Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (63) összesen
Like Tree131Likes

Téma: A PokerStars süllyedése - avagy a szavuk már semmit sem ér

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    @Csoszogi33
    Szerintem sem nem sértő, sem nem bántó a hozzászólásod, és alapvetően abban is egyetértek veled, hogy sokkal jobb érzés nagy magyar nyereményekről olvasni, mint erről a témáról.
    DE: én ennek a cikknek mégis nagyon örülök. Jó dolog, hogy végre vmelyik affiliate oldal szembe megy azzal a hagyománnyal, hogy akármi is történjen, minden terem segge ki van nyalva. Jó dolog, hogy felhívják a játékosok (adott esetben hobbijátékosok) figyelmét arra, hogy az egyik szolgáltató nem tartja be az ígéreteit, sőt arra, hogy kisebb biztonságban van a pénzed a starson, mint tulajdonosváltás előtt.
    Persze az is egyértelmű, hogy a PA (önös anyagi érdekből) azt szeretné elérni, hogy minél több starsos reg váltson termet, és lehetőleg rajtuk keresztül, de egyrészt ez eléggé érthető, másrészt az online poker hosszútávú érdekével egybeesik szerintem (legalábbis az, hogy nőjön a verseny az iparágban).
    Reklám rész: ha vki jól belő egy akadémiás rakerace-t, a PA-n keresztül tök simán jobban járhat, mint akár a 46%-os starsos rakebackkel.
    Ellenreklám rész: kedves PA, mikor álltok már elő elfogadható nem ipokeres ajánlattal? Sokkal többet tehetnétek zsebre, ha az ember a google segítségével nem találna 3 perc alatt jobb WPN, microgaming ajánlatot a tieteknél, a többiről (pl. hive) nem is beszélve.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyílván a következő lépés a HUD megszüntetése lesz, talán anonim asztalokat is fognak indítani.
    Én annyira anonim játékokat szeretnék, hogy azt se tudjam, hogy mire nevezek, csak beállítom, hogy jöjjön valami asztal $10-$100 között, aztán csak baszkodnám befelé, mint eddig.

  3. #13
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én annyira anonim játékokat szeretnék, hogy azt se tudjam, hogy mire nevezek, csak beállítom, hogy jöjjön valami asztal $10-$100 között, aztán csak baszkodnám befelé, mint eddig.
    De azért egy 100 dolcsis hudot csinálok hozzá, ha nem gond.
    Gordon and Kispagat like this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @Csoszogi33
    Szerintem sem nem sértő, sem nem bántó a hozzászólásod, és alapvetően abban is egyetértek veled, hogy sokkal jobb érzés nagy magyar nyereményekről olvasni, mint erről a témáról.
    DE: én ennek a cikknek mégis nagyon örülök. Jó dolog, hogy végre vmelyik affiliate oldal szembe megy azzal a hagyománnyal, hogy akármi is történjen, minden terem segge ki van nyalva. Jó dolog, hogy felhívják a játékosok (adott esetben hobbijátékosok) figyelmét arra, hogy az egyik szolgáltató nem tartja be az ígéreteit, sőt arra, hogy kisebb biztonságban van a pénzed a starson, mint tulajdonosváltás előtt.
    Örülök, hogy vannak még olyanok a fórumon akik a véleménykülönbségüket még ilyen formában is ki tudják nyilvánítani! Ebből a nézőpontból természetesen sok mindenben igazat adok. Azt még hozzátenném - mint ahogy már előttem is írták -, hogy nem véletlen az egyre növekvő őszinteség a ps-sel kapcsolatban affiliate oldalaktól, hisz közel sem kapnak már annyit vissza mint rég, ha egyáltalán kapnak.

  5. #15
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Az oké, egyre több sz@r intézkedést hoznak, de miért ne lenne továbbra is biztonságban a PS-számlán a pénz?

  6. #16
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 23.
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    ebben a zoom HU-ban szerintem sokkal több a lehetőség, mint ahogy a cikk beállítja, nyilván az amayának is több lé jön be, de a top regek az évi 10000 handjükkel semennyit sem rake-eltek eddig szinte, így meg ha valami hobbijátékos betéved, legalább egymással is kell harcolniuk. pl az hol igazságos a játékosoknak, hogy ha 10-en tartják az asztalt a lobbyban, akkor lehet egész évben csak annak lesz számottevő profitja, akit az épp betévedő Megabanny kiválaszt? így meg egész különös dinamika alakulhat ki a lobbyban, ha jön valami kókler.

  7. #17
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet Ismeretlennn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy miért lehet erről olyan sok cikk?Affiliate terén is változás volt pár hónapja, csak az első 2 évben fizetnek, régi felhasználók esetén is. Nekik is lifetime %-ot ígértek.
    Hát igen, picit kilóg valami, ami úgy néz ki mint egy lóláb...
    svajcifiu and Bonyi96 like this.
    "Egon, ez piszok jó!"

  8. #18
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, picit kilóg valami, ami úgy néz ki mint egy lóláb...
    A cikk a játékosokat érintő előnytelen változásokra van kihegyezve de ha nem érintené az affiliateket hátrányosan a PS üzletpolitikája, akkor gondolom nem lett volna ez a cikk megírva.
    Egyébként egyetértek, hagyja is el minél több játékos a PS-t.
    Én már rég ott hagytam
    jacsapoker likes this.

  9. #19
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én annyira anonim játékokat szeretnék, hogy azt se tudjam, hogy mire nevezek, csak beállítom, hogy jöjjön valami asztal $10-$100 között, aztán csak baszkodnám befelé, mint eddig.
    DD lol. Én próbáltam a FT-t és az Unibetet is, de egyszerűen nem tudom komolyan venni a klienst....annyira gagyi, hogy nem tudok koncentrálni.. Szar dolog ez, de ha összeállunk és befektetünk közösen az Amayába én szívesen mondok egy Gordon Gekko féle beszédet és leváltjuk a vezetőséget ^^
    imTheDoctor likes this.

  10. #20
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ellenreklám rész: kedves PA, mikor álltok már elő elfogadható nem ipokeres ajánlattal? Sokkal többet tehetnétek zsebre, ha az ember a google segítségével nem találna 3 perc alatt jobb WPN, microgaming ajánlatot a tieteknél, a többiről (pl. hive) nem is beszélve.
    Részben jogos az észrevétel részben nem.

    Nem iPokeres ajánlataink:

    - Unibet €5,000 akadémiás race
    - Party Poker $2,000 akadémiás race + $20,000 pooled race
    - Chico hálózat Tigergaming $5,000 akadémiás race
    - Revolution hálózat Intertops/Juicystakes $6,000 akadémiás race

    Microgaming esetében a magyar felhasználók szerencsétlen helyzetben vannak. Ugyanis a legtöbb skin Máltán van bejegyezve és a NAV elkezdett oda irogatni és a legtöbb terem inkább kivonult, nem akart egy ilyen kis piac miatt kockáztatni.

    A nem Magyarországon élő felhasználóinknak itt is van egy €4,000 race-ünk, ami 4 microgaminges teremből is elérhető.

    Azon termekkel akik fogadnak magyar játékosokat javarészt már 1 hónapja felvettük a kapcsolatot és zajlanak is a tárgyalások. Reméljük legkésőbb április 1-től tudunk prezentálni olyan Microgaming termet és racet ami fogad magyarokat is.

    Hive termünk és racünk is van már két hónapja, de sajnos ők sem fogadnak magyarokat. Pedig próbáltuk kilobbizni. Sikertelenül, ezért 2 hónap után nem is fogjuk tovább folytatni velük, hanem próbálunk egy olyan Hive-os termet találni, ami magyarokat is fogad. E kapcsán is felvettük már a kapcsolatot 2 skinnel.

    WPN termünk és exkluzív rac-ünk is volt már Januárban. A WPN hálózat azonban kínosan ügyel arra, hogy soft maradjon a mezőnye, és nem tetszett nekik, hogy mi elsősorban nyerő játékosokat vittünk. Ezért ez a race sem folytatódott. Itt is azon vagyunk, hogy tudjunk egy új termet biztosítani nektek a hálózatból.


    Ezen felül vizsgálunk még jó néhány termet és hálózatot, olyanokat is amiről még sokan nem is hallottak. De nem feltétlen fogunk boldog boldogtalant felvenni, mert fontos kritérium a terem megbizhatósága is.

    (Egy teljesen új hálózat és terem 1 héten belül fog kikerülni. Igazi kuriózum :-) ).

    A PokerStars erősen inog, a Full Tilt megszűnik. Ezt a többi online gaming cég is látja, és próbál belépni a keletkezett űrbe.

    Magyarul ismét sokkal jobb a helyzet a piacon, hiszen erősödik a verseny, azaz többet tudunk ki harcolni a játékosoknak. Ezért mi is sokkal többet dolgozunk, és igyekszünk minél tágabb kínálatot biztosítani.

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •