Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (44) összesen
Like Tree37Likes

Téma: Eladó PS-en néhány ezer USD

  1. #31
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet peter77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    középárfolyam alatt nem adom, ha nem lesz senki akkor megoldom másképp
    Idézet peter77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem playmoney, nem T dollár, real USD-ről beszélek.
    nemtom hogy kell pivátban üzenni, de ha írsz megadom mobilszámom (vagy Te elküldöd és felhívlak) - lényeg, hogy ide nem fogom kiírni a mobilom - és találkozhatunk nem sos így akár a héten, akár a jövő héten is összefuthatunk
    vagy ha küldesz emil címet oda megírom a mobilom

    Ui: nem gondoltam,hogy ez sok pénznek számít itt az akadémián
    Ha szerinted ez nem sok penz akkor mit erolkodsz hogy par forinttal tobbet kapj erte?
    Miert mas vallalja a kockazatot a penzedert kozeparfolyamon?
    Ki tudja nyeremeny-e, esetleg atjatszott penz, vagy player transfer?
    Aztan ha ki szeretne venni valaki akkor azt nem kozeparfolyamon fogjak szamolni, lesznek a kivetelnek kulonbozo koltsegei, esetleg kesobb adovonzata a kivetelnek.
    Oldd meg maskepp az a legtisztabb.
    Valaki irta mar... nyiss neteller vagy skrill szamlat, es kiveheted ATM-bol
    Wildcatfish and fszt2 like this.

  2. #32
    Tag xieung avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi xieung!

    Ez most történt valamelyik nap. Ha nem nagy hadititok, érdekelne,h miért plusszos a call? Vagy misclick volt?

    Csatolás 10922
    hali! en itt anytwo-val callolok. SB ramtoltal 3,4bb-t. Egy BB-m mar bent van, plusz az ante. Itt nincs mese, megy a call barmivel

  3. #33
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 24.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    nyilván sok pénznek számít, viszont naponta lehet olvasni, hogy magyarok nyertek 5-10-20-30k-kat, szóval úgy gondoltam ez itt mindennapos az akademián, mivel a legtöbb magyar pókeres itt informálódik.
    Illetve attlól hogy valaki nyerő nem feltétlen kell 20k hufokat kidobni az ablakon, csakmert éppen többet szeretne váltani.....

  4. #34
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 24.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Idézet szroli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha az árban meg tudunk egyezni,engem érdekelne.
    szroli keress meg valahogy privátban ha tényleg érdekel

  5. #35
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 11. 05.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Ha mást nem, azt elárulod, hogy mi az oka, hogy nem oldod meg skrill vagy neteller-rel a dolgot. Ha egy kicsit nyitottabb vagy és őszinte a szituddal, akkor más is úgy fog reagálni.
    Ha ebben nem vagy őszinte, akkor egyértelmű, hogy valami nem tiszta itt és hülye lesz akárki is ilyen kockázattal bizniszelni veled (előbb fogja feltenni a teljes roll-ját a warriors-ra).

  6. #36
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 24.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Idézet benti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha mást nem, azt elárulod, hogy mi az oka, hogy nem oldod meg skrill vagy neteller-rel a dolgot. Ha egy kicsit nyitottabb vagy és őszinte a szituddal, akkor más is úgy fog reagálni.
    Ha ebben nem vagy őszinte, akkor egyértelmű, hogy valami nem tiszta itt és hülye lesz akárki is ilyen kockázattal bizniszelni veled (előbb fogja feltenni a teljes roll-ját a warriors-ra).
    Nekem így egyszerűbb lenne + utána kellene néznem, hogy mik a lehetőségek Neteller és Skrill esetén - ami időigényes és kevés időm van ezzel foglalkozni. Már nem pókerből élek, messze nem vagyok uptodate mindenből.

    Semmi gond, ha nem kell senkinek megoldom kiutaással és kész.

  7. #37
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet peter77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nyilván sok pénznek számít, viszont naponta lehet olvasni, hogy magyarok nyertek 5-10-20-30k-kat, szóval úgy gondoltam ez itt mindennapos az akademián, mivel a legtöbb magyar pókeres itt informálódik.
    Illetve attlól hogy valaki nyerő nem feltétlen kell 20k hufokat kidobni az ablakon, csakmert éppen többet szeretne váltani.....
    Aki 5-10-20-30k-kat nyer, az nem fog készpénzes csere bonyolítással bajlódni dolláronként pár forint haszonért, ezt gondolom Te is látod. Sőt, aki kevesebbet keres, az sem annyira, ezért van az, hogy csak nagyobb réssel érdekel mindenkit. Szimplán nem éri meg annak, akinek van erre pénze, mert az valószínűleg otthon ülve is megkeres annyit, mint amennyit azzal keresne, hogy elmegy emiatt egyel többször pénzt levenni is meg a pénzt odaadni is.

  8. #38
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 11. 05.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Idézet peter77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem így egyszerűbb lenne + utána kellene néznem, hogy mik a lehetőségek Neteller és Skrill esetén - ami időigényes és kevés időm van ezzel foglalkozni. Már nem pókerből élek, messze nem vagyok uptodate mindenből.

    Semmi gond, ha nem kell senkinek megoldom kiutaással és kész.
    Számomra érthetetlen, hogy miért nem utaltad már ki és miért gondolod, hogy itt találni valakit aki belemegy ebbe kevesebb szarakodás. Amennyi időt beletettél abba, hogy ide kiírtad a topikot meg válaszolgattál, annyi idő alatt már vagy hatszor beüzemelhetted volna a skrill-t.

  9. #39
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet peter77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2, nyilván egy bankba mennék pl énis, hogy lássam amit hoz HUF-ot, nem hamis...
    Ezt egyébként hogy tervezted? Leültök a bankfiókban, a biztonsági őrtől kértek két kávét, majd lebonyolítjátok a cserét, de szóltok egy ügyintézőnek is, hogy "Figyu, nézd már meg ezt a köteg pénzt, hogy rendben van-e, mert most hozta nekem a srác. Hogy mi ez? Csak online pókeren nyert pénzt bizniszeltünk, semmi extra."


  10. #40
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet benti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ebben nem vagy őszinte, akkor egyértelmű, hogy valami nem tiszta itt és hülye lesz akárki is ilyen kockázattal bizniszelni veled (előbb fogja feltenni a teljes roll-ját a warriors-ra).
    Az szerintem eléggé +ev, még 1,83-ért is. Nem tudom elképzelni, hogy egy párharcban valaki 4-szer megverje őket. Űrkosarat tolnak, olyanok, mint Gerwen dartsban.
    Jymaster111 likes this.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •