Oldal: 8 / 11 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (108) összesen
Like Tree206Likes

Téma: Hajniiiii % Eladás ( VASÁRNAP )

  1. #71
    Tag AlexMan avatara
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Vajon akkor is megél 75 hozzászólást a topic ha nem női kéz írja?
    Hozzászólásonként fél százalékkal már régen meg lenne a csomag is.


    Azért látom, hogy megy a nyelvújítás és a peremszókincs területére került szavak beemelése a köztudatba.
    "rulett-, cseresznyésszökevény"
    Ezt a kifejezést a Felső-Zerge tó partján, milyen kifejtenéd, hogy mire használjátok? Még külön írva sem ad ki a kereső erre a kifejezésre találatot.
    Netrol likes this.

  2. #72
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet VTomi24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Netrol ehhez csak annyit tudok hozzátenni, hogy kb ez a két ember, akit most összehasonlítasz:
    Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
    Te melyikből vennél inkább?
    Ha lehet egyikből sem!

    Ezért mondtam, hogy a grafikonok csalókák lehetnek!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  3. #73
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem csak egy rövid hozzászólásom lesz! Lehet Hajnit bántani, meg elemezgetni, hogy milyen téten mit produkál, de ha jobban körbenéztek van itt az oldalon olyan akinek rendszeresen mennek el csomagjai mégsem tudott eddig még semmit produkálni. Az ő csomagjai is elmennek, holott mindenki tudja, hogy bukó, de mégis megveszik. Ezek alapján Hajni csomagja is elmehet, akár minden héten. A befektetők az én meglátásom szerint nem minden esetben, hoznak reális döntést mikor bizonyos emberek csomagjaiból vásárolnak.

    Több körültekintéssel a befektetők részéről fele anniyi csomag menne el!

    Kinek nem inge..........!
    Az illető úr játékában talán azért benne van 1-1 nagyobb score,de attól tartok,hogy az ő ideje is lejárt.

  4. #74
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet AlexMan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vajon akkor is megél 75 hozzászólást a topic ha nem női kéz írja?
    Tisztázzuk: mivel senki nem ismeri személyesen, ezért ezt nem is lehet biztosan tudni.
    Nekem speciel oly mindegy (mondjuk az avatar biztosan "hozott anyag" (de ez is csak tényközlés és nem minősítés)).
    "Egon, ez piszok jó!"

  5. #75
    Tag AlexMan avatara
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Akkor fogalmazzam úgy, hogy kapott volna ez a topic 75 hozzászólást, ha nem női név és női kép van kint az avatárnál?
    Az avatar egyértelmű, hogy hozott anyag. Régebbi topicban ez kérdés is volt.


    3 hozzászólással letudták volna a csomag kiírást a trollok.
    Itt meg a pucsit.hu kiválasztott kép alapján is akartak saját fotót kérni.


    Most gyorsan megnézem a többi topicot, ahol csomagot árulnak, hogy kért-e valaki a farkak.hu kiválasztott kép alapján férfi pókeres kollégától saját képet, aki csomagot ad el.


    Biztos hogy fiú vagy? Lehet hogy 16 éves lány nyomul a tesó nevén a póker oldalon. Na küldjél csak egy mellbimbós képet, hogy szőrös a mellbimbód és ebből már tudjuk, hogy fiú vagy és elmúltál 18.


    Én is osztom mindenki aggodalmát, hogy friss PA account, de több éves ps nickkel. Biztos vannak férfiak, akik több évet női nickkel játszanak, hogy aztán könnyebben tudjanak pénz kérni. Én ehhez nem értek.
    Szerencsésebb 2-3 alkalommal kis költségű csomagokat kiírni, majd belecsempészni egyre nagyobb és nagyobb csomagokat a saját tudásunk és a befektetői bizalom javulásával.

    De ahogyan Te is mondtad, neked oly mindegy, hogy férfi vagy nő. A kommentek jelentős részéből pedig sugárzik a egy "merev" hozzáállás.
    Mágika likes this.

  6. #76
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    Lol , ez a Csufinak a grafja, 92K játék elég beteg...mondjuk az tény ,hogy eladott már nagyon sok csomagot, de nagyon profitot nemcsinált, mondom ezt úgy,hogy én is szoktam venni belőle,feladok 1 lottot..és ha megnézzük az eredményei többsége 1R 3x turbó, nah hát az a verseny nem a tudásról szól...
    Mágika likes this.

  7. #77
    silvirenzo
    Vendég

    Alapbeállítás

    Netrol, akkor hasonlítsuk össze fair alapon a két játékost.
    Hajniiii-nak a legtöbb játéka 0,01-3,3$-os MTT-kből származik ez összesen 1276db torna ami tulajdonképpen bukó tehát tételezzük fel jóhiszeműen h jó játékos csak eddig tart a down.

    Az általad említett játékos a 0,01-3,3$-os MTT limiten lejátszott 10572db-ot ebben a mintában nemhogy 1200db-ig tartó downt nem találsz hanem a legnagyobb down időszaka konkrétan 450db-os mintáig tartott ez épp tavaly augusztusában.

    Ezáltal felvetődik a kérdés h vajon tényleg előfordulhat egy egészen jó játékostól az h ő 3,3$-os limit alatt összehozzon egy 1200db-ig tartó downt?

    Döntse el ki-ki maga h milyen választ ad erre.

    Ja és itt még nem is az eredmény volt a legfőbb probléma hanem az h ehhez az eredményhez társult egy 5% MU, ami tényleg WTF? kategória!
    Utoljára módosítva: silvirenzo által: 2016. 01. 28. 09:15
    VTomi24 and Mágika like this.

  8. #78
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem csak egy rövid hozzászólásom lesz! Lehet Hajnit bántani, meg elemezgetni, hogy milyen téten mit produkál, de ha jobban körbenéztek van itt az oldalon olyan akinek rendszeresen mennek el csomagjai mégsem tudott eddig még semmit produkálni. Az ő csomagjai is elmennek, holott mindenki tudja, hogy bukó, de mégis megveszik!
    Azért van egy apró különbség: más rendszeresen hírdetőnél fel sem merül, hogy esetleges scorenál lelépjen a pénzzel. Magát a játékát meg lehet kérdőjelezni (kell is!),de a szavahihetőségét nem! (Igaz ez Csufira,Totyára,Marcowra meg még sok emberre)

    Mit szólnál egy olyan lottóhoz, ahol a minimális nyerési esély mellett még abban se lehetnél biztos, hogy az esetleges pénzed megkapod?
    OldRknight and Mágika like this.

  9. #79
    Tag AlexMan avatara
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Egyszer majd ha valaki nagyon ráér, kifejthetné nekem, hogy valójában miért éri meg csomagokból vennem. Illetve miért éri meg csomagokat eladni.
    Már csak maga az elmélet és a mögötte lévő matematika is érdekel.


    Aztán megnézhetjük a gyakorlatban, hogy ez hogy teljesített volna meg nem nevezett, de az oldalon folyamatosan hirdető játékosoknál.


    Tényleg nem kötözködni akarok, de a "nem érti nem veszi" kategóriába velem együtt sokan beletartoznak.


    Tehát aki le tud tenni egy ész érvet és mögé matematikát, és statisztikát, annak én a csomagjából vásárolnék ha pluszos lenne a befektetés.
    És szerintem sokan mások is.


    Erről ennyit. Várom KÜLÖN topicba aki erre késztetést érez.






    De azért álljunk már meg egy pillanatra!
    Van egy játékos. Rosszat senkinek sem tett. A MU-val kiverte mindenkinél a biztosítékot, az oké. Kultúráltan be is lehet olvasni ezért bákinek.


    De hogy eddig lecsalóztátok, le-csereszneyekötényes barmoztátok, lejátékfüggőztétek, és most burkoltan a szavahihetőségét is megkérdőjelezitek, ez mi?


    De most tényleg kérdem, hogy EZ MI!


    Fel lehet hívni a figyelmét kulturáltan mindenkinek a "veszélyre", sőt, magát a csomag kiírónak is lehet ez ügyben kulturált tanácsod adni. Nézd, írj ki kisebb csomagokat bizalom építés gyanánt. vagy Vennék a csomagodból, ha lenne köztünk bizalom. Ahhoz meg az kell, hogy .... és meglesz.
    Vagy dobj össze egy 50$-os csomagot és 10% -ban vevő vagyok.


    De mivel érdemelte ki ez a csaj.... akarom mondani ez az account, akinek a neme még nem bizonyított..., hogy telibe rágalmazzátok?


    Jaaa, hogy ez a közösség! Ez az ország első, vagy második számú magyar póker oldal közösségének azon része, aki grindelés helyett/mellett ráér trollkodni! Bár ezt lehet, hogy Trollok is kikérnék maguknak.


    Kedves pókeres csajok!
    Ide várunk szeretettel titeket. Csatlakozásod után jó ha már legalább 2 éves accountod van. Legyen néhány fénykép is rólad. Lehetőleg meztelenül.
    De nem ér a netről képet letölteni. Vegyél egy mai népszabadságot és úgy készíts fényképet, hogy Te is látszódjál, a dátum is, és a leendő befektetők is örüljenek a képnek.
    Új pókeresként jó ha van pár barátod, akik már ismernek itt az oldalon és már beléd fektettek néhányszor. Ezek után bátran írd ki életed első csomagját.

  10. #80
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet silvirenzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Netrol, akkor hasonlítsuk össze fair alapon a két játékost.
    Hajniiii-nak a legtöbb játéka 0,01-3,3$-os MTT-kből származik ez összesen 1276db torna ami tulajdonképpen bukó tehát tételezzük fel jóhiszeműen h jó játékos csak eddig tart a down.

    Az általad említett játékos a 0,01-3,3$-os MTT limiten lejátszott 10572db-ot ebben a mintában nemhogy 1200db-ig tartó downt nem találsz hanem a legnagyobb down időszaka konkrétan 450db-os mintáig tartott ez épp tavaly augusztusában.

    Ezáltal felvetődik a kérdés h vajon tényleg előfordulhat egy egészen jó játékostól az h ő 3,3$-os limit alatt összehozzon egy 1200db-ig tartó downt?

    Döntse el ki-ki maga h milyen választ ad erre.

    Ja és itt még nem is az eredmény volt a legfőbb probléma hanem az h ehhez az eredményhez társult egy 5% MU, ami tényleg WTF? kategória!
    Mint tudjuk a csomag nagy részét nem ezeken a téteken futó versenyek adják ki Ebből adódóan a befektetés mgtérülésének a valószínűsége kb annyi százalék lesz, mint ahánys zázalékot a csomagban ezek a kis tétes versenyek tesznek ki. Szerintem még a 10%-ot sem éri el.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

Oldal: 8 / 11 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •