Oldal: 34 / 38 ElsőElső ... 243233343536 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 331 - 340 (375) összesen
Like Tree11Likes

Téma: William Hill

  1. #331
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Hmm. Köszi ! Akkor ez kacifantos lesz. Nekem pt4. Mióta használod igy az ipokert ? 5 hónapja nem Toltam ott es akkor meg jo volt

  2. #332
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmm. Köszi ! Akkor ez kacifantos lesz. Nekem pt4. Mióta használod igy az ipokert ? 5 hónapja nem Toltam ott es akkor meg jo volt
    Nincs mit. Már jó ideje ott játszom, de a Beta verziót én is csak ma tettem fel.

  3. #333
    Lelkes újonc royaliver avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 21.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    A Beta verziónál megszünt minden gondom...meg a HUD-om is. Valakinek valami ötlete, hogy lehet beizzítani a HM2-t?

  4. #334
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Ezt ma kaptam:

    'As of tomorrow, when you click on the William Hill Poker icon on your desktop you’ll be instantly greeted by our new and improved software.

    Please note:

    If you have the beta version of the new software installed, as well as the old software, we recommend you uninstall the beta version.
    If you use the ‘Hand History’ functionality in the Beta version, you will need to manually save the file, as it will be deleted.
    To do so:
    Right-click on the WHPoker desktop icon -> Open ‘File Location’ -> ‘Data’ -> ‘Nickname’ -> ‘History’ folder and copy it to your PC.
    If you need any further assistance, please contact Support.

    William Hill – Your home for Poker'

  5. #335
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nincs hudom a pt4-el. A kliensben ki van pipálva a "store hand history locally", s a pt-ben is be van állítva a javallott mappa; "c:\Program Files (x86)\William Hill Poker\hh"

    Igaz, txt-t sehová sem ment. Már feltúrtam az egész gépet.... Sem a PT4 manual nem segít, sem semmi. Ír valamit a local mappára is, de ott környéken nincs william hill...

    Hol találom a mappát?

    Üdvözlettel
    Szabolcs

    szerk: közben látom, hogy az utolsó hsz erről szól. Ha azt a mappát választom, akkor sem működik.... Rendszergazdaként is próbálom, de sehogy sincs import...
    Utoljára módosítva: Ascent888 által: 2016. 02. 28. 22:00

  6. #336
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nincs hudom a pt4-el. A kliensben ki van pipálva a "store hand history locally", s a pt-ben is be van állítva a javallott mappa; "c:\Program Files (x86)\William Hill Poker\hh"

    Igaz, txt-t sehová sem ment. Már feltúrtam az egész gépet.... Sem a PT4 manual nem segít, sem semmi. Ír valamit a local mappára is, de ott környéken nincs william hill...

    Hol találom a mappát?

    Üdvözlettel
    Szabolcs

    szerk: közben látom, hogy az utolsó hsz erről szól. Ha azt a mappát választom, akkor sem működik.... Rendszergazdaként is próbálom, de sehogy sincs import...
    Hello,
    Nekem HM2 van, de ebből a folderből szedi a HH-kat:

    C:\Program Files (x86)\William Hill Poker Beta\Data\***usename***\History\Data+subfolders

    Remélem segít! GL!
    Ascent888 likes this.

  7. #337
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Szia DaDirk!

    Nagyon köszönöm! Így valóban működik, ami azért furcsa, mert tegnap végigzongoráztam mindent..., de most, hogy elsőre ezt jelöltem ki, működik.

    Nálam egyébként így néz ki:
    "c:\Program Files (x86)\William Hill Poker\data\username\History\Data"

    Üdvözöllek, s GL!
    Szabolcs

  8. #338
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Mégis csak félig működik.

    Az import megy, hu asztalon van hud, de mtt-n nincs. Létezik a HM2-ben lévőhöz hasonló "table finder" opció?

  9. #339
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mégis csak félig működik.

    Az import megy, hu asztalon van hud, de mtt-n nincs. Létezik a HM2-ben lévőhöz hasonló "table finder" opció?
    Nincs mit, a fél siker is siker.

    Sajnos a PT4-et nem ismerem, és én kizárólag MTT-t (v. nagy ritkán SNG-t) játszom, és ezeknél mindig a 'Table finder'-rel indul csak el a HUD. Sőt néha eltűnik, pedig nem is ültetnek más asztalhoz, ilyenkor újra kell használnom a Table finder-t. Esetleg kérdezz rá a PT4 fórum topikjában itt v. a twoplustwo-n, jobb ötletem nincs. GL!
    Ascent888 likes this.

  10. #340
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 03. 11.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Segítsetek már légyszíves. Nyertem 300 dollárt versenyen, ki akartam utalni. Erre először személyit kértek emailben, aztán bankszámlakivonatot, aztán a kettőt együtt, majd fotózkodjak le velük.. Ez normális vagy ezek valami csaló hackerek?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •