Oldal: 967 / 975 ElsőElső ... 467867917957965966967968969 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 9.661 - 9.670 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #9661
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az eredmények alapján igencsak komoly algoritmus lehet, ami igencsak elszomorító - kíváncsi lennék, hogy deep játékra van e már hasonló "fejlesztés"...

    Ha ezen játékosoktól kérnek egyórás videóanyagot, nem létezik, hogy hitelesen reprodukálni tudják a feltételezett botok játékát, 4-6 asztallal.

    MerACE, válasz érkezett már azóta?
    Válasz nem jött a PS-től, de ahogy Plague írja, már 3 nap telt el botok nélkül. Az utolsó napjukon teszteltem őket kb. 100-150 meccs erejéig amúgy, teljesen egyértelművé vált, hogy nem emberekkel játszom. Már 2014-ben is játszottak, ennyit a PS botszűréséről.
    Ascent888 likes this.

  2. #9662
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 28.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Hu turbo sng-t játszom 5 dollaros limiten letoltam 900 db ot 14% os roi val, felis léptem 10 dollárosra ott pedig 120 játék alatt -5 roi, érezhetően erősebb a mezőny de ilyen különbséggel szerintem nem lehet, Szerintetek milyen minta utan áll be az roi hu turboban?

  3. #9663
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Idézet perfectg2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Hu turbo sng-t játszom 5 dollaros limiten letoltam 900 db ot 14% os roi val, felis léptem 10 dollárosra ott pedig 120 játék alatt -5 roi, érezhetően erősebb a mezőny de ilyen különbséggel szerintem nem lehet, Szerintetek milyen minta utan áll be az roi hu turboban?
    Ez elég összetett. 5$-os mezőnyben elképzelhetőnek tartom az ilyen magas roi-t is, viszont könnyen lehet egy up is egy ekkora mintában. 120 játék pedig egyenesen említésre sem méltó.
    Egy másik oldalon találsz HU sng-re varianciakalkulátort. Még 10%-os roi-val is könnyen előfordulhat, hogy csak minimális plusszod lesz 1k db után. Szóval ha megvan a tudásod/önbizalmad/rollod, akkor igyekeznék mennyiséget beletenni és a lehető legfokuszáltabban játszani. Eredményt pedig mondjuk hetente egyszer nézni.
    Ascent888 likes this.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  4. #9664
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 28.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    és milyen termet ajánlanátok? jelenleg everesten tolom de sok a várakozási idő és a fee, PS en gondolkodok de úgy olvastam ott erős a mezőny , 7 dolláros limiten milyen lehet?

  5. #9665
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez elég összetett. 5$-os mezőnyben elképzelhetőnek tartom az ilyen magas roi-t is, viszont könnyen lehet egy up is egy ekkora mintában. 120 játék pedig egyenesen említésre sem méltó.
    Egy másik oldalon találsz HU sng-re varianciakalkulátort. Még 10%-os roi-val is könnyen előfordulhat, hogy csak minimális plusszod lesz 1k db után. Szóval ha megvan a tudásod/önbizalmad/rollod, akkor igyekeznék mennyiséget beletenni és a lehető legfokuszáltabban játszani. Eredményt pedig mondjuk hetente egyszer nézni.
    Kb kizárt hosszútávon az a 14% ROI turbó HU-ban, kivéve ha látja az ellenfél lapjait...
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #9666
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet perfectg2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és milyen termet ajánlanátok? jelenleg everesten tolom de sok a várakozási idő és a fee, PS en gondolkodok de úgy olvastam ott erős a mezőny , 7 dolláros limiten milyen lehet?
    Intertops?
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  7. #9667
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet perfectg2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és milyen termet ajánlanátok? jelenleg everesten tolom de sok a várakozási idő és a fee, PS en gondolkodok de úgy olvastam ott erős a mezőny , 7 dolláros limiten milyen lehet?
    PS-en most lehet litván csalókkal játszani, akik botokat használtak, tudom ajánlani. Tolják tovább, mintha mi sem történt volna, besz*rás.

  8. #9668
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 28.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    miért kizárt? úgy látom itt az sng kalauz akademias blogban igaz 2011 es de még 15 dollaros limiten is értek el 20-25 % ot akkor 5 dollaroson miért kizárt a 14% ?

  9. #9669
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Meg ha el is lenne erheto a 14% roi, akkor sem a te esetedben, már bocsanat, mivel egy 14%-os roi-s jatekos nem tekint mintanak 120db jatekot, tisztaban van a variancia fogalmaval, vmint azzal is, hogy a husng-n konnyeden hozzafer egy variancia kalkulatorhoz stb, stb, stb. gl

  10. #9670
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 21.
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PS-en most lehet litván csalókkal játszani, akik botokat használtak, tudom ajánlani. Tolják tovább, mintha mi sem történt volna, besz*rás.
    Az imént láttam meg Grahhamet a lobbyban, először nem hittem a szememnek, majd eldurrant az agyam.
    Mentem is 2+2re és ahogy látom az összes többi is aktív ismét.
    Vicc az egész...Bár naiv voltam, hogy azt hittem 'győz az igazság', hiszem a HS PLO csalásból sem lett semmi, akkor mi mit várjunk?
    Nekünk, regeknek kell kitakarítani a limitet.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •