál ott összejöhettet volna egy pulcsi! azt eladhattad volna a piactéren!XD
    1. Szerintem idősebb vagyok nálad!
    2. Szerintem semmi kötelességem neked bizonyítgatni a nem-em , aki tudja tudja , aki nem hiszi el , nem kell ennyire egyszerű
    3. Ha nincs értelmes hozzászólásod a témához , akkor tartsd magadban , vagy oszd meg a barátaiddal , ha esetleg van olyanod!

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Még 38% Eladó
    Foglalni privátban is lehet !! Gyerünk srácok VASÁRNAPIG !

Oldal: 3 / 11 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •