Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (73) összesen
Like Tree73Likes

Téma: kornél1995 No limit SH Sztekert keresek!

  1. #51
    Fanatikus tag Kamanduk avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Ami nekik kellene az nem staker, hanem kemény munka, alázat, kitartás, meg egy helyesírási kézikönyv...
    aceman08, Csuhi81, xieung and 1 others like this.
    Nincs bukó session, csak túl rövid session.

  2. #52
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 15.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    Idézet MaDmAsH eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom ki vagy te h engem minősitesz vicckategóriának meg stb...
    Egyenlőre a franc nem volt kiváncsi erre a ki írásodra!
    És ha értelmezted volna amit ki írtam akkor le esett volna,h
    ha valakit komolyan érdekel a dolog annak elmondok mindent skypeon!
    A másik dolog ne velem foglalkozzál légyszives,hanem azzal h valahonannan szerezz magadnak jómodort .
    Mert én nem sértegettelek meg különben is ki a*om vagy te itt h ilyeneket ki mersz nekem írni!?
    Bár nem is izgat ki vagy.. mert sztm te nem vagy az IQ harcos ,mert aki ilyennel minősit egy vad idegent akiről annyit sem tud mint az illemről,az nem lehet valami igazán jó játékos mert tudod a játékban is kell önuralom,és ha nálad egy kiíráson elszakad a cérna akkor milyen lehet a gépet (lukas monitor,Betört klavi..)Szép kis pókeres lehetsz mit ne mondjak ,de mind1..a lényeg ne velem foglalkozz..Na Szeva
    Mért kéne bárkinek lennem ahhoz, hogy elmondjam a véleményem, ami az hogy VICC VAGY!!
    De ha ettől neked jobb, legyek mondjúúúúúk ...felhőszelídítő és antikbúvár!

    Ha nem kíváncsi, ne reagálj!

    Ha te is tudtad volna értelmezni a mondandómat LEESETT VOLNA, HOGY EZ NEM ÍGY MŰKÖDIK!
    ("ha valakit komolyan érdekel a dolog annak elmondok mindent skypeon!")

    Szerintem még én osztom be a saját időm és nem te, addig azzal foglalkozom amivel akarok!

    Jó modor megvan, de azt nem ilyen alkalmakra tartogatom!

    Most izgat, hogy ki vagyok vagy nem?
    "ki a*om vagy te itt h ilyeneket ki mersz nekem írni!?"
    "Bár nem is izgat ki vagy.. "

    Látom megvan a dilemma!

    Igazad van, vad idegen vagy, de amit leírtál és ahogy abból tudtam csak következtetni, hogy nem vagy IQ harcos. Amit reagáltál azzal alá is támasztottad amit gondoltam!

    Szépnek tartom magam, meg még kicsit pókeresnek is KÖSZÖNÖM!
    "Szép kis pókeres lehetsz mit ne mondjak"

    Szép/Szebb Napot!

    Ha valakit szórakoztat, szívesen beszélgetek még veled! ))))))))))))
    Utoljára módosítva: qweewq által: 2016. 02. 25. 13:55
    silvirenzo and julia_contador like this.

  3. #53
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 14.
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Basszus elfogyott a popcorn meg a kóla! Leugrok a közértbe, addig ne merjen senki se irni!!!

  4. #54
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 04. 05.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Ember, pont az ilyeneknek mint te 3 fillér nincs a zsebébe, max az időd amit beakarsz osztogatni. A kommented alapján lehetsz vagy 14 éves. Olvasni járok ide, de ezt azért le kellett irjam, mutasd már meg nekem te mekkora király vagy ebben a játékba, marha kiváncsi vagyok, mert a szád az marha nagy.

  5. #55
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    MaDmAsH eredeti hozzászólása
    Beckert Keresek
    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valószínűleg jobban járnál ha tényleg megkeresed Boris papát, tud pókerezni meg van sok pénze. Ui: Djokovic révén lehet hogy ismeri Bicskei Alent úgyhogy nyert ügyed van.
    Utoljára módosítva: Masters800 által: 2016. 02. 25. 15:58

  6. #56
    Tag Lola avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet kornél1995 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Átgondoltam a dolgokat. Mindenkitől elnézést kérek. Bocsánatatot kérek minden fórum tagtól és minden forumozótól akit bármilyen mértékben megbántottam bármilyen hozzászólásommal. Nyugodtan írjatok ide. Átgondoltam a dolgokat és én állok a dolgokhoz rosszul elnézést kérek. Azt szeretném ha mindenkivel jóba lennék.
    Én új vagyok itt és nem ismerek mindenkit ,ezért könnyen lehet hogy túl reagáltam a dolgokat. És félre értettem a szándékotokat .
    Ennek megfelelően átszerkesztettem a bántó hozzászólásaimat és meg is bántam őket.
    omfg...Ilyen kis győkerektöl kérsz elnézést,akik leoltanak?Nice!!!!!!
    W3LL_PLAY3D_SIR likes this.

  7. #57
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 04. 05.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Pont erre gondoltam, mikor tegnap írtam. Nehogy már meghunyászkodj itt a ruppótlan megmondó emberek előtt. Ha rám hallgatsz ilyen téren a magyarokat elfelejted. Az már más kérdés, hogy az ajánlat érdekes-e valakinek vagy nem, lát-e benne üzletet vagy nem. Az észosztók 90%-ról még nem is hallottam, nemhogy játszottam volna ellenük, szóval biztos komoly arcok lehetnek. Na kb ennyi. Ha mégis úgy érzik, hogy ők aztán az istenek a játékban, továbbra is várom a belinkelt statokat, mert a kíváncsiság megöl.

  8. #58
    Tag xieung avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Kezdheted a sort!
    Amugy a szavaid alapjan magyarnak gondollak. Akkor te is csak egy ruppotlan megmondoember lennel? Na johet a linked.
    Csuhi81 likes this.

  9. #59
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 15.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    W3LL_PLAY3D_SIR
    " Az észosztók 90%-ról még nem is hallottam, nemhogy játszottam volna ellenük, szóval biztos komoly arcok lehetnek. Na kb ennyi. Ha mégis úgy érzik, hogy ők aztán az istenek a játékban, továbbra is várom a belinkelt statokat, mert a kíváncsiság megöl."

    Nem értem mért kéne bárkinek is Istennek lennie a játékba, hogy megállapítsa rossza a megfogalmazott ajánlat.
    A számok beszélnek, HA VANNAK! Nem kell hozzá póker pro-nak lenni, hogy értelmezni tudjuk.
    Vagy nem értem mire és kikre gondolsz!
    Remélem ez nem volt olyan modortalan komment, mint az előző "MaDmAsH" kollágának!
    Csuhi81 and silvirenzo like this.

  10. #60
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 04. 05.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    SharkScope - Online and Live Poker Statistics
    SharkScope - Online and Live Poker Statistics

    Elég lesz ember? Akkor most toljad a tiédet, mert a kíváncsiság megmardos!

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •