Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (40) összesen
Like Tree1Likes

Téma: kiutalás bankszámlára

  1. #21
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A lottomilliomos munkanelkuli segelyen el mert eltűnt a kh bankban a penze...

    A lott
    Hogy sikerült 1,5 éves, nem kicsit kamu szagú cikket találnod?

  2. #22
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet mojojojo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy sikerült 1,5 éves, nem kicsit kamu szagú cikket találnod?
    FB ma ezzel van tele...
    Vaper vagyok nem bűnöző !!

  3. #23
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 01. 09.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Miért éppen Mo-on tárolja a pénzét? A mai világban már egyszerűen nyithat magán ember is offshore számlát...sok pókeresnek nyugodtabb éjszakákat hozna...

  4. #24
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 12. 06.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    sziasztok 1 hete kiutaltam 53$ a betfair számlámról a bankszámlámra.Sajnos ne vettem észre,hogy 15$ feet lefognak vonni.Szóval csak 38$ fogok megkapni.Péntek láttam hogy csak 3984Huf kaptam meg ami 18$-nak felel meg.
    2013.08.09 Tranzakció típusa: Bejövő deviza átutalás jóváírása (SWIFT)
    Partner bankszámla: /20364767076177
    Partner neve: ENVOY SERVICES LIMITED
    Értéknap: 2013.08.08
    Közlemény: /RFB/SWF OF 13/08/08

    El mentem a bankba megkérdezni,hogy mennyi érkezett tőlük és ők azt mondták,hogy 18$
    A betfair számlámon megnéztem,hogy 15$ feet vettek le szóval 38$ utaltak.
    Írtam nekik és ezt válaszolták:
    Thank you for your e-mail.
    As previously stated we sent you $53 (minus the fee). This is the amount that we physically sent from our bank to your own bank. If you have received less than that then it was a charge by the routing bank or by your own bank, however, as we are neither, we can not confirm or advise on this.
    Please do not hesitate to contact us if you have any further enquiries.
    Kind regards,
    Thomas Kelly
    Betfair Helpdesk

    Tudna valaki segíteni,hogy mi csináljak mert így az eredi összeg amit kiutaltam csak a 34% érkezett meg.
    Előre is köszönöm


    [IMG]file:///C:/DOCUME~1/Fou/LOCALS~1/Temp/msohtml1/01/clip_image002.gif[/IMG]
    3 984,00 HUF

  5. #25
    Team Hero
    Csatlakozott
    2008. 09. 17.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    Bankszámlát szeretnék nyitni, kimondottan pokis célból. 2 kérdésem volna:
    - pl. Raiffaisen erre a célra mégmindig alkalmas ( nem problémáznak gambling oldalakról érkező utalások miatt,stb ) ?
    - poker számlám EUR, a bankszámla is EUR legyen?( mivel a bank gondolom szarabb árfolyamon váltaná,így gondolom megéri inkább pénzváltónál magamnak intézni, vagy...)?


    Előre is köszi!

  6. #26
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 04.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Szerintetek melyik a legjobb ? Ti melyiket használjátok?:O

  7. #27
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Péter1221 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek melyik a legjobb ? Ti melyiket használjátok?:O
    OTP-set nyiss, mert abból van a legtöbb ATM.

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Hali
    Szerintem felesleges számlát nyitni pókerhez,mert van neteller meg skrillnek is bankkártyája (kivéve francia/olasz termekbe, oda kötelező ha jól tudom).Én megszüntettem több mint 1 éve, csak felesleges pluszköltség volt.
    Ha viszont mindenképp szeretnél számlát, én a cibet javaslom,nekem az volt régen, és semmi baj nem volt vele. OTP-t én hanyagolnám,1részt mert nem hiányzik h egy neteller befizetés után 1 perccel felhívjanak és arról kérdezgessenek miért akarok befizetni, másrészt sztem elég rosszul váltanak (semleges skrill kártyával pár perc különbséggel kivettem 100-100kt egy otp és egy cib automatából, 7usd-vel nyert a cib de persze más költségek vonatkoznak a saját kártyára, és még sok másik bank van, viszont ha újra kéne számlát nyitnom én maradnék annál ami bevált.

  9. #29
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Szerintem, aki otp-s bankszámlával rendelkezik, van egy jó opció, mégpedig ha takarékszámlát nyit.
    Összelehet kötni az alap számlával, viszont van saját számlaszáma, Ibanja, így arra lehet utalni a pénzt psről, és minimálisan kamatozik, ha jól tudom nincs számlavezetési díja, csak annyit kell kérni hogy ha szükséges hogy pénz mozgáskor küldjenek sms-t.
    A netbankban látod mindkét számlát, és még az alapra megy a jövedelem, addig ezen a másikon szépen pihen a pókeres pénz.Bankon belül havi egyszer tehetsz át a takarékszámláról a folyószámládra pénzt, és havi kettő atm pénzfelvétel pedig ingyenes 150.000ft-ig.
    Aki otp-s annak ez egy elég jó megoldás lehet szerintem.

  10. #30
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 24.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Nekem sima OTP-s HUF-osbankszámlám van, PS-en pedig EUR-ban vezetem a számlám. Sima EUR kiutalás és az OTP normáisan váltja (leutóbb311-en, deviza árfolyamon) 1milliónál 622HUF-ot vontak tranzakciós ktg-ként.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •