Oldal: 7 / 11 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (108) összesen
Like Tree206Likes

Téma: Hajniiiii % Eladás ( VASÁRNAP )

  1. #61
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Rendben!
    Ha elkell a csomag , akkor vasárnapi játékot felveszem , felteszem youtube-ra 2 napra és addig meglehet nézni , hogy mik is voltak a hibák.
    De valószínűleg , összevágom a videót , és csak a kérdéses ill. "kieséses" handeket fogom feltölteni , mert a többi szinte értelmetlen.
    csiga19794 likes this.

  2. #62
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Sztem szanj ra 11dollart, nyiss meg egy versenyt vasarnap elott, vedd fel, kommentald, mit miert teszel. Igy korrekt

  3. #63
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Hajniiiii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rendben!
    Ha elkell a csomag , akkor vasárnapi játékot felveszem , felteszem youtube-ra 2 napra és addig meglehet nézni , hogy mik is voltak a hibák.
    De valószínűleg , összevágom a videót , és csak a kérdéses ill. "kieséses" handeket fogom feltölteni , mert a többi szinte értelmetlen.
    Itt most meg kell jegyeznem valamit. Lehet, hogy te úgy hiszed, hogy adott handet jól játszol meg (ergo nem kérdéses hand), aztán jön egy jobb játékos, és elmondja ezt miért célszerű máshogy. Velem is volt már ilyen, és másoknak is segítettem már. Így a videó véleményeden alapuló szelektálása meglehetősen meddő dolog, sőt pont az a lényeg, hogy olyan negatívumokra fény derüljön, amik be vannak épülve a játékodba, de neked fel sem tűnik.
    Mágika and Jymaster111 like this.

  4. #64
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Hajniiiii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rendben!
    Ha elkell a csomag , akkor vasárnapi játékot felveszem , felteszem youtube-ra 2 napra és addig meglehet nézni , hogy mik is voltak a hibák.
    De valószínűleg , összevágom a videót , és csak a kérdéses ill. "kieséses" handeket fogom feltölteni , mert a többi szinte értelmetlen.
    Ide is fel lehet tölteni kedves Hajni. Itt vannak hozzáértő emberek. Már elég rég kapott a közösség egy jó kis videót. Felveszed,kommentben megkérdezed a kérdéses handeket és ez hasznos lesz a játékodra nézve is.

  5. #65
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    és nem utolsó sorban meg is ismerhetünk....

  6. #66
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Hogy lehet youtube-ra feltölteni? mármint a játékomat

  7. #67
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    224

    Alapbeállítás

    Látom törölték a hozzászólásom.Amiben leírtam hogy kéreget és miért nem bannolják ill. elmondtam hogy már hány ilyen eset volt hogy utalnak,utána jönnek a kifogások és az eltűnés..Az is baj ezek szerint ha óva inti az ember fórumtársakat hogy nagyon vigyázzanak.Akinek meg nincs 30 dollárja 25.-én, és várja a fizetést az mindent elárul.Ezek után szerintem meg jobb ha kimész a körútra kéregetni,mert ott előbb összeszedsz 30 dollárt,minthogy itt találsz egy verebet aki egy centet is küldene neked.

  8. #68
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 15.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    így részemről tárgytalan, amíg ilyeneket olvasok

  9. #69
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Nekem csak egy rövid hozzászólásom lesz! Lehet Hajnit bántani, meg elemezgetni, hogy milyen téten mit produkál, de ha jobban körbenéztek van itt az oldalon olyan akinek rendszeresen mennek el csomagjai mégsem tudott eddig még semmit produkálni. Az ő csomagjai is elmennek, holott mindenki tudja, hogy bukó, de mégis megveszik. Ezek alapján Hajni csomagja is elmehet, akár minden héten. A befektetők az én meglátásom szerint nem minden esetben, hoznak reális döntést mikor bizonyos emberek csomagjaiból vásárolnak.

    Több körültekintéssel a befektetők részéről fele anniyi csomag menne el!

    Kinek nem inge..........!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  10. #70
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Netrol ehhez csak annyit tudok hozzátenni, hogy kb ez a két ember, akit most összehasonlítasz:
    Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
    Te melyikből vennél inkább?
    luckylucano and Mágika like this.

Oldal: 7 / 11 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •