Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (48) összesen
Like Tree23Likes

Téma: 10M Sunday Million kérdéses hand

  1. #11
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Addig teljesen jó,hogy pre nem volt izo

    Viszont a flopon semmiképpen nem dobnám el,itt soha nem lesz nála AA vagy KK evvel a bet sizel

    De viszont azt ö is tudja,hogy nálad sem lesznek ezek, mert ügye avval már preflop emelsz.
    csufi and jacsapoker like this.

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    krejdul! Szerintem a AA-t meg a KK-t én egyszerűen nem tudnék itt a kezébe adni,és nem azért mert nem limpelne vele,hanem mert szinte senki nem játszana így vele a flop után.

  3. #13
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Totyáé jó gondolat, de nem tudom, hogy ezt egy hogyan használná ki. Ha tudja, hogy nálad kevés a value, akkor miért nem csak callol az ő value handjeivel? És ha látja, hogy te már komittáltad magad a shortnak, akkor miért gondolná, hogy light vagy, és miért tolja rád a gyenge lapjaival/airjeivel?

  4. #14
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Totyáé jó gondolat, de nem tudom, hogy ezt egy hogyan használná ki. Ha tudja, hogy nálad kevés a value, akkor miért nem csak callol az ő value handjeivel? És ha látja, hogy te már komittáltad magad a shortnak, akkor miért gondolná, hogy light vagy, és miért tolja rád a gyenge lapjaival/airjeivel?

    Pont most kezdtem el írni,ha egy kicsit is képzett játékos akkor ö fel fogja ismerni,hogy nálunk sem lesz erős legitim lapp,ezért ha bátor akkor bluffbe tudja mondjuk fordítani az ilyen 1 pár Ax-es lapokat hogy jobbat tudjon dobatni.
    Marcow likes this.

  5. #15
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pont most kezdtem el írni,ha egy kicsit is képzett játékos akkor ö fel fogja ismerni,hogy nálunk sem lesz erős legitim lapp,ezért ha bátor akkor bluffbe tudja mondjuk fordítani az ilyen 1 pár Ax-es lapokat hogy jobbat tudjon dobatni.
    De ha van nála egy ász, akkor miért akar dobatni?

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De ha van nála egy ász, akkor miért akar dobatni?
    pont az ilyen A3-at meg k3-at mert az viszont bőven lehet nálunk,de azt meg szerintem tudja dobatni, mint ahogy látható sikerült is neki.

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 30.
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    call

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    De én amúgy a flopon valszeg csak callolnék, mert vagy nagyon elöl vagyunk, és ha igen, akkor nem akarom a bluff ranget eldobatni,és ügye vagy kurvára hátul vagyunk.

  9. #19
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 30.
    Hely
    Nagyatád
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De ha van nála egy ász, akkor miért akar dobatni?
    Ezek miatt voltam/vagyok tanácstalan a leosztással kapcsolatban. Ha van valami nála, akkor miért akar dobatni? Ha arra játszik, hogy megadjam, akkor csak a3, esetleg k3 az amivel callolhatok, minden mással emeltem volna pre... Ha neki van setje, vagy két párja, akkor miért nem épít potot?
    Enrem likes this.

  10. #20
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 30.
    Hely
    Nagyatád
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De én amúgy a flopon valszeg csak callolnék, mert vagy nagyon elöl vagyunk, és ha igen, akkor nem akarom a bluff ranget eldobatni,és ügye vagy kurvára hátul vagyunk.
    És ha a turn egy T, J, Q színhúzóval, akkor c/f?

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •