Oldal: 5 / 11 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (108) összesen
Like Tree206Likes

Téma: Hajniiiii % Eladás ( VASÁRNAP )

  1. #41
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom csaj-e vagy sem de tuti mazohista, hogy 1-2 oldal savazás után nem adta fel.
    Már rég feladtam volna , ha nem akarnék bizonyítani a befektetőknek )
    De már előbb Krejdül társunk lezárta ezt a civakodást , nem szeretnék már ezzel foglalkozni

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    Idézet Hajniiiii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már rég feladtam volna , ha nem akarnék bizonyítani a befektetőknek )
    De már előbb Krejdül társunk lezárta ezt a civakodást , nem szeretnék már ezzel foglalkozni
    Bizonyítani? Mit is? 2k-s mintán masszív bukó vagy (mjuk az tény, hogy nem nagy a minta, de az, hogy stabilan buksz az már kijön belőle). Ha ebből a 12 versenyedből 1et nyernél azzal sem bizonyítanád, hogy nyerő játékos vagy. Csupán annyit, hogy épp a befektetők számára szerencsés pillanatban adtál el %-ot.
    12 verseny nem fogja ellensúlyozni az elmúlt 2k versenyed. Arról nem is beszélve, hogy ebből kb 10 verseny hatalmas varianciával rendelkezik.

    Mindenesetre GL neked, őszintén kívánom, hogy beessen egy score és legyen egy jó napod. Nincs azzal baj, hogy valaki kezdő játékos, csak legyen képes belátni, hogy nem az erengé miatt nem nyerő.

    Ha kitartóan csinálod előbb utóbb eljuthatsz ilyen versenyekre, de amíg nincs meg a tudásod vagy a félretett pénzed hozzá, addig ne erőltesd ezt mások pénzén egy aranyos avatar miatt
    Future Ev-ben jó lesz..

  3. #43
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Még valamit esetleg szeretnél mondani , szívesen végig hallgatom mert nagyon érdekel a véleményed

  4. #44
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    Idézet Hajniiiii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még valamit esetleg szeretnél mondani , szívesen végig hallgatom mert nagyon érdekel a véleményed
    Ezekből a válaszokból legalább azt bebizonyítottad, hogy tényleg nő vagy
    fejes1988, dlotomi, torzon and 2 others like this.
    Future Ev-ben jó lesz..

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Nagyon szépen megkértem mindenkit kb 5 hozzászólással ezelőtt hogy hagyjuk abba , mindenkinek figyelembe vettem a hozzá szolását elmondtátok a véleményeiteket stb , rendben jólvan értettem.
    De hogy ha megkérlek titeket hogy hagyjuk abba , és csak azért is folytatjátok milyen válaszra vártál esetleg? Ha nem veszed ennyire figyelembe a másikat , hogy legalább ha nagyon fontosat szeretnél mondani neki , akkor privát üzenetbe megteheted , akkor szerintem ne számíts más válaszra , csak már télleg elegem van , hogy mindenkinek megvan a joga hogy eladjon 1 csomagot , tény és való neked is megvan a jogod , hogy véleményt nyilváníts rólam , de ezt lehetne diszkrétebben üzenetbe is akár

  6. #46
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet Hajniiiii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még valamit esetleg szeretnél mondani , szívesen végig hallgatom mert nagyon érdekel a véleményed

    Itt buktad el az 5%-omat.
    Lord Secret likes this.

  7. #47
    silvirenzo
    Vendég

    Alapbeállítás

    Idézet Hajniiiii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    már télleg elegem van , hogy mindenkinek megvan a joga hogy eladjon 1 csomagot
    Ezt a mondatot így nem értem. Miért neked nincs jogod rá? Valaki írta ezt vagy benne van valami szabályzatba?
    Szerintem te nem ezt gondolod belül hanem azt h eleged van abból h mindenki el tud adni csomagot ráadásul anélkül h megszólnák, csak te nem! Ez a problémád, de hát ebben te is ludas voltál!
    Csuhi81 likes this.

  8. #48
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 08. 31.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Anyám borogass !!!
    Mágika likes this.

  9. #49
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nép!

    Azért nem kell átesni a ló túloldalára. Mindenkinek joga van feltenni hirdetést az oldalra, egészen addig, amíg nem követ el bizonyított csalást. Hajni esetében ez nem merült fel.
    Hajni, azzal viszont neked is tisztában kell lenned, hogy nekünk is jogunk van elmondani a véleményünket a felkínált csomagról, és ezt meg is tettük. Az, hogy mit szűrsz le belőle, az a te dolgod. Elhiszem, hogy szeretnél nagyobb versenyeken játszani, én is szeretnék minden héten, de a türelem a póker része. Ennek ellenére nyilván sok sikert kívánok mind a csomag eladásához, és a versenyekhez!
    Maximálisan egyet értek Krejdüllel. Azért ez már valóban átlép egy határt gyerekek!
    Hajni,te pedig az 50%os önrészeddel állíts össze egy 1-5$ közötti versenyekből álló packot és szombat,vasárnap szénné grindelheted magad belőle.
    Ajánlom estleg Master800 eladásait. 50-70$os csomagot dob össze és a felét eladja. Legközelebb valami ilyesmivel jelentkezz nálunk,ha szeretnél %ot eladni......bár teszem hozzá,hogy az elmúlt napok történéseit nagyon nehéz lesz helyrehozni. Mostantól 3szor annyit kell teperned,mint másnak,hogy elfogadjon a közösség.
    luckylucano and vargepard like this.

  10. #50
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Palesz76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Hajnalka.
    Sajnos a csomagod nem érdekel.DE!
    Benevezlek a FOK2-re . Ha pénzbe érsz 50-50 osztozunk és a következő csomagodat is támogatom.
    Agree?
    Nem tudom Palesz komolyan gondolta-e ezt az ajánlatot,de érdemes volna talán átértékelned.
    Ha valóban bizonyítani szeretnél,akkor ez egy remek lehetőség,hogy "megmutasd" magad és,hogy tanulj is estleg. Nem is értelek...
    Jymaster111 and porci like this.

Oldal: 5 / 11 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •