Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (51) összesen
Like Tree78Likes

Téma: Tévedés a Winamaxon - az 1,82 eurós bónusz helyett 1,5 milliót írtak jóvá

  1. #41
    Fanatikus tag nightfury avatara
    Csatlakozott
    2014. 10. 06.
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebbe igazad van. Csak az általánositást nem szeretem.

    Aki nem tud pokerezni /nem =/ húlyével
    Ebben neked van igazad.
    Utoljára módosítva: nightfury által: 2016. 02. 19. 14:54

  2. #42
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 06.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Megpróbálnám kiutalni a teljes összeget,ha sikerült,utána lehet beperelni,majd az ügyvédeim intézik,legrosszabb esetben elszomorkodok házi őrizetben 1-2 évet a megmaradt 350-400 milliómmal és good luck mindenkinek!

  3. #43
    Tag Szigi avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Okos vagy, és Te még biztosan nem tévedtél, legalábbis nem ekkorát. Bizonyára 1 ügyfélszolgálatos kipattint 1,5 millát bármikor.
    Csábító pénz valóban, de nem jogosan szerzett, ergo lopás, ha nem adja vissza. Nyilván a cég nem fog pert indítani 8900-ért, de zárolják.
    1,5 millát meg sosem utaltak volna, hacsak nem ua. a félnóta ügyfélszolgálatos ül ott, bár gyanítom, hogy nagyobb összegeknél 1 fejes közbenjárása kell az ilyenhez.
    Jó kis magyar mentalitás, enyém a pénz a számlámon van. A cég dögöljön meg, kit érdekel biztos nem hiányzik neki, mert több van mint nekem...
    jacsapoker likes this.
    "Welcome to wherever you are!"

  4. #44
    Tag Szigi avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként mivel nem technikai hiba történt, hanem emberi tévedés, miért nem azon próbálják ezt behajtani, aki tévedett?
    <- Az előző hozzászólásban többet között erre reagáltam.
    "Welcome to wherever you are!"

  5. #45
    Tag Szigi avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valszeg az idiai távmunkás 50 fizujából 50 évig vonhatnák a részleteket.

    Egyébként a terem maximálisal fairül járt el.
    "fairül" de szép magyar szó! magyar megfelelője a becsületesen...bocs nem tudtam kihagyni!

    na megyek, nem kötözködök tovább!
    "Welcome to wherever you are!"

  6. #46
    Tag Szigi avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet Wild500 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Basszák pofán a munkatársukat, aki elkúrta az utalást. Nehogy már kapok 1,5 M $-t mert egy bal**** nem ismeri a számokat és vissza kell fizetnem. Ami a számlámom van az az enyém!
    Pfúúú baszd meg, azt ajánlom sose szaporodj!
    "Welcome to wherever you are!"

  7. #47
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet emerka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sérelemdíjat kell követelni. Kell szerezni egy orvosi igazolást arról, hogy milyen egészségügyi károsodás érte őt a téves utalás miatt!

    az szerintem nem "sérelemdíj", mivel a sérelemdíj a korábbi "nem vagyoni károk" helyébe lépő jogintézmény, ha egészségi károsodás van, akkor elsősorban kártérítés amit kérhet, elég ritka, hogy az egészséghez való jog megsértésére hivatkozhatna így valaki. Egyébként ez sem állna nagyon meg, mivel minden épeszű bíró szerint számítania kellett volna arra, hogy az nem az ő pénze.
    Utoljára módosítva: Wasp által: 2016. 02. 21. 17:20
    Szigi and Jymaster111 like this.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  8. #48
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Azért pár dolgot nem értek:
    1, Már akkor, ha a windows-t ki akarom kapcsolni, háromszor megkérdezi a program, hogy biztos-vagyok-e benne. Egy 1.5 millás utalásnál nem? Illetve nincs valamilyen limit, hogy mondjuk 1000 dollár felett már a főnöknek is engedélyezni kell, 100k felett meg mondjuk az ő főnökének is. Szegény csávó már godnolom nincs a cégnél, pedig nem ő a balf.sz, hanem a cég vezetői. Hibázni mindenki hibázhat, de a rendszer rossz, ha valóban így történt.

    2, Ha már ez megtörtént, akkor hogy lehet, hogy egy hétig nem derült ki, addig nem hiányzott sehonnan másfél millió euró, olyan aprópénz ez nekik?

    3, Mit szívóznak pár ezer dolláron, szerintem szarabb reklám ez nekik, hogy ilyen megtörténhet náluk, hogy utalnak bármilyen pénzt, aztán visszaveszik.

    4, Ha mondjuk én náluk fogadok és véletlen 1000 dollár helyett, 10 000-et ütök be, és szólok meccs előtt, akkor vissza lehet vonatni, mert kétlem. Tehát ők hibázhatnak és nincs semmi, ha én hibázok, akkor nem kártalanítanak.

    5, Miért nem lehet valami nem vagyoni kártérítést követelni? Nem tudom, hogy ki hogy van vele, nekem elég szarul esne, hogy azt hiszem, hogy ebben az életben már nem kell dolgoznom, aztán egy hét múlva kiderül, hogy én tartozok 9k euróval.
    uav_online likes this.

  9. #49
    Tag Szigi avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Egyetértek, kivéve az 5-ös ponttal.

    A pénzre milyen jogon tartasz igényt, mivel kiderült, hogy egy hiba folytán került hozzád. Lelked rajta, hogy visszaadod-e, valószínűleg nem fogják rajtad behajtani a hiba miatt, illetve, hogy megér-e 8900 USD-t, hogy nem játszol Winamaxon.
    "Welcome to wherever you are!"

  10. #50
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Amúgy az lett volna legszebb, ha elbukja az egészet, akkor mit csinálnak? Akik nyertek, azok már tök szabályosan jutottak a pénzhez, és azért már hallottunk olyat, hogy valaki nyert egy sm-et és elbukta az egészet nl 1000-en, de akár nl100on sok asztalon is gyorsan el lehet bukni gondolom még 1 millát is.

    Kíváncsi leszek mi lesz az ügy vége? Van valami 2+2-es topik, vagy valami fb oldal erről a témáról, ahol írják a fejleményeket?

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •