Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (48) összesen
Like Tree23Likes

Téma: 10M Sunday Million kérdéses hand

  1. #1
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 30.
    Hely
    Nagyatád
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás 10M Sunday Million kérdéses hand

    Sziasztok!

    Ezt a leosztást a tegnapi 10 milkás sm-en játszottam. Rengeteg kérdésem van a leosztással kapcsolatban, remélem tudtok segíteni.

    Itt a leosztás: No Limit Texas Hold'em Hand, 300/600, DonCsicsko | BOOM! Hand Replayer

    Rákerestem az ellenfelemre a sharkscope-on: 1k játék, $50-os átlag buyinen, 89-es ability.

    Kérdéseim: 1.Ha AA,KK,33,AK van nála, akkor miért nem emelt a gombról? 2.Ha ezek vannak nála, akkor miért tolja rám, amikor viszonylag deep-ek vagyunk és a flop nem veszélyes, nem drawheavy. 3.Ha nem ezek a lapok vannak nála, akkor mi a bánat az, amivel ezt el tudja játszani? Nyilván ha nem egy ekkora verseny lett volna, akkor callolok és megtudom a válaszokat. Viszont nem sűrűn játszok sm-et, így inkább a dobás mellett döntöttem, hiszen bőven jó volt itt még a stackem a további játékhoz. Előre is köszönöm a segítségeteket!

  2. #2
    Tag LockPickPoki avatara
    Csatlakozott
    2016. 02. 27.
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    erre kb. 10 féle opciót lehetne írni vajon miért így csinálta és mivel... AA KK simán benne van...
    Onnantól kicsit beverte a fejét,elragadta a hév... nem hogy sztekket épített volna belőle...
    Amúgy én A3 vagy K3s-t is simán raktam volna a kezébe

  3. #3
    Tag xieung avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Nekem nem tetszik a pre jatekod, miert nem megy az izo? De ha mar igy alakult, akkor miert nem emelted meg vastagabban a flopon? Mondjuk min potkoruli bet.

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 30.
    Hely
    Nagyatád
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Azért nem emeltem, mert tapasztalat szerint aki limpel, arra emelhetsz amennyit akarsz, az már játszani fog. Egy ilyen lappal pedig nem akartam feleslegesen potot növelni preflop, hogy utána pozin kívűl játsszak ellene nagyobb kasszáért. Flopon azért nem emeltem nagyobbat, hogy ha Ax van esetleg nála, akkor ne dobjon. Kasszát szerettem volna építeni.

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 30.
    Hely
    Nagyatád
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Idézet LockPickPoki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    erre kb. 10 féle opciót lehetne írni vajon miért így csinálta és mivel... AA KK simán benne van...
    Onnantól kicsit beverte a fejét,elragadta a hév... nem hogy sztekket épített volna belőle...
    Amúgy én A3 vagy K3s-t is simán raktam volna a kezébe
    Mint írtam, a sharkscope alapján nem egy olyan playa, akit csak úgy elragad a hév. Ráadásul ezen kívül csak a Sunday Minin játszott, szóval még az sem merülhetett fel, hogy a 20+ asztalozásnál véletlenül rossz helyen nyomott ollét.

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 23.
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    azért limpel mert már nem 2013 van és regeknek simán van limping range-e ha valaki short, vagy valaki nagyon agresszív mögötte oop. az hogy pre nem izoláltál az nagyon jó, vannak ennél sokkal erősebb handek is, amikkel checkelned kell.

    flopon szerintem nem jó a fold, valószínűbb hogy a 10bb játékost izolálta Ax-el, mint hogy verve vagy.

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 30.
    Hely
    Nagyatád
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Idézet T.A.F.K.A.R. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért limpel mert már nem 2013 van és regeknek simán van limping range-e ha valaki short, vagy valaki nagyon agresszív mögötte oop. az hogy pre nem izoláltál az nagyon jó, vannak ennél sokkal erősebb handek is, amikkel checkelned kell.

    flopon szerintem nem jó a fold, valószínűbb hogy a 10bb játékost izolálta Ax-el, mint hogy verve vagy.
    De akkor miért ekkorát emelt vissza? 5-6k körüli reraise nem lett volna jobb a részéről? Továbbra is ő játszik pozícióból és ha nincs nála valami nagyon-nagyon erős lap, akkor az 5-6k-s emelésre kapott allin utána még tud dobni és nem kell feltennie erre a versenyét. Konkrétan ha nincs nála ak vagy szet, akkor felteszi-e a versenyét az adott lapjára, miközben a dobatással csak 3-4k zsetont nyer? Egy jó játékos bevállal egy ilyen versenyen egy ilyen szituban egy ilyen rizikót? Miközben a mezőny tele van gyenge játékossal, akiktől más szitukban könnyebben tud zsetont nyerni?

  8. #8
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Ide találhatna valami MTT pro kiváncsi lennék

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 23.
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet DonCsicsko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De akkor miért ekkorát emelt vissza? 5-6k körüli reraise nem lett volna jobb a részéről? Továbbra is ő játszik pozícióból és ha nincs nála valami nagyon-nagyon erős lap, akkor az 5-6k-s emelésre kapott allin utána még tud dobni és nem kell feltennie erre a versenyét. Konkrétan ha nincs nála ak vagy szet, akkor felteszi-e a versenyét az adott lapjára, miközben a dobatással csak 3-4k zsetont nyer? Egy jó játékos bevállal egy ilyen versenyen egy ilyen szituban egy ilyen rizikót? Miközben a mezőny tele van gyenge játékossal, akiktől más szitukban könnyebben tud zsetont nyerni?
    baromi valószínűtlen, hogy nálad annál jobb lap van, ezért valueshove. 1k jaték 50-es téten amúgy simán lehet hobbijátékos még ha jók az eredmények akkor is.

  10. #10
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    167 leosztás alatt egyszer sem floppoltam két párt, szóval én ebben a szituban, rátoltam volna anyámat is!

    tuti AQ volt nála, megadás után, turn Q river Q, szóval jobb, hogy eldobtad.
    DonCsicsko, kohagyma and Bonyi96 like this.

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •