Oldal: 124 / 150 ElsőElső ... 2474114122123124125126134 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.231 - 1.240 (1499) összesen
Like Tree150Likes

Téma: Apróhirdetés

  1. #1231
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Rit23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kevés olyan embert ismerek, aki akkor írja ki a problémáit, MIUTÁN megállapodott egy részletfizetésben. Kedves Tamás, másnak nem tartozom. Így elég nagy hülyeségnek tartom, amit csináltál. Egy esti panaszkodásnak jó volt. Így, örömmel vállalom, hogy nagy eséllyel nem fogom megadni a 210 dollárt, amit 2013 környékén utaltál át. Amit terveztem pedig. Ráadásul, a 888 szoftverét is töröltem.

    Mivel eddig mindig aktív voltam, most miért ne változtassak ezen.

    Gratulálok.
    Kamu én is tudok egybert akinek tartozol rajtam kivül és neki sem adtad meg.

    Miből adnád meg nálad nagyobb fisht keresve se találni igy poker kilöve, ahoz meg hogy legyen 210$ nem havi 70K kéne keresned mint amit mondtál.

  2. #1232
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 20.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Ja, Csabira gondolsz, neki ráér. Ő maga mondta. A különbség köztetek, hogy Ő meg fogja kapni.

    Minden jót!

  3. #1233
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Rit23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, Csabira gondolsz, neki ráér. Ő maga mondta. A különbség köztetek, hogy Ő meg fogja kapni.

    Minden jót!
    Mennyi esélyem volt hogy visszaadod ne vicclej már.

    Te voltál a tanulópénzem , még olcson megusztam.

    Nekem az elég hogy , tudom hiába ugyeskedzs mindig jobban éltem és fogok élni mint te.

  4. #1234
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 20.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Hmmm, hogy lehet valakinek 2 Stars nickje? Catfis79 meg Harcsat6?

  5. #1235
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Rit23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmmm, hogy lehet valakinek 2 Stars nickje? Catfis79 meg Harcsat6?
    Az ügyfélszolgálat tud rolla, le van dumálva velük így nincs para.

    De kedves hogy vagy olyan görény , hogy sarsan még megprobálsz belerugni másba.

  6. #1236
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet Rit23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így, örömmel vállalom, hogy nagy eséllyel nem fogom megadni a 210 dollárt, amit 2013 környékén utaltál át

    Az kemeny.

  7. #1237
    Lelkes újonc FrostJhonny avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 21.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    76

    Alapbeállítás

    Hajni mivel mivel az új ár felében gondolkozol okos vagy
    . Van egy 98 as volvom új ára 2 millió volt kérlek vedd meg 1 millióert. Akkor elviszem 10.000 ért a monitort. Thx.
    BrenDoN and Jymaster111 like this.

  8. #1238
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Rit23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kevés olyan embert ismerek, aki akkor írja ki a problémáit, MIUTÁN megállapodott egy részletfizetésben. Kedves Tamás, másnak nem tartozom. Így elég nagy hülyeségnek tartom, amit csináltál. Egy esti panaszkodásnak jó volt. Így, örömmel vállalom, hogy nagy eséllyel nem fogom megadni a 210 dollárt, amit 2013 környékén utaltál át. Amit terveztem pedig. Ráadásul, a 888 szoftverét is töröltem.

    Mivel eddig mindig aktív voltam, most miért ne változtassak ezen.

    Gratulálok.
    Nem az lenne az alap, ha valakitől kölcsön kérsz, azt visszaadod? Vagy én nem látom, hogy mire fel van mersze valakinek nem megadni egy tartozást? Az meg tényleg elég utolsó dolog, hogy valakinek a valódi nevét reklámozod, meg multiaccal vádaskodsz. Nem? Írod, hogy másnak nem tartozol, két hsz-el később meg beismered, hogy mégis. Nem gyenge.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #1239
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 20.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Öööö. Milyen valódi nevet reklámozok? Lol. A multiacc pedig tény, nem vád. Wcf első száz dollárja egy staking volt, NL4-re. A második százra érdekes módon nem emlékszem. De természetesen nekem itt már nem lesz igazam. Kölcsön és kölcsön közt különbség van, ha a másik delikvens jelzi, hogy nem érdekes és ráér, az hadd legyen már az ő saját gondolata. A nagy bölcs Rockett jól megmondta megint... A részletekben ne vesszünk már el, itt egy újabb lehúzós, én. Haha.

    Mellesleg neked is mindig visszaadtam. :P

  10. #1240
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Rit23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Öööö. Milyen valódi nevet reklámozok? Lol. A multiacc pedig tény, nem vád. Wcf első száz dollárja egy staking volt, NL4-re. A második százra érdekes módon nem emlékszem. De természetesen nekem itt már nem lesz igazam. Kölcsön és kölcsön közt különbség van, ha a másik delikvens jelzi, hogy nem érdekes és ráér, az hadd legyen már az ő saját gondolata. A nagy bölcs Rockett jól megmondta megint... A részletekben ne vesszünk már el, itt egy újabb lehúzós, én. Haha.

    Mellesleg neked is mindig visszaadtam. :P
    Küldtem a print scrint az emailről , nem staking volt hanem játékra kértél költcsön, utána elérhetetlen lettél se telefon, se email, se skype.

    Aztán elökerültél amikor itt ujra feltüntél és irtam.

    De amior játékra mégegyszer kölcsönkértél, ami eléggé vicces cirka 2 éves meg nem adott tartozással a hátad mögött. Kb. kiderült nekem menyire valós a pénzvisszafizetési szándékod.

    És ez a mondat is meggyöző volt

    [2016. 03. 02. 15:56:55] Rita: Figyelj, ha neked úgy sincs kedved tolni, nem pörgethetem inkább pókerből vissza? Ez ***** sok most nekem. Így játszani sem fogok tudni miből. Ha tudnál még egy kicsit kölcsönözni, visszaadom. De anélkül brutál sokáig fog tartani.Nem behúzni akarlak megint, csak őszinte vagyok. Vagy 888 cg, vagy winamax jackpot sng, ezeket játszanám. Írhatunk papírt is. Ki tudja, még jól is járhatsz.
    [2016. 03. 02. 15:57:31] Harcsat6: kölcsön tuti nem adok
    [2016. 03. 02. 15:57:46] Harcsat6: azért enyire hülyének nézni már sértés:P
    [2016. 03. 02. 15:58:53] Rita: Nem nézlek hülyének. Ez nem valami nagy terv része volt, csak közlöm a tényeket (cwl)
    [2016. 03. 02. 15:59:13] Rita: Hetvenezret a fizetésemből sose adok vissza

    Fiúk ezután ki reménykedne?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •