Oldal: 9 / 11 ElsőElső ... 7891011 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (108) összesen
Like Tree206Likes

Téma: Hajniiiii % Eladás ( VASÁRNAP )

  1. #81
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mint tudjuk a csomag nagy részét nem ezeken a téteken futó versenyek adják ki Ebből adódóan a befektetés mgtérülésének a valószínűsége kb annyi százalék lesz, mint ahánys zázalékot a csomagban ezek a kis tétes versenyek tesznek ki. Szerintem még a 10%-ot sem éri el.
    Mivel nem fog elkelni,így ez nem tudjuk meg:-)

  2. #82
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Szuper

    Idézet AlexMan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehát aki le tud tenni egy ész érvet és mögé matematikát, és statisztikát, annak én a csomagjából vásárolnék ha pluszos lenne a befektetés.
    És szerintem sokan mások is.
    Ha valaki eddig stabil nyerő volt, akkor valószínűleg ezután is az lesz. Legalábbis hosszútávon biztosan. Épp ezért szerintem valakiből vásárolni csak hétről hétre éri meg igazán, legalábbis én így látnék benne rációt. Az alkalmi vétel inkább lottó kategória. + amit Mágika is írt, hogy lehetőleg nálunk jobb játékosokból vegyünk. Aki eddig saját pénzéből nyerő volt, valószínűleg ezután is az lesz félig sajátból.


    Idézet AlexMan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    De azért álljunk már meg egy pillanatra!
    Van egy játékos. Rosszat senkinek sem tett. A MU-val kiverte mindenkinél a biztosítékot, az oké. Kultúráltan be is lehet olvasni ezért bákinek.


    De hogy eddig lecsalóztátok, le-csereszneyekötényes barmoztátok, lejátékfüggőztétek, és most burkoltan a szavahihetőségét is megkérdőjelezitek, ez mi?
    Más nevében nem nyilatkozok, de mivel az én írásomra is reagáltál (rögtön utánam),ezért leírom a véleményem:
    Túl sok apró dolog van, ami engem zavar az eladása körül. Kezdve ott, hogy markupot akar használni, aztán az eddigi "eredményei". Engem az is zavar, ahogy az elejétől kezdve a kritikákat kezelte. Az elején még nem volt ekkora oltogatás, mégis kikérte szinte magának, hogy grafikont mertek tőle kérni. Az is zavar, hogy valaki 30 dollárt tarhál, és 2 nap múlva kirak egy csomagot, aminek csak az önrésze 100 USD.Friss regisztráció. Folytathatnám tovább, egyszerűen túl sok a kérdőjel.

    Másik:
    Konkrétan én nem csalóztam le, csak annyit írtam, hogy nem biztos az esetleges nyeremény megkapása. Ezt pont az előző pont anomáliaira alapozom. Te hova fizetnéd be a bankrollodat, a PSre, aki évek óta bizonyít (szigorúan csak pénzügyi téren ), vagy egy 26. kis ázsiai terembe, amiről szinte senki se hallott (1 hónapja nyílt, semmi referenciája)?

    Most néztem az adatlapját, gyakorlatilag érdemben még nem szólt hozzá semmihez. Se egy kézelemzés, gyakorlatilag kizárólag a saját topicjaiba, és mások %eladásaiba ír.
    OldRknight and vargepard like this.

  3. #83
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Könyörgöm... Azért NE hasonlítsuk már csufi-t Hajiiii-hoz. Ég és föld a két ember. Csufi nem kevés befektetőjének hozott már csomagjaival többszörös megtérülést. MTT variancia, ha ezzel tisztában vagytok, és a stake / csomag vásárlás fogalmával, tudatával, akkor tudhatnátok azt is, hogy benne lehet a varianciában az is, hogy a stakee hónapokon át eredménytelen.

    Nem kell messzire menni. Bélabácsinak is volt egy nagyobb méretű downswingje. Kérdezem Én, akkor Bélabácsi is fish? Ha ennyire degredáljátok itt pl. Csufit ...

    Azért álljon már meg a menet ...
    OldRknight, luckylucano and Fiatal like this.

  4. #84
    silvirenzo
    Vendég

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mint tudjuk a csomag nagy részét nem ezeken a téteken futó versenyek adják ki Ebből adódóan a befektetés mgtérülésének a valószínűsége kb annyi százalék lesz, mint ahánys zázalékot a csomagban ezek a kis tétes versenyek tesznek ki. Szerintem még a 10%-ot sem éri el.
    Nem ez a gond hanem az h úgy beszéltél mintha egy kalap alá lehetne venni a két játékost pedig ez közel sincs így!
    Azzal a résszel viszont egyetértek h a csomagban kiírt versenyekre egyfajta gambling befektetni mert konkrétan ugye ilyen bigeken -5-600BI downok is benne vannak nem beszélve a Hot-okról ahol ez a szám egyenesen 2-3000-re rúg.
    Tehát általában ezek a csomagok egyébként is a varrianciadúsabb versenyekről szólnak és ha ezt még a befektető megspékeli azzal h csak néha-néha vesz az ilyen csomagokból akkor már tényleg lottószerű az egész.
    Szerintem úgy érdemes csomagokba befektetni h vagy csak azokból veszek amiken a kiírt versenyek varianciamentesebbek, vagy varianciadús de akkor nagyon sok jó játékosból veszek kevés %-okat!
    Egyébként én se véletlenül tettem be prog SKO-kat a csomagomba hiszen a KO-kból szerzett lóvé lényegesen csökkenti a varianciát. Meg az is h sokan még kevésbé vannak tisztában azzal h hogyan is kell ezeken játszani.
    FrostJhonny likes this.

  5. #85
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    Senki nem fikázza Csufit én is szoktam venni belőle jah és nem 1-2% ot, hanem 15-20...amúgy szerintem ha ősszeadod az eladott csomagokat szinte tuti ,hogy szép minusz,ez kb 100 csomagra vetítve...

    Másik mtt -be vannak nagy vesztő szériák, de te meg mit hasonlítasz bárkit is Bélabácsihoz, okos vagy ám... Bélabácsi igaz tol kicsiket de az ABi, igen magas lehet , tol 100R +minden, ahol igencsak nem fishek vannak, hanem kb 90% mtt-prok.

  6. #86
    silvirenzo
    Vendég

    Alapbeállítás

    Én azzal nem értek egyet h az ember csakis magánál jobb játékostól vegyen %-ot! Mégpedig azért nem mert egy jobb játékos is írhat ki olyan csomagot ami csupa szar gambling versenyekkel van tele aminek inkább hosszútávon lesz hozama. És a kevésbé jártas de még mindig nyerő reg (aki nálam gyengébb) is írhat ki olyat ami olyan limitről való versenyeket tartalmaz amiket még ő el tud verni. A lényeg inkább az h egy csomagnak személyre szabottnak kéne lennie tehát a stakee tudásához igazítva. Illetve az is lényeg h ha valaki nagy pro olyan versenyekre ír ki csomagot amik varianciadúsak akkor azt tegye meg baromi gyakran tehát tolja bele a mennyiséget hogy hamarabb megtérüljön a hosszútávú befektetésünk. És mivel ott kell a mennyiség h pluszba ránduljon ezért én mint befektető biztos h csak csekély %-okat fektetek be pontosan akkorát amit jó sokáig hosszútávon is tudok biztosítani.
    Utoljára módosítva: silvirenzo által: 2016. 01. 28. 13:37
    FrostJhonny likes this.

  7. #87
    silvirenzo
    Vendég

    Alapbeállítás

    Ja igen még1 dolog Netrol konkrétan azért hasonlítottam össze a két játékost az 0-4$-os limiten mert kiváncsi voltam erre az 1200dbos down mintára ezt hiába nézném már 8-11$-on Csuhinál ugyanis azon a limiten ő rengeteg big-et meg hotot tol amik ugye köztudottan dobnak a variancián, nem beszélve arról h azért bár nem nagyságrendekkel de azért picit erősebbek már ezen limitek mezőnyei mint az 4$ alatti limiteké, ebből kifolyólag ott neki is lesz ilyen hosszan tartó downswingje, mint ahogy volt is.
    4$ alatti limiten én nem tudom elképzelni h egy csufi szintű játékos 1200db-os mintán downswinget produkáljon. Ezért is jártam utána és lám.

  8. #88
    Tag AlexMan avatara
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Kedves Szecska!


    A MU-n szerintem mindenki kiakadt aki tudja, hogy mi az.


    A hozzászólásom a tied után jött, de mint ahogyan látod a tartalmából nem kifejezetten téged céloztalak meg vele.


    Értem én az érveidet, és nagy részüknak van alapja. Sőt talán mindegyiknek. És kulturált keretek között hangot is kell adni, ha az ember úgy érzi. De itt egy-két cseresznyekedvelő túl lőtt a célon.

  9. #89
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Ti aztán szépen el eveztetek más vizekre.Miközben ki nyirjátok egymást lehet,hogy Hajni már régen eladott mindent privátban.Szerintem ne nyirjátok egymást.Felesleges.

  10. #90
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet szroli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ti aztán szépen el eveztetek más vizekre.Miközben ki nyirjátok egymást lehet,hogy Hajni már régen eladott mindent privátban.Szerintem ne nyirjátok egymást.Felesleges.
    Amekkora pechvogelek vagyunk, be is huzza az osszes versenyt.
    : o )

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •