Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (47) összesen
Like Tree56Likes

Téma: king MTT&CG

  1. #31
    Tag kingofman avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hely
    Fehérgyarmat
    Hozzászólások
    114

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem bonyolult, csak komolytalan. Nem bántásnak szánom, elmondom, hogy miért gondolom így:

    Te üzleti partnert keresel. Az, hogy vegyesen akarod játszani a műfajokat, egyértelműen jelzi egy befektetni vágyó játékos számára, hogy egyikben sem vagy annyira jó, hogy csak azt grindold (ha valamelyik műfajban lennél annyira nyerő, hogy megérje stakelni téged, akkor csak azt tolnád), amiből pedig következik, hogy leszel jó befektetés, és igazából te olyan embert keresel, aki finanszírozza a hobbidat.
    Amiatt komolytalan, mert ki akarom használni azt az időt is amikor az MTT-ket valamilyen okból nem tudom grindelni viszont CG-t igen?

    Miért ne tolhatnám ilyen esetekben mást is?

    Ebből egyértelműen az jön le, hogy egyikbe se vagyok annyira jó a kért limiteken és emiatt csak a hobbimat fogják finanszírozni?

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Az ajanlat fura de onmagaban ez meg nem lenne problema, de pl. Tir-X eredeti kerdese ota se tettel fel semmilyen statot eddigi CG eredmenyeidrol.

    Nagyon keves olyan jatekos van aki ket teljesen kulonbozo formatumot is magas szinten uz. Az MTT eredmenyeid nem meggyozoek, CG eredmenyeket meg nem vagy hajlando betenni, akkor miert varod, hogy valaki penzt fektessen beled?
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  3. #33
    Tag kingofman avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hely
    Fehérgyarmat
    Hozzászólások
    114

    Alapbeállítás

    Amennyiben az MTT eredményeimet nem tartod meggyőzőnek, akkor minek a CG eredmények egy MTT ajánlathoz? Leírtam milyen esetben játszanék néha CG-t is.

    Írhatnám azt is, hogy nem várok én már semmit azok után, hogy kinek a csomagja megy el miközben leírja, hogy nem MTT-s, all time bukó. Itt is leírom, hogy nem a személye ellen megy és véletlenül se sértődjön meg!


    MTT videót csinálom ahogy írtam, de már annak se látom sok értelmét, mert amit leszűrtem, hogy mennek itt a dolgok pár meggyőzhető lehetséges befektetőn kívűl nem sok esélyem van.

  4. #34
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 15.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    azért a videót csináld meg és utána mindenki újraértékelhet
    kingofman likes this.

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Nincs az az Isten. Tegyük fel jó nyerő játékosról van szó. A probléma a hozzá állással van. Ezt is, azt is, de ha szarba lennék akkor "agyá má" kölcsön. Ilyen staker, backer nincsen a világon. A backer is a jó üzletet keresi. 1. Megbízhatóság, referencia 2.JÁTÉKTUDÁS. Te Mr. Santa Claust keresed. Csak az akadémián 2 komoly backing group hirdeti magát, de van mellettük több másik kiváló magyar csapat az Én ismereteim szerint. De Mikulás bácsi nincs köztük. Ők adják a feltételeket elfogadod vagy nem. Felrakhatsz akármilyen videót, teljesen mindegy, első hogy megbízható légy. Olyan hogy te kitalálod a szabályokat nincsen, ha stakert/backert akarsz akkor nem Te találod ki a szabályokat.
    Utoljára módosítva: sakkos000 által: 2016. 03. 03. 03:31

  6. #36
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 23.
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs az az Isten. Tegyük fel jó nyerő játékosról van szó. A probléma a hozzá állással van. Ezt is, azt is, de ha szarba lennék akkor "agyá má" kölcsön. Ilyen staker, backer nincsen a világon. A backer is a jó üzletet keresi. 1. Megbízhatóság, referencia 2.JÁTÉKTUDÁS. Te Mr. Santa Claust keresed. Csak az akadémián 2 komoly backing group hirdeti magát, de van mellettük több másik kiváló magyar csapat az Én ismereteim szerint. De Mikulás bácsi nincs köztük. Ők adják a feltételeket elfogadod vagy nem. Felrakhatsz akármilyen videót, teljesen mindegy, első hogy megbízható légy. Olyan hogy te kitalálod a szabályokat nincsen, ha stakert/backert akarsz akkor nem Te találod ki a szabályokat.
    erre szokott jönni hogy:

    "arról én nem tehetek hogy nem érted"
    sakkos000 and julia_contador like this.

  7. #37
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Sziasztok elindítottam a Máltai Szeretet Stakelő Szolgálatot!! Elsősorban mikro regeket/fisheket keresek, akik a vasárnapi nagy versenyeken indulnának!!!
    Utoljára módosítva: Lefty Gekko által: 2016. 03. 03. 19:10

  8. #38
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Viccet félretéve, én is szívesen bekerülnék backing csoportba. De nem tudok még főállásként a pókerre tekinteni. Szerintem a járható út az az, hogy 45/90/180 fős mtsngket grindeolsz meg Broll szerinti mtt-ket.(én a 100X broll managementet választottam). És így, ha jó vagy és kitartó, pár hónap alatt fel lehet tornászni magad... Challenge...

  9. #39
    Tag kingofman avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hely
    Fehérgyarmat
    Hozzászólások
    114

    Alapbeállítás

    Szerintem én már leírtam, hogy mit akarok és mit kínálhatok cserébe. Pár dolgot már ki is vettem lásd CG, nem lesz akkor kölcsön része.

    Mindenki eldöntheti, hogy érdekli e így vagy sem. Akit viszont nem érdekel azt nem értem, hogy miért van még itt. Saját magát hazudtolja meg és hülyét csinál magából.


    sakkos000@
    Az a gond, hogy leírtam őszíntén, hogy ha lehetséges, akkor szeretnék ilyen esetre kölcsönt is, hogy fesztelenül menjen a poker, ha gond is van, mert pl.: nem adja MTT?
    Papolsz a megbízhatóságról... ha hazudok az a baj, mert azzal jössz majd, hogy átakartalak verni, ha leírom őszintén az se jó.

    Szerintem meg, ha gyümölcsöző a kapcsolat és jó a befektetővel a kapcsolat és van rá kerete, akkor simán elképzelhető.


    A két csoport és feltételeik nem értem, hogy jönnek ide. Nem hozzájuk jelentkeztem így engedtessék már meg, hogy több közöm legyen a szabályokhoz/feltételekhez amikben megegyezünk a befektetővel.

    Olvass már vissza, hogy mennyit számít a te nagyra értékelhető megbízhatóságod... az is átverte akit a legjobb barátjának gondolt.

    Én se egyből dollár ezreket kérek, hanem csak 1-1 sessiönre valót aztán úgy is látni fogod, hogy nincs gond velem, mert ha az eredmények jönnek,
    akkor mi értelme lenne megbízhatatlannak lennem? Amennyiben meg nem akkor aki kicsit is használja az eszét az rájöhet, hogy hogyan tegyen ez ellen és itt most nem erőszakos megoldásra gondolok.


    Szóval amíg nem tesz ellene az ember addig szerintem mindenkinek jár a megbízható jelző. Rólam pedig rosszat a stílusomon kívűl nem olvashattatok. Erről meg annyit, hogy nem vagyunk egyformák
    lásd fura ajánlat, de attól még nem is kell egyből azt feltételezni, hogy rossz.


    Lefty Gekko@
    Vicces vagy... ha tanácsot akartam volna kérni, hogyan kezdjem el akkor nem ide írtam volna arról nem is beszélve, hogy ezt is leírtam, hogy mi a terv, ha ez nem jön össze, de előtte meg akarom próbálni ezt, mert az idő pénz, mint tudjuk és feleslegesen nem égetném, ha van lehetőség, hogy egyből ott kezdjek ahova amúgy is készülök.


    Az MTT videó kicsit késik, mert fontosabb dolgom akadt a nem működő NET+ kártyámmal. Bocsi

  10. #40
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Az idő mindent eldönt. GL!
    Utoljára módosítva: sakkos000 által: 2016. 03. 04. 04:46
    kingofman likes this.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •