Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen

Téma: NL100 33 set

  1. #11
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Szerintem jól játszottad végig. Két limpelőre igenis rá kell emelni pozból kis párral! A cbet is jó, mert ha nincs A náluk, akkor nem igen tudják tartani emelt potban. Szerintem egy debil AK, AQ, amiből számtalanul látok most épp ipokeren is, sőt lehet, hogy egy AT ami megörült a flopolt két párjánal és a nálad elképzelt AK(QJ)-ból próbál még egy kis pénzt kiszedni. A pot kb. 36$ volt, abba emelt 10-et, úgyhogy kb. 30-35-ig nyugodtan vissza lehet emelni, simán adja egy A-os kézzel. Ha magasabb setbe nézünk bele, akkor így jártunk, visszatöltés és mehet tovább! Mivel a range-énak nagyobb részét verjük, mint nem itt emelni kell.
    Szerintem.

  2. #12
    Team Hero Neomorf avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 22.
    Hely
    Carpal Tunnel
    Hozzászólások
    1.140

    Alapbeállítás

    *** RIVER *** [3d]
    Ti_rem bets $10.00
    pigdaddy raises to $20.00
    Ti_rem calls $10.00
    pigdaddy shows [3h 3c]
    Ti_rem mucked [Ad Qh]
    *** SUMMARY ***
    pigdaddy shows [3h 3c]
    Ti_rem mucked [Ad Qh]
    pigdaddy collects $75.00

    nos végül a fantasztikus minraise mellett döntöttem, ami főleg a kevés időnek (12 asztal) volt köszönhető, mert nagyon gondolkodtam, hogy mi is legyen. a 2-est én személy szerint nem vettem számba (max 10%ot adnék neki). settel pedig úgy voltam, hogy azzal turnön emelnie kellett volna (ha értelmes - de ebből a partiból nem az tűnik ki). De, ha mégis overset, akkor sima cooler (nálam). tehát az esetleges két párok és AJ+-ok biztosan fizetni fognak (főleg a turn checkem után). Így visszagondolva 25-28$-ig emelnék, ha több időm lett volna, de a call is egy lehetséges opció lehetett volna. Tehát én konkrétan nem tudok állást foglalni, az biztos, hogy itt jónéhány Ax fizetni fog, de hogy rr-re mit csináltam volna azt nemtom. Itt szerintem egy overset sem nagyon merne rr-elni, ez az ellen meg a statjaiból látszik, hogy nem is nagyon szokott. Egy szó, mint száz így döntöttem.

    De várom a további hozzászólásokat!

  3. #13
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Szerintem kell a raise a riveren, igazából csak a mérete kérdéses. A preflop és flopjátékból én AK/AQ/AJ-ra tenném és ezekkel sokszor meg fogja adni a river raise-t. Arra meg nagyon kicsi az esély, hogy verve vagyunk. Sor esélytelen és nagyobb szet is csak ritkán lesz nála. Raise 25-ig vagy 30-ig.

    A flop cbet szerintem is kérdéses, mert a range-e nagy részében van ász + van még egy ellenfél is.
    Utoljára módosítva: BaLa által: 2008. 11. 18. 20:06

  4. #14
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Oké, én ezt k...ra benéztem, de ez komolyan nl100 fr játék? Néha túlértékelem az ellenfeleket még mindig, pedig aztán vannak csodák Cake-en is, de ott nem játsszák ezt 6maxon... limp-call AQ-val, te jó isten... grat Neo, nh!
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  5. #15
    Team Hero Neomorf avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 22.
    Hely
    Carpal Tunnel
    Hozzászólások
    1.140

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oké, én ezt k...ra benéztem, de ez komolyan nl100 fr játék? Néha túlértékelem az ellenfeleket még mindig, pedig aztán vannak csodák Cake-en is, de ott nem játsszák ezt 6maxon... limp-call AQ-val, te jó isten... grat Neo, nh!
    igen-igen. csak az a baj, hogy 100-on már nagyon kevés (látványosan kevesebb az 50-hez képest) az egy főre jutó eme egyedek száma. de azért mindenhol akad. különben miből is élne a szegény egyetemista diák XD (ikszdéé)

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Flopon nem cbetelenk, de a river nalam egyertelmu valuraise lett volna: szinte 100%ban jobb vagy (nagyon ritkan lesz nal sor, set vs set kb ugyanolyan ritka, es egyaltalan nem biztos, h ilyen passzivan jatszana) + nagyon siman kifizethet Ax-szel--> raise

    (Sztem nem kell az aggreszio PF, de gondolom ezzel okan nem ertenek egyet.)
    Utoljára módosítva: lederman által: 2008. 11. 18. 22:38

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •