Oldal: 4 / 11 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (107) összesen
Like Tree138Likes

Téma: Megújul a Hedgehog Staking Group - Bélabácsi és Móriczka újra tagfelvételt hirdet!

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy remélem a GTO-t nem handenként akarják csinálni, hanem a számításba beleveszik azt is, hogy milyen a kifizetési struktúra, hányan vannak még játékban, hero stackje mekkora a mezőnyhöz képest, és igen, azt is hogy hány fish és hol ül az asztalnál. Mert ha a jobbomon egy "rekreációs" ül, a balomon meg egy 8/5-öt játszó nit, akkor kurvára nem kéne a kettővel mellettem lévő 32/28/12-es gyerekkel flippelgetni naphosszat 40bb deepen, csak azért hogy ne exploitáljon.
    Csak azt felejted ki ebből, hogy ha képben vagy az optimális játékkal, akkor tudni fogod azt is, hogy az említett két játékos miben tér el attól és azt, hogy tudod a legjobb exploitálni De nyilván nincs értlem a gtonak..lol
    Theci85 and radír like this.
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  2. #32
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet T.A.F.K.A.R. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a pókerjátékok kínálat 99%-ában kb annyi értelme van minden spotban GTO-ra törekedni, mint olyan ember ellen randomot mutatni minden kör kő-papír-ollóban, akinek be van gipszelve a keze és nem tud se kőt, se ollót mutatni.
    Jaja, mindig is ezt mondtam én is! Csak sungatni kell izomból, ha be akarja adni, úgyis beadja, nem?
    Easyf86, lilentyű and Lefty Gekko like this.

  3. #33
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet T.A.F.K.A.R. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a pókerjátékok kínálat 99%-ában kb annyi értelme van minden spotban GTO-ra törekedni, mint olyan ember ellen randomot mutatni minden kör kő-papír-ollóban, akinek be van gipszelve a keze és nem tud se kőt, se ollót mutatni.
    Arra van ám stratégia asszem az, hogy ha pl papírral vesztett az előző körben, akkor valszeg a köviben nem azt fogja mutatni...vagy pont fordítva..
    csiga19794 likes this.

  4. #34
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    1. Nem fogod tudni, pontosan miben tér el a GTO-tól. Ha K8s-sel KQJ boardon teszem azt 55% a GTO checkback, az ellenfél meg 75%-ban csinálja, akkor soha az életben nem lesz elég handed ahhoz, hogy ezt észrevedd.

    2. A GTO SEMMIT nem mond arról, hogy kell kihasználni azt, aki nem GTO-t játszik.

    3. A GTO játszása olyan precizitást igényel, amit csak bottal lehet csinálni, ember soha nem lesz képes minden lépést fejben tartani.

    4. Attól még hogy sokat elemzel és jók a rangeid, az nem GTO, bár sokan szeretik mostanában azt gondolni.
    BrenDoN likes this.

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én most aláírom a másfél évet, ha valaki hajlandó minimális engedményt tenni a kemény játékszámból. A pókerből akarok megélni, én örülnék a legjobban, ha lenne így nekem is eslyem bejutni. Így is a gyerek babusgatása után ülök a géphez... Szegény asszonyról nem is beszélve....if you know lol
    Ha visszanézed a régebbi tagfelvétel topicját, régebben 2000 MTSNG-t vártak el, szóval 1700 MTSNG már engedmény.

  6. #36
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    A cash game GTO ráadásul ezerszer egyszerűbb az MTT GTO-nál, ez utóbbit nem is értem hogy gondolhatná bárki, hogy már megtalálta. Azért soroltam fel pár szempontot, mert ezek figyelembe vétele nélkül eleve halott ötlet az egész, és valahogy úgy érzem, egyelőre nem mindegyik lett még belevéve a képbe.

  7. #37
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A cash game GTO ráadásul ezerszer egyszerűbb az MTT GTO-nál, ez utóbbit nem is értem hogy gondolhatná bárki, hogy már megtalálta. Azért soroltam fel pár szempontot, mert ezek figyelembe vétele nélkül eleve halott ötlet az egész, és valahogy úgy érzem, egyelőre nem mindegyik lett még belevéve a képbe.
    Várjuk a Hedgehog álláspontját a témában..

  8. #38
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    A Hedhehog álláspontja kb olyan itt, mintha Uganda miniszterelnöke azt mondaná, hogy százezres kolóniát létesítettek a Vénuszon.
    Lefty Gekko likes this.

  9. #39
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Félreértések elkerülése végett, nem kétlem hogy világszínvonalú backelést csinálnak. Csak a fogalomhasználat szúrja a szememet, szakmai ártalom
    Lefty Gekko likes this.

  10. #40
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Félreértések elkerülése végett, nem kétlem hogy világszínvonalú backelést csinálnak. Csak a fogalomhasználat szúrja a szememet, szakmai ártalom
    valami fajta GTO huszár vagy? ez jó lenne PS nicknek is GTO Hussaar
    Jymaster111 likes this.

Oldal: 4 / 11 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •