Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
  1. #11
    Fanatikus tag kircip avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 26.
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Múltkor olvastam a görög válságról. A prostitúcióra is nagy hatással volt.A 50-200 euro közötti árfolyam eléggé leesett.Az ország sok részén jelenleg akár egy szendvics áráért is szopnak.
    A szolgáltatást nyújtóknak, azért ez elég nagy szopás.
    iKeksz likes this.

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Sok sikert mindkettejüknek!

    "Próbáltam pár $500-os hypert is idén, és úgy láttam, hogy annyira nem nehéz az sem. "

    Engem az érdekelne hogy ez PStars vagy kisebb teremben történt? Stars 100 és 500$os regek közt azért jelentős tudásbeli különbségek lehetnek; nem hiszem hogy bárki céltalanul shotolgatná az 500as regeket, legalábbis nem látom értelmét ha nem akar bekerülni. Ha stars 500as rekgek ellen megy neki jól akkor respekt!

  3. #13
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Idézet HUNchampion eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sok sikert mindkettejüknek!

    "Próbáltam pár $500-os hypert is idén, és úgy láttam, hogy annyira nem nehéz az sem. "

    Engem az érdekelne hogy ez PStars vagy kisebb teremben történt? Stars 100 és 500$os regek közt azért jelentős tudásbeli különbségek lehetnek; nem hiszem hogy bárki céltalanul shotolgatná az 500as regeket, legalábbis nem látom értelmét ha nem akar bekerülni. Ha stars 500as rekgek ellen megy neki jól akkor respekt!
    PS en történt, szerintem egyébként egy 200 as és egy 500 as reg között már borzasztó kevés különbség van.

  4. #14
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Értem, köszi a választ!

    Egyetértek veled is, illetve én is feltételes módban írtam, illetve 100 és nem 200$ról - 100 és 200 között van egy nagyobb szakadék, felette meg a minimális + játék és elemzéstapasztalat , csak kis edget realizàlhatnak a jobb regek is a többihez képest. ( és ezzel nem a 100$os regek tudását vitatom, de jóval több tag van 100on mint felette - feltételezem van köztük aki nem igazán foglalkozik simple postfloppal, piosolverrel stb csak grindel) Nem is kukacoskodásból kérdeztem, csak többen hangot adnak véleményüknek miszerint a ppb interjúk pure marketing kevés realitással, az ember meg kíváncsi alkat.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet HUNchampion eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csak többen hangot adnak véleményüknek miszerint a ppb interjúk pure marketing kevés realitással
    mi értelme lenne, gyenge edzőket/játékosokat leszerződtetni, majd ennyire bepromótálni? Akik szerint csak marketing bullshitről van szó, meg hatásvadászatról, azok közül szerintem sokan nagyon elégedettek lennének (mint ahogy én is) 100-on egy 40-45 közötti chipev-vel ami 3% körüli roinak felel meg. Ezeket a számokat az akisék biztos tudják majd hozni, és minden bizonnyal lesz olyan aki eléri a 60 chipet is.

    ui.: és ez most nem neked szól HUNchampion

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •