Oldal: 597 / 709 ElsőElső ... 97497547587595596597598599607647697 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.961 - 5.970 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #5961
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Használd a Skrill számlád és nyerj hetente nagyszerű nyereményeket a 'Be Your Own Boss' promócióban. Például iPad Mini-t, Fitbits-t vagy 50$€ cash-t vagy nyerd meg a főnyereményt.

    uni.jpg

    Ami nem más mint havonta 2000€ egy éven keresztül a saját számládra. Ugye milyen jól hangzik?
    És, hogy ezeket megszerezd nem kell mást tenned csak hetente teljesíteni a heti kihívást. A kihívás 2016 február 15-én indult, de még nem késő csatlakozni. Jelentkezni kell rá itt.

    Az első heti kihívás: használni kell a Skrill Prepaid MasterCard kártyád.
    A második heti kihívás: Befizetni 20€ a Bet365 terembe.
    A harmadik heti kihívás: Utalj 10€-ot a Skrill számládról a Neteller számládra.
    Az utolsó negyedik heti kihívás: Make 3 (or more) transactions of any value this week.

    ftp.jpg

    T&C

    Utoljára módosítva: vargepard által: 2016. 02. 16. 15:33

  2. #5962
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  3. #5963
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet Carragher_x eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként most nem tudom pontosan mi az eljárásrend a skrillnél, de régebben egészen biztosan úgy volt, hogy minden új emaillel automatikusan hátrasoroltad az ügyedet időben, szóval akik egy-két naponta küldözgetnek emailt (ha még mindig az előbb említett módon működik a support), azok könnyen lehet, hogy saját maguknak hosszabbítják így meg az egész procedúrát. Illetve másoktól is azt olvastam és a saját tapasztalatom is az, hogy a webes felületen elküldött üzenetekre gyorsabban reagálnak, mint a mezei emailekre.
    Nekem irtak is a valaszban, hogy a gyorsabb valasz erdekeben ne uj emailben kuldjem a doksikat, hanem arra a mailre valaszoljak. Ugy nem sorolnak hatra, gyorsan jott is a pass.

  4. #5964
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    További fejlemények a #6000 fórum bejegyzéssel kapcsolatban:

    "Sziasztok! Sajnos még semmi hír Skrilltől. Telefonos egyeztetés után ugyan küldtek egy levelet, amiben kérték, h azonosítás végett mutassak be doksikat, amit meg is tettem az oldalukon új emailben, de azóta semmi...hozzáteszem, ma sem tudtam elérni a weboldalt...fehér blank lap fogad..majd fórumon olvastam, h ne új levelet küldjek, mert azzal csak hátrasorolom magam, hanem rögtön válaszban küldjem el a doksikat..elküldtem, majd kaptam egy automata válasz email-t, h sajnos nem ismernek és a regisztrált emailemről küldjek levelet.....kérték változtassam meg.megtettem.kapok is az újra emailt, h küldjek igazoló okmányokat...elküldöm...nem ismernek...mi a jó franc folyik ott?"

    "Annak nem örülök mert nekem is van 6-7k -m amihez nem tudok hozzáférni ess egy hete nem reagáltak"
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  5. #5965
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 23.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Mikor előjött ez a pass resetes örület írtam nekik emailt. Automata válasz jött egy hivatkozási számmal. Ezen kívül érdemleges történés semmi, felhívtam őket. Akkor közölték hogy igazolás végett kérnek doksikat és a hibaüzenetes emailre válaszként küldött egy emailt mit kér és igen szólt hogy válaszként küldjem ne új emailben. Hétfőn küldtem Csütörtök éjjel jött az új pass.

  6. #5966
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Tegnap nekem is kellett password reset-et csinálnom a Skrill-en, kötelező jelleggel. Nem volt gond, simán ment a módosítás. Utána egy kisebb összeget mozgattam két pókeroldal között, azzal sem akadt problémám.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  7. #5967
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Még a #6000-es fórum bejegyzés témához, így néz ki a Skrill-es kérdőív:


    Thank you for contacting the Skrill Help Team.


    We would like to thank you for your cooperation so far and to kindly inform you that your account is active and you can go ahead with your next payments.

    However your account has been placed under investigation in response to your recent claim of unauthorized activity. In order to move forward with the review of your account, please consider the following questions and advise at your earliest convenience:

    1. Please confirm which transactions were not authorized by you; please provide dates, amounts and transaction IDs if possible
    2. Did you recently receive any suspicious email(s) asking for your password or personal information? These emails may not have been Skrill related, but may have asked you to click on a link to receive a special message or to reset access to any other online accounts.
    3. Have you downloaded any mobile applications to your iPhone or Android device? If so, which apps?
    4. Do you use the same password for your email and other accounts?
    5. Are you a member of any forums? If so do you use a common password for forums/email/Skrill and other online accounts? (ie: Poker or gaming forums, chat/message boards/facebook)
    6. Do you ever log in from any public places such as internet cafes?
    7. Are there any family members or roommates who might be aware of your passwords?
    8. How/where do you store your Skrill account information (for example, notepad, email or computer)?
    9. How often do you scan your computer for viruses? Please send us a copy of your recent virus scan log as an attachment under the following format .txt. Please note that we do not accept screenshots. If you require assistance in obtaining the scan logs, please consult your anti-virus service provider. If you do not have an anti-virus software installed on your computer, please advise accordingly.
    10. Have you contacted your local police department to file a report in accordance with 6.2. of our Terms of Use? If so, please forward this report to us. Please be advised that a police report will be required in order to move forward with our investigation. The report should be made in person at your local police station.

    Please be advised that we require a response to each of the ten questions above.

    Note that knowingly giving a false answer or knowingly omitting to give complete information on relevant facts may be treated as fraud or attempt to defraud and will be reported to the relevant authorities.

    To get back to us, please reply to this message directly or use our contact form.

    We appreciate your co-operation and look forward to hearing from you.

    Best regards,
    Thea
    Skrill Help Team
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  8. #5968
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 08. 17.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Abból lehet valami probléma, ha a tesóm is létrehoz egy számlát? A megegyező lakcím miatt kérdezem, vagy semmit nem fognak ez miatt 'magyarázni'?

  9. #5969
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet petya111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Abból lehet valami probléma, ha a tesóm is létrehoz egy számlát? A megegyező lakcím miatt kérdezem, vagy semmit nem fognak ez miatt 'magyarázni'?
    Nem lesz gond belőle. Nekem is úgy van.

  10. #5970
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 02. 26.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Üdv,
    Kifizetésnél lehet választani más számlát is, vagy csak azt, ami a hitelesítésnél meglett adva?
    A mastercard-os kártyámmal hitelesítettem-mert a másik maestro-s, és azzal nem lehet-, viszont kifizetni (ha meglehet oldani) nem a mastercardos számlára, hanem a Maestro-sra szeretnék. Van bármilyen megoldás erre? Az MC-s számlán van pénzmozgás, ezért szeretnék arra kiutalni, ott nem lenne feltűnő (bár skrill esetén ez mennyire is fontos ?! )

    Köszönöm a válaszokat,
    Üdv, Zsolt.
    Utoljára módosítva: Zsolti1 által: 2016. 02. 26. 14:55

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •