Oldal: 5 / 11 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (107) összesen
Like Tree138Likes

Téma: Megújul a Hedgehog Staking Group - Bélabácsi és Móriczka újra tagfelvételt hirdet!

  1. #41
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet MrNono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Heti 3 sessionnel hozható.
    80/session
    Saját tapasztalatból írom. Jó mondjuk én 13-14 asztalon tolom kb.
    Jó, de Breeth-nek átlagban tovább tart egy-egy MTT.
    Zsipali, banoster, ouchi and 14 others like this.

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    1000 mtt meg GTO. LoL

    Minden tiszteletem az oktatóké, de ezt ők sem gondolhatták komolyan...

  3. #43
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Nem szoktam hangoztatni mert szőrszálhasogatásnak tűnhet, de ugyanúgy vagyok vele mint mikki86.
    Tudomásom szerint a GTO-t eddig kizárólag HU Limit Holdemre fejtették meg, és kell még pár év(tized) mire meglesz NL HU-ra, 6-10 fős MTT-re meg...
    De lehet hogy lemaradtam valamiről, akkor sorry.
    Ezért sem értem hogy miért dobálózik ezzel mindenki egy ideje, nagyon jó játékosok is.
    Persze GTO közeli megoldások most is vannak, nevezhetjük ezt GTO-nak az egyszerűség kedvéért. Csak néha nem tudom eldönteni hogy erről van-e szó, vagy arról hogy az illető nem tudja hogy mi is a GTO valójában.
    Arra tippelnék hogy ebben az esetben tudják hogy mi az.
    Az is igaz hogy ember soha nem lesz képes GTO közelében sem játszani NLHE-et, habár úgy néz ki hogy egyelőre nem is kell olyan nagyon megközelíteni ahhoz hogy nyereséges legyen vele a játék.

  4. #44
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 03. 07.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. Nem fogod tudni, pontosan miben tér el a GTO-tól. Ha K8s-sel KQJ boardon teszem azt 55% a GTO checkback, az ellenfél meg 75%-ban csinálja, akkor soha az életben nem lesz elég handed ahhoz, hogy ezt észrevedd.

    2. A GTO SEMMIT nem mond arról, hogy kell kihasználni azt, aki nem GTO-t játszik.

    3. A GTO játszása olyan precizitást igényel, amit csak bottal lehet csinálni, ember soha nem lesz képes minden lépést fejben tartani.

    4. Attól még hogy sokat elemzel és jók a rangeid, az nem GTO, bár sokan szeretik mostanában azt gondolni.

    Kedves mikki69!

    1. Egyelőre szerencsére ennél nagyobb leakek is kihasználásra várnak a játékokban, mint az általad említett példa. De pontosabban válaszolva ismeretlen ellenfél ellen a mezőny tendenciáira hagyatkoznék, pl az ilyen flopokon elenyésző mennyiségben blöffcheckraiselnek, így vékonyabban valuebetelnék az optimálisnál stb.

    2. Ha érted a GTO-t akkor tudod, hogy az mindent elmond arról, hogy egyes eltérésekkel szemben mi a maximálisan exploitív ellenstratégia. (Ami - az exploitálás - természetesen a képzési tematika részét is képezi)

    3. A GTO ismeretével nem annak játszása a cél; pont hogy a leginkább exploitív stratégia megtalálása, valamint jó regularok ellen egy kihasználhatatlan stratégia játszása. (akiken nem találunk fogást)

    4. Ez így van; ettől függetlenül minél többet elemez az ember és gyakorolja, annál közelebb lesz a GTO-hoz. (ami továbbra sem a fő cél)


    Azt egyébként nem teljesen értem, hogy miért magától értetődő hogy MTT/MTTSNG backer csoportként azt feltételezed, hogy full chipEV-t oktatunk; az ICM hatásokról fogalmunk sincsen, és hogy nem kész GTO tematikával a zsebünkben tettük ki a hirdetést.
    Tudjuk, hogy a sokak által félreértett GTO oktatási palettára helyezésével nagy fába vágtuk a fejszénket. Több éves GTO tapasztalattal a hátunk mögött bízunk benne, hogy az elkészített tematikánk sok játékost fog a legjobbak közé juttatni.

    Minden kérdést szívesen várunk!
    Theci85, Shokyu, CsabiST and 3 others like this.

  5. #45
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Én nem ismerek egyetlen egy online játékost sem személyesen. Akkor miért vagyok esélytelen?
    csiga19794 likes this.

  6. #46
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 03. 07.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem ismerek egyetlen egy online játékost sem személyesen. Akkor miért vagyok esélytelen?
    A tudásod/tapasztalatod kompenzálhatja esetleg, úgyhogy jelentkezz bátran.
    chapuisat likes this.

  7. #47
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Gondolom itt regulár speed és nem hyperekről van szó..visszacsatoolván az egyik korábbi hozzázólásra, h régebben 1700 volt a limit..

  8. #48
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    2,5 180 man turbóval indulsz. Régebben 2000k volt az elvárás,most "csak" 1700.
    Lefty Gekko likes this.

  9. #49
    Újonc Hedgehog Staking Group avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 22.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    A 6 feltételből 5 teljesül, akkor nyugodtan jelentkezzetek!

    Az 1k darabszám az a ti érdeketek is, mivel minél nagyobb a darabszám annál kevésbé lesztek kitéve a varianciának.
    Lefty Gekko likes this.

  10. #50
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Nekem lenne egy fontos kérdésem: Miért épp hedgehog?

Oldal: 5 / 11 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •