Oldal: 86 / 87 ElsőElső ... 367684858687 UtolsóUtolsó
Eredmény: 851 - 860 (868) összesen
Like Tree45Likes

Téma: Laptop-os topic

  1. #851
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Acer E5-772G-52US

    Szinte minden paraméterben egyeznek, viszont csak ebben van SSD. És az ára is a legalacsonyabb.

    Szóval, akkor nem használsz NoteCaddy-t, és TableScanner-t sem ugye?! (Mert különben biztos kevés lesz!)

    Ha telepítesz majd, akkor az op rendszert és minden pókeres dolgot (klienst, segédszoftvereket, HH-kat, stb.) az SSD-re tedd!

    Megnéztem még Toshiba-t, Dell-t, de azok 300K+

    Mind a 4ben van SSD, direkt úgy állítottam be a szűrőt. Csak hud-ot használok. Igazából főleg asztalin játszok 1-2 hónap kivételével, ezért nem akarok túl nagy összeget rászánni, pár év és egy jobb laptop is elavul.

  2. #852
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mind a 4ben van SSD, direkt úgy állítottam be a szűrőt. Csak hud-ot használok. Igazából főleg asztalin játszok 1-2 hónap kivételével, ezért nem akarok túl nagy összeget rászánni, pár év és egy jobb laptop is elavul.
    Acer Aspire V17 Nitro VN7-791G-54XE
    Csak 8GB SSD van, az semmire nem elég! Nem tudod még az op rendszert sem rátenni. A többi az hagyományos merevlemez.

    LENOVO IdeaPad Z70-80 80FG007MCK
    Ebben SShD van, ami teljesítményben (gyorsaságban) elmarad az SSD-től.

    ASUS X751LX-T4094H
    Itt 24GB az SSD része, ami még szintén kevés.

    (Érdemes gyártói v. más honlapokon rákeresni külön a típusokra, figyelve a típusszám végződésekre! Így néztem ezeket.)

    Ezért ajánlom a 4 közül: Acer Aspire E5-772G-52US
    Utoljára módosítva: Aenima által: 2015. 10. 20. 10:35
    koviii likes this.

  3. #853
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Hi, tervezek laptopot venni es az a kerdesem, h melyik konfigot valasszam, ha azt szeretnem,hogy minel tobb dolog ferjen ki a laptop kepernyojere, de az asztalok jol lathatoak legyenek?

    1. opcio 18.4 colos 1920x1080
    2. opcio 17.3 colos 3840x2160

    Kb tudasban a 2. picivel jobb, arban egyformak es a 2. ujabb kb fel evvel.

  4. #854
    Tag DrBuru avatara
    Csatlakozott
    2016. 01. 01.
    Hozzászólások
    102

    Alapbeállítás

    Csak a 4k!
    chivasr911 likes this.

  5. #855
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi, tervezek laptopot venni es az a kerdesem, h melyik konfigot valasszam, ha azt szeretnem,hogy minel tobb dolog ferjen ki a laptop kepernyojere, de az asztalok jol lathatoak legyenek?

    1. opcio 18.4 colos 1920x1080
    2. opcio 17.3 colos 3840x2160

    Kb tudasban a 2. picivel jobb, arban egyformak es a 2. ujabb kb fel evvel.
    1. a fullHD a 2. az 4k-s
    asztal biztosan több fér ki a 4k-sra hiszen jóval több pixel, kérdés mennyire lesz látható, mivel a méret az marad kb ugyanakkora, de sok program, pl a pokeres lobby-k nem mindig átméretezhetőek, így nagyon picik lesznek a számok és a betűk, illetve a windows is nagyon pici lesz, de lehet h win10-ben ezt már megoldották... szóval csomó dolog iylen kis méretben(18") nincs optimalizálva erre a felbontásra, úgyhogy mindnekép ki kéne próbálnod valahogy, vagy megnézni a programokat amiket hazsnálsz hogy mit mutatnak majd, ezt ha tudod a mostani monitorod felbontását, akkor ki tudod matekozni
    elvileg a 4k-s felbontásból könnyen tudsz majd fullHD-t csinálni, szóval úgy tűnik a 2. a jobb, de lehet h majd vissza kell venned a felbontást, és ugye az kisebb 1collal, ami azért számít...
    Die Monitore - Poker-Setup - The Last Piece of Edge
    itt láthatod mennyire szépen kifér minden a 4k-ra, de pl a startmenu alig látszik
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  6. #856
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Nah megvettem a laptopot, acer predator G7-791 4ks kijelzovel viszont van egy gondom vele.

    Van integralt intel 530as kartya es nvidia gtx980 asszem es szeretnem ha alapbol az integraltrol mennenek a dolgok, viszont lenne 1 applikacio, ami a 980as kartyat hasznalna. Olvasgattam mar 2 orat, de nem jott ossze. Nvidia controlpanelben probaltam, de siker nelkul. Ugy mukodik , ha letiltom az eszkozkezeloben az intelt, de azt meg nem akarom. Aki meg tudja csinalni kap 50 dolcsit

    thx

  7. #857
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 01.
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nah megvettem a laptopot, acer predator G7-791 4ks kijelzovel viszont van egy gondom vele.

    Van integralt intel 530as kartya es nvidia gtx980 asszem es szeretnem ha alapbol az integraltrol mennenek a dolgok, viszont lenne 1 applikacio, ami a 980as kartyat hasznalna. Olvasgattam mar 2 orat, de nem jott ossze. Nvidia controlpanelben probaltam, de siker nelkul. Ugy mukodik , ha letiltom az eszkozkezeloben az intelt, de azt meg nem akarom. Aki meg tudja csinalni kap 50 dolcsit

    thx
    Akkor most úgy képzeled a dolgot, hogy az integrált videókártya hajtsa a windows-t, de ha pl elkezdesz codozni vagy fifázni akkor meg váltson át az nvidia-ra?
    szerintem felesleges bonyolítani (és valószínűleg ez nem is megoldható), biosban (uefi) ki kell kapcsolni az integrált videókártyát és kezeljen mindent az nvidia.

    vagy dual monitoros kialakításban gondolkodsz? pl megy a windóws/böngésző az integráltról a laptop monitorján az nvidiára meg rákötsz egy másik monitort és azon meg megy a póker?

    ha nem titok, akkor szerintem írd le konkrétabban, hogy mit szeretnél, hány monitor meg milyen programok. (bár lehet nekem lassú most 1 órakor a felfogásom és azért nem értem
    Utoljára módosítva: GreenLine által: 2016. 02. 17. 23:54
    danfiu likes this.

  8. #858
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nah megvettem a laptopot, acer predator G7-791 4ks kijelzovel viszont van egy gondom vele.

    Van integralt intel 530as kartya es nvidia gtx980 asszem es szeretnem ha alapbol az integraltrol mennenek a dolgok, viszont lenne 1 applikacio, ami a 980as kartyat hasznalna. Olvasgattam mar 2 orat, de nem jott ossze. Nvidia controlpanelben probaltam, de siker nelkul. Ugy mukodik , ha letiltom az eszkozkezeloben az intelt, de azt meg nem akarom. Aki meg tudja csinalni kap 50 dolcsit

    thx
    Miért nem akarod letiltani az integráltat?

  9. #859
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Sliema, Malta
    Hozzászólások
    711

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nah megvettem a laptopot, acer predator G7-791 4ks kijelzovel viszont van egy gondom vele.

    Van integralt intel 530as kartya es nvidia gtx980 asszem es szeretnem ha alapbol az integraltrol mennenek a dolgok, viszont lenne 1 applikacio, ami a 980as kartyat hasznalna. Olvasgattam mar 2 orat, de nem jott ossze. Nvidia controlpanelben probaltam, de siker nelkul. Ugy mukodik , ha letiltom az eszkozkezeloben az intelt, de azt meg nem akarom. Aki meg tudja csinalni kap 50 dolcsit

    thx

    Kutakodj az nvidia Control Panel-jében, lásd a linket. Minden egyes programhoz hozzá tudod rendelni melyik videókártyát használja.

    Screenshot by Lightshot

    Btw 2016-ban 4k monitor mindenképp, ez nem kérdés. Ha kicsit a betűk, akkor windowsban egyesével be lehet állitani a menük, programok stb stb.. betűméreteit.
    Let's play! No risk no fun!

  10. #860
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Koszi sracok, meg mindig sajnos kuszkodom a problemaval es amit irtal Satukan elvileg az a megoldas, csak nekem nem szeretne az igazsagot...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •