Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (76) összesen
Like Tree124Likes

Téma: Hajniiiii új Vasárnapi eladás!

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Idézet szroli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értsd már meg,hogy te nagyon messze vagy attól.hogy bárki is vegyen tőled %-ot.Nálad sokkal jobb játékosok vannak még sem próbálkoznak hasonlókkal.A te játékod annyira gyenge,hogy senki sem fogja rád bizni a pénzét.Jó lenne ha már fel fognád,hogy először bizonyitani kell.
    Rendben megértettem , temeg azt értsd már meg , hogy ne itt rontsd a levegőt és tartsd magadban a véleményedet))

  2. #32
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Csak azt irtam le,amit mások is gondolnak.Ezzel be is fejeztem.
    Csuhi81, Jymaster111 and porci like this.

  3. #33
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Idézet Hajniiiii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen igen megértelek téged is.
    Csakhogy ha %ot adnék el , nem kel el.
    És Akik meg több 100$ ért adják el a csomagjaikat, és figyelemmel szoktam néha követni őket csinálnak néha olyan értelmetlenséget hogy netovább , és másnak nem adnak esélyt, akinek esetleg nem esett még nagy 1 nagyobb score

    Ezt inkább le se írtad volna ....
    silvirenzo and porci like this.

  4. #34
    silvirenzo
    Vendég

    Kacsint

    Idézet Hajniiiii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csakhogy ha %ot adnék el , nem kel el.
    És Akik meg több 100$ ért adják el a csomagjaikat, és figyelemmel szoktam néha követni őket csinálnak néha olyan értelmetlenséget hogy netovább , és másnak nem adnak esélyt, akinek esetleg nem esett még nagy 1 nagyobb score
    Én már nem terveztem írni mert felesleges de itt egyszerűen nem bírom megállni!
    Előszöris tényleg az a tévképzet él benned h egy profi nem csinál értelmetlenségeket nem követ el hibákat soha sem? Nézz meg bármilyen sportágat még a legkiemelkedőbb sportolók is hétről-hétre hónapról hónapra követnek el hibákat.
    Elmondom miért nem fejlődnek a fishek, azért mert végtelenül magabiztosak a saját tudásukban és nagyon ritka esetekben merül fel náluk h hibáznak. Én napi szinten hibázok többször is épp ezért tartok ott ahol, mert a hibáim tesznek naggyá azáltal fejlődök h rendre elkövetem őket és van miből tanulnom.
    A tökéletes játékosok meg rendre gyártják az olyan grafokat mint te!

    Másodsorban itt már kicsit olyan érzésem van mintha fölénk helyeznéd magad mintha te milyen kiváló játékos lennél, és sokkal jobban megérdemelnél egy nagy score-t csak nem volt alkalmad bizonyítani. Én már csak azt várom mikor teszel ki coaching ajánlatot javaslom óránként jó sokat kérj mert hát ilyen tudással, referenciával még azzal is versenyképes leszel a piacon! Én biztos jelentkezni fogok (True story)
    Bocs h bunkó vagyok mostmár, de egyszerűen ezt már nem hagyhattam h már leszólj minket is, akik hétről hétre több óra munkát beletesznek abba h a játékuk fejlődjön...
    DaDirk, fukika, Csuhi81 and 5 others like this.

  5. #35
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 12. 03.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Szia!

    Szépen megkérlek, átköltöznél a piros oldalra? Ott van isildurzero is, akivel akár együtt is elemezhetnétek handeket és ott talán még a csomagod is elkelne. Szerintem próbáld meg,nem vesztesz vele semmit.köszi

    Srácok,ti pedig még komolyan nem unjátok ezt a majomkodást? Hajnika teljesen elvan tévedve és látjátok, hogy ő még mindig nem érti mi folyik körülötte. Rákell hagyni, hátha lesz akkora szerencsénk, hogy megunja és nem hazudozik meg szemetel ide nekünk.gl
    porci likes this.

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Idézet JustaGuy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Szépen megkérlek, átköltöznél a piros oldalra? Ott van isildurzero is, akivel akár együtt is elemezhetnétek handeket és ott talán még a csomagod is elkelne. Szerintem próbáld meg,nem vesztesz vele semmit.köszi

    Srácok,ti pedig még komolyan nem unjátok ezt a majomkodást? Hajnika teljesen elvan tévedve és látjátok, hogy ő még mindig nem érti mi folyik körülötte. Rákell hagyni, hátha lesz akkora szerencsénk, hogy megunja és nem hazudozik meg szemetel ide nekünk.gl

    Nice 1st comment

  7. #37
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Hajniiiii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen igen megértelek téged is.
    Csakhogy ha %ot adnék el , nem kel el.
    És Akik meg több 100$ ért adják el a csomagjaikat, és figyelemmel szoktam néha követni őket csinálnak néha olyan értelmetlenséget hogy netovább , és másnak nem adnak esélyt, akinek esetleg nem esett még nagy 1 nagyobb score
    Eladásra kínálsz valamit, amire nincsenek vevők. Egyértelmű,h kinek kell változtatnia a feltételeken.

  8. #38
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Pont...

  9. #39
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet JustaGuy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Szépen megkérlek, átköltöznél a piros oldalra? Ott van isildurzero is, akivel akár együtt is elemezhetnétek handeket és ott talán még a csomagod is elkelne. Szerintem próbáld meg,nem vesztesz vele semmit.köszi

    Srácok,ti pedig még komolyan nem unjátok ezt a majomkodást? Hajnika teljesen elvan tévedve és látjátok, hogy ő még mindig nem érti mi folyik körülötte. Rákell hagyni, hátha lesz akkora szerencsénk, hogy megunja és nem hazudozik meg szemetel ide nekünk.gl
    Az a baj, hogy akinek van egy kis sütnivalója, azt dühíti a butaság és az hogy hiába magyaráz süket fülekre talál, pedig van aki jó szándékkal teszi. Hajni tipikus példája annak a lónak, amelyik szemellenzőkkel megy előre(se lát, se hall). GL! Én is offoltam a topicból.
    Csuhi81 likes this.

  10. #40
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Hajniiiii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen igen megértelek téged is.
    Csakhogy ha %ot adnék el , nem kel el.
    És Akik meg több 100$ ért adják el a csomagjaikat, és figyelemmel szoktam néha követni őket csinálnak néha olyan értelmetlenséget hogy netovább , és másnak nem adnak esélyt, akinek esetleg nem esett még nagy 1 nagyobb score
    Sajnos elbeszélsz mindenki mellett!
    Tessék megérteni Hajnika,hogy ez nem egy esélyadós dolog. Vedd úgy,hogy egy pénzügyi befektetésről szól ez az egész. Pontosabban az is. Ha stabil nyerő vagy,akkor stabil és kiszámítható profitot hozol a befektetőknek.
    Esetleg lehet bukó playából is venni. Tételezzük fel,hogy nyertél 1x20k-t,5x 10K-t és emellett van több 2-3K körüli nyereményed,de mégis bukóban vagy. Még ebben az esetben is mondhatja azt az ember,hogy "feladok egy lottót",mert benne van a játékában,hogy beesik neki valami. Ne haragudj,de te semmilyen score-t nem tudsz felmutatni.
    Higgadj le! Ha komolyan gondolod az akadémiát meg a pókert,akkor most nem árt rendbe tenni az "imidzsedet" Hidd el,hogy fognak itt sokan segíteni neked,de nem kell ennyire agilisnek lenned. Nem erőszakolhatod meg az embereket,hogy vegyenek tőled százalékot.
    Tessék elkezdeni olvasgatni,videót nézni.
    Kezd el az alapoktól. Játsz 45,90,180 fős sng-ket,hogy legyen sikerélményed és,hogy kipróbáld a tanultakat és elsősorban beültesd a játékodba. Tanuld meg a pozíciós játékokat,a flat,a squeez a light 4bet és egyéb fogalmakat.(bár ezeknek a felére sincs szükség az általam említett játékokban) Próbáld ki a feszes-agresszív vagy a laza játékformát,hogy ,ha szembetalálkozol ilyen játékosokkal,akkor képben legyél.
    Tudd,hogy mit miért csinálsz.
    DaDirk, fukika, Csuhi81 and 4 others like this.

Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •