Oldal: 596 / 709 ElsőElső ... 96496546586594595596597598606646696 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.951 - 5.960 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #5951
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom azert mert tobbet aldoznak ra. Az elobb irtam le mi a netellernel a folyamat es a tobbiek meg leirtak hogy csapoltak meg a skrill szamlajukat. De mindkettonel van 2. szintu azonositas. Erdemes hasznalni.
    számomra abból nem derült ki, h Netellerrel ezt nem lehet ugyanilyen egyszerűen megcsinálni, ha valaki nem figyel oda, viszont skrillen van rsa token, amit annyival nem törnek fel, h egyszer beírod valahova, persze ettől még lehet biztonságosabb a Neteller
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  2. #5952
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 02. 15.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Nálam ez baromira nem működött. Felugró ablak nincs tiltva, de egyáltalán nem hasonlít az oldal erre, ami megnyílik az email-es linkre kattintva (habár a link ugyanolyan felépítésű).
    Nekem csak az jön be, hogy "
    Verify account information

    Before we can reset your password we need to confirm a piece of information from your Skrill account."

    és a telefonszámom vége, és csak oda lehet kattintani, de az SMS nem jön.

  3. #5953
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 08.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Abszolut amator dolog amit muvelt. Sikerult vslami kamu oldalra belepni es ott meg meg is adta pint. Gratula. aztan sikerult valami kamu mobil alkalmazason ujra megadni.
    Bár nem én vagyok akivel történt, csak olvastam az esetről, de butaságokat hordasz össze, már ne is haragudj. Egyrészt a skrill oldala mostanában elég sűrűn b*szakszik, nem tölt be, lefagy...stb Másrészt van mobilalkalmazása, nem is értem honnan szedted, hogy "kamu". Harmadrészt meg pin egyedül a mobilos regnél van, amit ott kell megadnod, szóval azt nem tudta sehol máshol megadni és nem is lehetne vele kezdeni sz*rt se.

    a neteller egy fokkal biztonsagosabb
    Mitől biztonságosabb, amikor ugyanazok a védelmi lépcsők vannak ott is (sőt, ott token sincs) + ugyanaz a cég mindkét márka?

    Nem kell kérni sms-t. Ez csak választható opció a kétlépcsős beléptetéshez.
    Ez lehet, hogy egyes számláknál így van, de pl nekem sem felugró ablakban ajánlgatta a kétlépcsős azonosítást, hanem simán csak kiírta, hogy mielőtt küldenék az új jelszót előbb küldenek egy hitelesítő kódot a telefonomra. Nem opcióként jelent meg, hanem egyedüli lehetőségként.

  4. #5954
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 02. 15.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Idézet Carragher_x eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez lehet, hogy egyes számláknál így van, de pl nekem sem felugró ablakban ajánlgatta a kétlépcsős azonosítást, hanem simán csak kiírta, hogy mielőtt küldenék az új jelszót előbb küldenek egy hitelesítő kódot a telefonomra. Nem opcióként jelent meg, hanem egyedüli lehetőségként.
    És neked küldött SMS-t? Mert nekem nem. És már több helyen is olvastam erre panaszkodni embereket.
    PS Egyik ismerősömnek működött a leírt dolog, de neki a számlája üres volt. Lehet, hogy csak azoknál működik? Többiek?

  5. #5955
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Nekem se küldött sms-t,de pár hsz-al korábban többen is leírtuk mit kell ilyenkor csinálni.

  6. #5956
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet Carragher_x eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mitől biztonságosabb, amikor ugyanazok a védelmi lépcsők vannak ott is (sőt, ott token sincs) + ugyanaz a cég mindkét márka?
    erről csak PA írt pár hónapja, hogy tervbe van véve. azóta sehol se olvastam, hogy ez megtörtént volna, még itt se, pedig itt aztán mindent lehet olvasni, még olyat is, aminek van köze a valósághoz.

    a többi zagyvaságot nem is kommentálom.

  7. #5957
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 09. 05.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Javaslom a popup block kikapcslasat
    Öööö, ne nézzük már egymást hülyének Semmilyen 2 lépcső nem volt nálam, ahogy sokan másoknál sem (angol és német nyelvű fórumokon is olvasgattam, rengeteg embert érint a probléma, és ott is az a tapasztalat, hogy van akinek sikerült az azonnali password reset, és van akinek a supporthoz kellett fordulnia).

    Azoknak akik régóta várnak a support válaszára javaslom a @Ask_Skrill twitter oldal meglátogatását. Állítólag meggyorsíthatja a dolgokat. Én szombaton délután dobtam nekik egy tweetet illedelmes köszöntéssel és a ticket számmal, és hogy kb. mikor várhatok választ. Nem mondom, hogy biztosan ettől, de 2 óra múlva már jött is az email... Egy próbát megér.

  8. #5958
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 09. 05.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet tomir eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És neked küldött SMS-t? Mert nekem nem. És már több helyen is olvastam erre panaszkodni embereket.
    PS Egyik ismerősömnek működött a leírt dolog, de neki a számlája üres volt. Lehet, hogy csak azoknál működik? Többiek?
    Nekem 800 dolcsi volt a számlámon és nem működött.

  9. #5959
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 08.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    És neked küldött SMS-t?
    Nem A kért doksikat, illetve magát a levelet a webfelületen küldtem el nekik, fél napon belül megkaptam az új jelszót emailben.
    Egyébként most nem tudom pontosan mi az eljárásrend a skrillnél, de régebben egészen biztosan úgy volt, hogy minden új emaillel automatikusan hátrasoroltad az ügyedet időben, szóval akik egy-két naponta küldözgetnek emailt (ha még mindig az előbb említett módon működik a support), azok könnyen lehet, hogy saját maguknak hosszabbítják így meg az egész procedúrát. Illetve másoktól is azt olvastam és a saját tapasztalatom is az, hogy a webes felületen elküldött üzenetekre gyorsabban reagálnak, mint a mezei emailekre.

    tervbe van véve
    Mármint mi van tervbe véve? A fúzió? Az nem terv, hanem egy lezajlott tranzakció, az Optimal Payments mindkettő tulajdonosa.

    a többi zagyvaságot nem is kommentálom
    Semmiféle zagyvaságot nem írtam, de igazából tényeken valóban nincs mit kommentálnod.

  10. #5960
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Megkaptam a jelszót én is az imént, szerény egy hét várakozás után.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •