Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás NL2 MP limp vs CO AQo izo vs BTN (reg) call

    BTN 55 hand 13/9 őt azért gonolom regnek egyébként mert 10-en asztalon játszott.


    Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    SB: $2.53 (126.5 bb)
    BB: $2.03 (101.5 bb)
    UTG: $1.56 (78 bb)
    MP: $2 (100 bb)
    Hero (CO): $4.16 (208 bb)
    BTN: $2 (100 bb)

    Preflop: Hero is CO with Q A
    MP posts BB OOP, UTG folds, MP checks, Hero raises to $0.12, BTN calls $0.12, 2 folds, MP calls $0.10

    Flop: ($0.39) T 7 Q (3 players)
    MP checks, Hero bets $0.33, BTN calls $0.33, MP folds

    Turn: ($1.05) 3 (2 players)
    Hero bets $0.75, BTN raises to $1.55 and is all-in, Hero ???????

    Amit így utólag gondolok erről a szituról az az hogy jó a flopon egy ekkora cbet mert eléggé draw heavy a flop 89,gyengébb AJ, Qx,KJ,J9,FD-tól van érték,főleg hogy egy fish is partiban van(multiway vagyunk). Így hogy a reg bent maradt vélhetően verve vagyunk mert ő nem fog odds nélkül callolni húzókkal(gondolom bent akarta tartani a fisht, erős kézzel ezért csak callolt) én úgy gondolom,vélemény?minden esetre a turnön is beteltem ahol jön a push ezt el kell dobni itt ugye?ez itt flop set nem fog így játszani egy KQ vagyegy AQ?

  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Mivel ennyire feszes játékos, elég határesetnek érzem. Jól látod egyébként, hogy tökre azon múlik, hogy lesz-e néhány kombó KQ és AQ a rangeben, vagy sem, illetve milyen arányban játszhatja így a seteket, hogy csak megad flopon (játszhatja mondjuk amiatt, mert bent akarja tartani a fisht).

    Szerintem seteket, néhány erős drawt (AcTc, KcJc, nagyon talán TcJc), és AQ-t is rakhatunk bele. A KQ elég kérdéses, és konkrétan ezen a kombón múlik a call vagy a fold. Erre nehéz lesz egzakt választ adni. lesz, aki szerint lesz KQ, más szerint meg nem, és igazából mind csak "tippelgetünk" az eddigi tapasztalataink alapján. A legjobban azokra lehetne hallgatni a kérdésben, akik a limiteden játszanak, és sok ilyen arccal találkoznak, én nem igazán tudom, hogy mik manapság az ő tendenciáik, mert nem nagyon kerülök össze ilyen feszes játékossal

  3. #3
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Egy KQ,AQ szerintem a flopon reraiselné ezt a boardot.. Set-től már láttam ezt a line-t, mert, ha téged nut FD-re tesz és csak flatel a flopon, akkor blank turnon jobb a jam, mert neked nem lesz meg az oddsod a FD-ra, míg két utcára talán megadod..

  4. #4
    Lelkes újonc Strong Teddy avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 29.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás

    Én speciel hasonló szitukban, rengetegszer kerültem szettel szembe. Gyakorlatilag biztos, hogy verve vagyunk és el kell ezt engednünk :/ NL2-n kb. majdnem mindig ül 1-2 ilyen tag az asztalaimon és számtalanszor látom, ugyanezt a check/call, turn bumm neki odass játékot.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •