Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (48) összesen
Like Tree23Likes

Téma: 10M Sunday Million kérdéses hand

  1. #21
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 23.
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    totya te ugye csak trollkodsz ezekkel a hsz-ekkel?

    (player3 Ax bluffbefordítás 2pár ellen, meg flop call)

    a legvalószínűbb valuehandje egyébként K3s a stacksize-okból meg a preflop játékból.

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Vagy csak kiszúrta, h scared money vagy és úgy gondolta, h csak azokkal adnál meg itt, ami nem lehet nálad, és hát végül igaza lett
    Wildcatfish, Marcow and van Gerwen like this.
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  3. #23
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet DonCsicsko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ha a turn egy T, J, Q színhúzóval, akkor c/f?

    Természetesen mivel kiegészült a sor,meg lehet jobb 2 párja is

  4. #24
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet T.A.F.K.A.R. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    totya te ugye csak trollkodsz ezekkel a hsz-ekkel?

    (player3 Ax bluffbefordítás 2pár ellen, meg flop call)

    a legvalószínűbb valuehandje egyébként K3s a stacksize-okból meg a preflop játékból.
    Ezt most miért kell

  5. #25
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 23.
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    mert szerintem komolyan kérte ki a véleményeket, nem tudom miért kell rajta gúnyolódni, csak mert kicsit scared money volt.
    DonCsicsko likes this.

  6. #26
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet T.A.F.K.A.R. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mert szerintem komolyan kérte ki a véleményeket, nem tudom miért kell rajta gúnyolódni, csak mert kicsit scared money volt.
    OK, igazad van bocsi, troll mentes hsz


    flopon raise és call, soha nem lesz itt nála jobb

  7. #27
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 23.
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet andada eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vagy csak kiszúrta, h scared money vagy és úgy gondolta, h csak azokkal adnál meg itt, ami nem lehet nálad, és hát végül igaza lett
    33-al szerintem biztos megadná, azzal is szerintem hiba lenne pre izolálni, vagy allin menni, bár A3-ra is azt írtam volna, hogy tuti nem dobja el, de azért 33 az máshogy mutat, hiába ér (közel) ugyanannyit itt.

  8. #28
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pont az ilyen A3-at meg k3-at mert az viszont bőven lehet nálunk,de azt meg szerintem tudja dobatni, mint ahogy látható sikerült is neki.
    Igaz, hogy cappelt a range-ünk, bár 33 is lehet nálunk, de legalábbis nagyon gyanúsan value a range-ünk, és azért a populációtendenciák nem azt mutatják, hogy bárki elengedne flop kétpárt egy ilyen érthetetlen button játékra.

    A másik tényező egyébként az, hogy vajon ki kell-e zárni teljesen a nálunk erősebb value papírokat az ő range-éből (bár az AA-KK valszeg tényleg nem tolja ezt flopon), mert én könnyen el tudom képzelni, hogy a shortot akarta egy button limppel becsapdázni. Ha ott emel, akkor a short nagyon szűken tudja fe nélkül visszapattintani, így talán szélesebb lesz sb push range-e.
    gzp74, luckylucano and Marcow like this.

  9. #29
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igaz, hogy cappelt a range-ünk, bár 33 is lehet nálunk, de legalábbis nagyon gyanúsan value a range-ünk, és azért a populációtendenciák nem azt mutatják, hogy bárki elengedne flop kétpárt egy ilyen érthetetlen button játékra.

    A másik tényező egyébként az, hogy vajon ki kell-e zárni teljesen a nálunk erősebb value papírokat az ő range-éből (bár az AA-KK valszeg tényleg nem tolja ezt flopon), mert én könnyen el tudom képzelni, hogy a shortot akarta egy button limppel becsapdázni. Ha ott emel, akkor a short nagyon szűken tudja fe nélkül visszapattintani, így talán szélesebb lesz sb push range-e.
    Én nem zárnám ki soha a btn limpre a AA-t meg a kk-t csak egyszerűen a flop játék után tenném ezt, nem láttam még ilyen embert aki így játszana meg a flopon egy AA-t vagy KK-t és erre írtam azt hogy szerintem ez így akkor soha nem lesz nála.
    Krejdül likes this.

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Idézet T.A.F.K.A.R. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    33-al szerintem biztos megadná, azzal is szerintem hiba lenne pre izolálni, vagy allin menni, bár A3-ra is azt írtam volna, hogy tuti nem dobja el, de azért 33 az máshogy mutat, hiába ér (közel) ugyanannyit itt.
    Pont ezt még bele akartam írni, h simán lehet, h 3xet fordít így bluffbe, mert blokolja az egyetlen lapot amivel meg tudunk adni De én tényleg nem értek hozzá, fogalmam sincs a holdemről, meg h ott szokta-e ilyet csinálni azt,h scared money is csak onnan tudom, h leírta, h ezt std versenyein megadná.... Azt, hogy kiszúrhatta, h scared money meg onnan, h csak 2 asztalozott az ellenfele.
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •