Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (23) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 04.
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás NL50 SH - KQs 3way pot, OESD+GS, donkbet

    SB 29/19/1.9 Flop AF 3
    Nincs róla jegyzetem, nem láttam tőle eddig említésre méltót.

    UTG+1 33/0/0.3 de nagyon kicsi a minta. Eddigiek alapján tipikus CS.


    Button Hero ($57.53)
    SB Villain1 ($163.14)
    BB ($50)
    UTG ($60.72)
    UTG+1 Villain2 ($44.08)
    CO ($104.48)

    Preflop: Hero is in the button with
    1 fold, UTG+1 calls 0.5, 1 fold, Hero raises to 2.5, SB calls 2.5, BB calls 2.5, UTG+1 calls 2.

    Flop (10)
    SB bets 9, 1 fold, UTG+1 calls 9, Hero ?

  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 05. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Push. Van 12 outod, igaz nem feltétlenül a nut flösre húzol, de azért igen erős lap van a kezedben. Ráadásul komoly fold equityd is van, bár a cs részéről jó eséllyel prognosztizálható a call.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Én igy elsore calloznek, mert sztem nincs olyan sok fold equityd, es poziciobol konnyebben kifizetetheted a lapod... de a push se rossz: kellemes dilemma...

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.282

    Alapbeállítás

    push

    nincs eseélyed a callnál kifizettetni a lapodat szerintem, főleg nem ahhoz hogy +3vs legyen és mint pre raiser még a kezed is álcázod

  5. #5
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet lederman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én igy elsore calloznek, mert sztem nincs olyan sok fold equityd, es poziciobol konnyebben kifizetetheted a lapod... de a push se rossz: kellemes dilemma...
    Szerintem azért van FE, mert egy masszív raise/call után nyomjuk a reraiset, ami azért egy ilyen floppon nagy erőt kell, hogy jelentsen. Én reraise potot nyomnék.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  6. #6
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Nálam ez lehet, hogy fold. Adott szituban sokszor lesz jó lapjuk az ellenfeleknek (vagy legalábbis az egyiknek), vagy nagy húzójuk, úgyhogy én elég minimálisnak érzem a fold equity-t. SB-nél sokszor lesz nagy lap, vagy nagy húzó, hisz 3 emberbe hívott bele egy nagy kassza esetén A magas flopon, szóval én az FE-t nagyon kicsinek érzem. Dead money sincs talán elég a partiban, figyelembe véve, hogy mi az ellenfél várható megadó zónája. Szóval a 12 out ellenére sem érzem hibának a dobást, hisz egyáltalán nem biztos, hogy ténylegesen van 12 out-unk. Nálam a másik lehetőség a push.

  7. #7
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Nekem elsőre a call tetszik, nem érzem az FE-t nagynak, hiszen A-val adni fogja, viszont a cs ki fog fizetni a későbbiekben flushös boardon is, szóval inkább megnézném az aránylag jó áron kapott turnt. A push az FE hiánya miatt nem tetszik, de megoldás lehet az is, bár én mostanában nem preferálom ezt a fajta játékot, ilyen licitmenet után pláne.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    Öszintén szólva én nem értem ezt a pusht, valószinű hogy az SB-nél van egy A különben csak nem hív bele egy 4 fős flopba, ezt az UTG+1 callolja
    na én itt meg néztem az esélyeket a nyerésre, ha feltételezem hogy az sbnél egy Ax és az UTG+1nél is egy Ax van akkor mindössze csak 4%-al vagyunk esélyesebbek mint az egyik Ax-es akinek nagyobb kickere van a másiknál, ha viszont csak az egyiknek van A-ja akkor akinél vana az A az 3%-al esélyesebb nálunk (remélem nem voltam zavaros), úgy hogy én ezt a pusht egy gamblingnek látom. Én a callra szavazok.

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Wan2pusshal szavazok, fold. Rossz esetben egy jobb fulshdrawal meg egy drillel állsz szemben, szóval egyáltalán nem biztos hogy 12 az outjaid száma, lehet az három is. Az SB zavar nagyon. Megadott egy emelést, de nem emelt vissza. Értelmes embernél mi lehet? Közepes pár, Axs, közepes sc. Beledonkol három emberbe, potnyit. Nem hiszem, hogy dobatni akart, akkor c-r lett volna, a két emberből várt egy callt. Ez leginkább egy Axs-re utal (mondván lehet, hogy bedobják, ha meg nem, lejön a flusshe és viszi a nagy kaszát) vagy egy drillre amit védeni akar.
    Szerintem lesz jobb alkalom is.
    A callban nem látom a value-t. Ha lejön a flush, csak az fizet ki akinek nagyobb a flusshe. Egyedül a három soroutod az ami biztosan jó, vagy a backdoor straight-flush de arra nem építenék .

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 04.
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    Köszi a hsz-kat!

    A call szerintem itt nem jó. SB egy jó LAG játékos, valószínűleg ezért nincs róla jegyzetem. Tehát ezt a nyitást biztos lappal csinálja. De mivel? Ha én itt csak megadok, azzal egyértelműen elárulom a kezem számára. Vagyis ha le is jön a flush, kétséges, hogy betudom rakatni a stacket vele. A CS így is úgy is beteszi, vele nem is foglalkoztam. Itt egyetlen kérdés van. Betolni a teljes stacket, amit szinte biztos hogy mindkettő megad és várni a csodát, vagy fold. A fold tőlem nagyon gyenge lenne, ahhoz túl őrült vagyok .

    Itt a vége:

    Preflop: Hero is in the button with
    1 fold, UTG+1 calls 0.5, 1 fold, Hero raises to 2.5, SB calls 2.5, BB calls 2.5, UTG+1 calls 2.

    Flop (10)
    SB bets 9, 1 fold, UTG+1 calls 9, Hero raises to 55.03 goes all-in, SB calls 46.03, UTG+1 calls 32.58 goes all-in.

    Turn (161.64)

    River (161.64)

    SB shows
    UTG+1 shows

    Hero wins $161.64 with a Flush

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •