Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 29 (29) összesen
Like Tree9Likes

Téma: DaDirk - Mega Poker Series Bécs 2016 január - részesedés eladás

  1. #21
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet DaDirk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    1) UTG+2-ben AA-t kapok, vakok 200/400/50, nálam kb. 24k. Normál játékos emel UTG-ből 900-ig, feszes UTG+1 3betel 2500-ig, én 4bet 5500-ig. Foldok után UTG fold, UTG+1 call. Flop J92, két körrel, nálam nincs kör. Ő check, én bet 7000, a kb 12k-s potba. Ellen dob. Ez sztem jó így, de hátha más másképp látja, és hagytam benne value-t.



    Vélemények?
    Pre call.
    Meanmachine likes this.

  2. #22
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Nottobe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pre call.
    En biztos nem calloznam le. Ilyenkor altalaban eloben az tortenik, hogy bejon a fel asztal, es valami kosza 2 par lever. SZerintem jo volt ugy a party, ahogy jatszottad, kihoztad belole a maximumot, sjnos most epp ennyi volt benne. Esetleg annyi, hogy kisebbet cbetelnek floppon, mondjuk 5000-5500 korul, akkor is lesz akkora pot, hogy turnon allin lehessen menni.
    Csuhi81 likes this.

  3. #23
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Egy a call mellett, egy a call ellen, ezért szép a póker, mert másképp látjuk ugyanazt.
    Így utólag továbbra is jó ötletnek tartom a 4betet, flop-on kisebb bet viszont jogos felvetés.

  4. #24
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Pénteki nap röviden:
    A szaton sikerült flop két párt kapni, majd flopon összetoltuk egy fd-val, ami megérkezett turn-re... Utána nyertem két preai-t, QQ vs AJ, majd 99 vs AK. Végül kb. 12bb-t toltam be AT-vel, amit QQ callolt, és nem jött az A. Itt sztem mindegyik szitu teljesen standard volt, nem volt szerencsém.

    A 330-ason rögtön az elején kaptam egy JTs-t, ahol másodmagammal megadtam egy MP emelést a laza spanyol gyereknek, aki gyakorlatilag 7-8 handen keresztül mindig flopot nézett. Flopra jött JJ9, két treffel, nálam kör volt. Spanyol emelt, másik dob, én csak call-oltam. Turn 2 blank, checkol, én emelek, ő megad. River 3 treff, előlről hív egy 3/4-ed potot. Nem tudtam neki elhinni a flusht, megadtam, de sajnos az volt nála. K7 egész pontosan. Vélemény?

    Innentől végig shortstack voltam, volt egy-két lopásom. Majd dupláztam AK-val AQ ellen, ekkor még mindig az átlag felén voltam, kb 20 bb-vel. Majd nagyvakon kaptam egy A9-et, shortstack dealer ai ment pre 10bb-vel, megadtam. K4-et mutatott és nyert. Standard... Majd TT-vel mentem ai, 8bb-vel, amit AT callolt, és nyilván jött az A. Természetesen...

    Kezd egy kicsit elegem lenni... Úgy érzem, hogy tegnap nem játszottam rosszul, de mégsem adja. Ma 440-esre játszom a szatot, ha nem jön, akkor átgondolom még, hogy tudok-e tiszta fejjel beülni a 440-esre. Ha nem, akkor inkább nem játszom le, majd meglátom.

    Bármi komment/kérdés jöhet!

  5. #25
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet DaDirk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így utólag továbbra is jó ötletnek tartom a 4betet
    Az a baj ezzel imo, hogy kiirtad a homlokodra a lapodat. UTG emelot 3betelo UTG1-et 4beteltel, vajon mire gondolhattak a tobbiek?

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Nottobe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a baj ezzel imo, hogy kiirtad a homlokodra a lapodat. UTG emelot 3betelo UTG1-et 4beteltel, vajon mire gondolhattak a tobbiek?
    Ez rendben van, de ha csak megadja, akkor meg bejon mondjuk 2 ember, meg akkor az eredeti emeloknek is oddsa lesz, es ott van egy 4-5-6 fos partyban szendvicsben. Raadasul az UTG+1 3beteli az UTG-t, szoval valoszinuleg nala is eros lap van, azaz, valoszinuleg o ugyis minimum lecallolja a 4betunket, tehat en attol nem felnek ebben a szituacioban, hogy mindenki dob.

    Nem azt mondom,hogy mindig hulyeseg a call, csak szerintem innen rizikos. Dealerben, vakokon en is megadnam csak, de itt meg tul sokan vannak mogotte. Inkabb nyerek "keveset", mint bukjak sokat.

  7. #27
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Igen, én is csak akkor adnék meg ilyen koraiból ha fixre venném, hogy az eredeti emelő 4betel helyettem (mert akkor talán tényleg csak ketten maradunk).
    "Egon, ez piszok jó!"

  8. #28
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Idézet Szecska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez rendben van, de ha csak megadja, akkor meg bejon mondjuk 2 ember, meg akkor az eredeti emeloknek is oddsa lesz, es ott van egy 4-5-6 fos partyban szendvicsben. Raadasul az UTG+1 3beteli az UTG-t, szoval valoszinuleg nala is eros lap van, azaz, valoszinuleg o ugyis minimum lecallolja a 4betunket, tehat en attol nem felnek ebben a szituacioban, hogy mindenki dob.

    Nem azt mondom,hogy mindig hulyeseg a call, csak szerintem innen rizikos. Dealerben, vakokon en is megadnam csak, de itt meg tul sokan vannak mogotte. Inkabb nyerek "keveset", mint bukjak sokat.
    Pontosan ezért emeltem, mert voltak olyan handek, ahol 6-7 játékos nézett flopot, pedig volt pre akció.

  9. #29
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Lement az utolsó nap is, sajnos ez sem hozta meg a várva várt áttörést.

    Elsőként az 50-es turbo szatot játszottam a 440-esre, ahol gyakorlatilag talán 3-4 handet játszottam összesen. Volt két pushom, AK-val és JJ-vel, nem kaptam callt, pedig nem álltam jól. Majd KK-val mentem allin, és AT adta, kapott két AA-t flopra. Vége 59. hely. Ezek a szatok annyira turbok, hogy nem igazán éri meg őket játszani, mivel nagyon kevés hand megy le élőben vakszintenként, ez egy tanulság a jövőre nézve.

    Az utolsó nagyverseny a 440-es volt, deep struktúrával, 40k induló zsetonnal, mivel kicsit csömöröm volt az előző miatt, ezért lateregeltem rá, de még ekkor is 130bb-t jelentett, 30 perces vakszintek mellett. Kétszer kaptam KK-t, amivel kisebb potokat tudtam vinni. Ezeken kívül eléggé laphalott voltam, figurás lapot nem láttam, egyszer kaptam közepes (99) párt, amivel beteltem, majd 3 betet calloltam, de a flop AQT lett, amin elengedtem. Pár órányi unalom után, végül CO-ban kapta QTs-t, amivel shortként (25k-val) megadtam egy laza ultrashorty (10k) ai-jét. Igazam volt, 83o-t mutatott, és persze kapott egy 3-ast... Itt lementem 16k-ra. Nem sokkal később dealerben kaptam egy A9-et, amire ai mentem, előttem volt egy MP emelés. 44-gyel megadott, és jött neki a 4-es... ennyi volt.

    Ha összegeznem kell, akkor letoltam 7 versenyt, és sajnos egyiket sem nekem csapták. Az első két nap volt egy-két olyan move-om, ami vitatható, de 3. és 4. nap sztem mindegyik szuperstandard szitu volt. Mit mondjak, csalódott vagyok, de remélem legközelebb jobban sikerül. Köszönöm a befektetők bizalmát, illetve a tanácsokat és kommenteket is itt a topikban, illetve Twitteren. GL All!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •