Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (28) összesen
Like Tree13Likes

Téma: 5 Verseny vasárnap Éjszaka!!!:)

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Idézet Jymaster111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor told sajátból B+
    Légyszives moderáld magad.
    Bankkártyámon nincsen megfelelő egyenleg , és nem szeretnék most éjfélkor 1.5 órát utazni hogy feltöltsek pénzt

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Elemes vagy aksis barátod jobban járna veled, mint az aki venne%-t
    Jymaster111 likes this.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elemes vagy aksis barátod jobban járna veled, mint az aki venne%-t
    Jólvan jolvan megint szét kell offolni a topicot gratulálok a hülyeségedhez.

    Most szerintem lehetne bizonyítanomm hogy értek a játékhoz aki követne esetleg látná hogy nem vagyok profi de értek a játékhoz valamennyit.
    Nem vagyok nyerő játékos se vérprofi de attól még szerintem ha valaki vesz% ot lehet hogy most nyerek valami nagyobbat minden lehetséges mert most oda tudok figyelni .
    ennyi és szeretném ha valami offolás jellegel szolnáátok a topichoz akkor azt üzenetbe tedd ... 1 óráig aktuális még az ajánlat.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elemes vagy aksis barátod jobban járna veled, mint az aki venne%-t

    Kár, hogy ezt csak itt teheted meg

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Jólvan elég lesz

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Megveszem, ha van kép RÓLAD

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Idézet Jymaster111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megveszem, ha van kép RÓLAD
    persze persze

    50P late van 4.4$ PSKO-n addig ha elkell a csomag lejátszom ha nem hát akkor nem.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet Hajniiiii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De tényleg most teljesen oda tudok koncentrálni tudom hozni az A játékomat most.. teljesen felvagy frissülve

    Össze állítottam 1 kisebb csomagot hátha elkell szerintem lehetne 1 esélyt adni a dolognak , főleg hogy nem nagy"kockázat" szerintem és 100%ban visszaosztom ha nem lesz profit , hát hátha.

    Mivel most jokedvemben talaltal, ezert valaszolok hosszabban, banto es trollkodasi szandek nelkul.

    Ez mar a sokadik csomagod, ami nem kel el. S a kovetkezo sem fog. Meg az azt koveto sem. Teljesen mindegy, hogy tenyleg Hajni vagy e vagy sem vagy hogy mekkora osszerteku a csomag. Miert? Azert mert
    - Nyilvanvaloan a bankrollodnak (es valszeg a tudasodnak) megfelelo limit felett jatszol
    - tiltelsz. Hiaba irod be, hogy most mar nem, mert megnyugodtal. Nem az a lenyeg h eppen aktualisan most tiltelsz e, hanem az, h benned van. Nemtudom mekkora a br-d es abbol napkozben mekkora versenyeket jatszottal, de valszeg nullaztad magad, azert kellene 20$os stakeeles. Valszeg azert (is) tilteltel, mert nullaztad magad. Nem beszelve arrol, hogy meg azt is kozzetetted, h pillanatnyilag a bankszamlad is ures, tehat befizetni sem tudsz. UGye Te is latod, hogy ilyen emberbe nem szivesen fektet senki.

    Ertjuk mi, hogy hatha pont most nyersz es akkor hu de jo lesz nekunk meg neked.. De azon kivul h hatha, mi szol meg melletted?

    En a helyedben a kovetkezo dolgokat csinalnam:
    Feltoltenek handeket a sessionombol, elmondanam h mit miert csinaltam ugy ahogy. Meghallgatnam h masok mit mondanak. Ha tenyleg jo donteseket hozol, akkor latni fogjak a forumlakok, hogy van ertelme egy csomagnak. Ha pedig hibazol, akkor ravilagitanak a hibaidra.
    Hozzaszolnek a handelemzo topikokban erdemben, tehat nem annyit h "igen, nalam is call".
    Hozzaszolnek a napi feladvanyokhoz is (vagy mi ennek az aktualis neve.. ).

    Par het alatt ha fel tudsz epiteni egy normalis renomet, akkor a mostani 0% helyett mondjuk 45-50% esellyel fogsz tudni eladni egy csomagot.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Nottobe : Ezért nyitottam topicot az MTT eseményeimről hogy oda leírjam , és oda fogom leírni mindig ha játszom
    Ha most természetesen elkellne a csomag írnám hogy mit miért teszek/tettem , és persze a kieső handeket / duplázó handeket fel töltöm BOOM-ra ha ennyire fontos számotokra.
    A Bankkártyámon nincs pénz igen , mert én nem onnan szoktam befizetni.

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Ja es szivesen coachollak meg mindig helyesirasbol.
    DaDirk and Meanmachine like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •