Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (33) összesen
Like Tree43Likes

Téma: A piactér "vicc topic-á" változik.

  1. #11
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Hozzászólások
    661

    Alapbeállítás

    Idézet xieung eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát nem fogom visszakeresgetni a tizenpareuros versenyeladasodat. Az talan nem volt mókás? Multiacc, meg egyéb nyalánkságok, ha jol emlékszem...
    Ja meg hogy szidtam ps, hogy csalik. Pokerakademia adminja is kezd rájönni milyen terem is valójában, milyen vezetősséggel.

    Itt pokerakademaián senkinek nem maradtam adósa, nem tudom miért kell piszkálni.
    Sose egy esélyt se adott senki, hogy bizonyítsak, azért raktam ki kicsi csomagot hátha valaki.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Kamionos Úr nee.....
    xieung likes this.

  3. #13
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Hozzászólások
    661

    Alapbeállítás

    Idézet Jymaster111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kamionos Úr nee.....
    Ez én:
    https://www.facebook.com/nyiljacsa

    Ő meg a kamionos barátom:
    https://www.facebook.com/tibor.nagy.961556?fref=ts

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Ha a barátod akkor miért nem ismer téged?

  5. #15
    Tag klemi666 avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    112

  6. #16
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Hozzászólások
    661

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a barátod akkor miért nem ismer téged?
    8éve ismerem a póker által ismerkedtünk meg. Honnan veszed hogy nem ismer?

  7. #17
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Hozzászólások
    661

    Alapbeállítás

    Idézet klemi666 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ő azért írt oda, hogy lökést adjon másoknak, hogy hátha így vesznek %okat.

  8. #18
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Szerintem ha egy fórum elmegy olyan irányba, amerre nem előnyös senkinek sem, az a moderátorok/üzemeltetők felelőssége. Egy csomag hirdetésnek alapvető formai és tartalmi követelményei kellene, hogy legyenek. Pl régi akadémia tagság, x db lejátszott hand, kereshető nicknév stb stb.

    A fórumra amúgy is ráférne már egy gatyába rázás, mert van egy csomó feleslegesen indított topic, ami miatt csak átláthatatlan az egész. Pl CG szekcióban szinte minden indulókézre és minden szitura külön topic van indítva, amikben van 2 max 3 hsz. Én ezt úgy oldanám meg új topic indításánál, hogy egy lenyíló menüben kellene megadni alkategóriákra bontva,h melyik témában induljon a topic, majd ezt később egy moderátor leellenőrzi, és átrakja másik témába ha az szükséges.

    Gyakorlatilag sokan külön topicot indítanak ahelyett,h a hsz fejlécébe írná a címet, pl "5,5$ MTT FT Bubble KK." Persze erre kereshetőséget is kellene beállítani.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2016. 02. 24. 10:36
    jacsapoker and Jymaster111 like this.

  9. #19
    Tag klemi666 avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Idézet jacsapoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ő azért írt oda, hogy lökést adjon másoknak, hogy hátha így vesznek %okat.
    jacsaonos33.jpg

    Én erre utaltam, de mindegy is, nem akarok értelmetlen vitát gerjeszteni...!
    vargepard likes this.

  10. #20
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 03.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ha egy fórum elmegy olyan irányba, amerre nem előnyös senkinek sem, az a moderátorok/üzemeltetők felelőssége. Egy csomag hirdetésnek alapvető formai és tartalmi követelményei kellene, hogy legyenek. Pl régi akadémia tagság, x db lejátszott hand, kereshető nicknév stb stb.

    A fórumra amúgy is ráférne már egy gatyába rázás, mert van egy csomó feleslegesen indított topic, ami miatt csak átláthatatlan az egész. Pl CG szekcióban szinte minden indulókézre és minden szitura külön topic van indítva, amikben van 2 max 3 hsz. Én ezt úgy oldanám meg új topic indításánál, hogy egy lenyíló menüben kellene megadni alkategóriákra bontva,h melyik témában induljon a topic, majd ezt később egy moderátor leellenőrzi, és átrakja másik témába ha az szükséges.

    Gyakorlatilag sokan külön topicot indítanak ahelyett,h a hsz fejlécébe írná a címet, pl "5,5$ MTT FT Bubble KK." Persze erre kereshetőséget is kellene beállítani.
    Teljesen jól látod a dolgokat. Én hobbijátékos létemre nagyon szívesen olvasok minden pokerrel kapcsolatos hírt, topikot, handelemzést, stb., még ha nem is szólok hozzá szinte soha.
    Ezt a fórumtopicot senkinek nem szántam személyeskedésnek, csak gondoltam, hogy esetleg néhány embernek kinyitja a szemét az iromány, és átnézi a "piactéren", hogy kik azok akik el tudnak adni, és miért is tudnak eladni!!!???
    És őszintén megmondom, hogy a világon szinte bárhova mész, manapság mindenhol koldusokba botlasz sajnos, de egy pókerforumon ez elkerülhető lenne.
    Vagy esetleg odáig fajulhat, mint régen a "resti gyümis gép" mellett a kéregetős "tesók" csinálták?
    Csuhi81 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •