Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 48 (48) összesen
Like Tree23Likes

Téma: 10M Sunday Million kérdéses hand

  1. #41
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    nincs az az isten h ezt becallozzam ismeretlennek.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder TheHUNuT9s avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 12.
    Hozzászólások
    611

    Alapbeállítás

    Az előző range szükítést inkább törlöm így reggel olvasva már látom, hogy a limp range jó játékosra nézve hülyeség volt mert két párok közül szerintem egyik lap sincs benne mert vannak azok a játékosok akik nem akarnak raise foldolni sem raise callolni sok lappal viszont akkora edge éreznek postflop magukénak, hogy dobni sem szeretnének azok sem hiszem, hogy itt ezzel a 2 lappal (AK biztos nem) ezt a játékot választaná.
    Szettek közül meg náluk a 33 biztosan kiesik.


    de a lényeg, hogy Blöff lehet-e nála

    Ezeknél a stackméreteknél flop akciónál kizárt és nem lehetnek benne az ő tudja, hogy nállam nem lehet..... és én ezért.. lapok sem, ha egy olyan játékos aki erre is gondol nem hinném , hogy egy ismeretlen ellen meglépné 45bb deepen 10millás sm-e ahol még A4-el is sokan snappelnék

    value range-ből meg verünk 1 lapot úgyhogy ezzel a szép stackel biztos, hogy én sem vállaltam volna ezt itt be.

    Attól függetlenül, hogy nagy baromság itt betolni velük én nem venném ki floppon a szetteket sem mert lehet, hogy csak addig jutott el gondolat menetben, hogy sb ellen biztos nem raise foldolsz akkor ellene sem bebaszom és nehogy jöjjön valami ami viszont elijeszt turnun.
    Utoljára módosítva: TheHUNuT9s által: 2016. 03. 22. 10:57

  3. #43
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    Akkor én is leírom (eddigi hsz-eket nem néztem végig)

    Szép hand

    Kicsit őrült move, nincs nagyon olyan lap amivel lenne értelme, de 1k játék alapból nem azt mutatja, hogy reg lenne az ellenfél.

    limp: AA,KK,A3,K3,33 mindegyik kombó elképzelhető, egyedül az AK-t zárnám ki, mert gombról limpelni szerintem még fishnek sem jutna eszébe ilyet csinálni, legalábbis én nem láttam ilyet.
    Ha értelmesebb akkor azt könnyen végiggondolhatja, hogy baromi kevés Ax van nálatok, szóval semmi értelme itt aggroznia.

    Flop minbet semmit sem mondd el

    Viszont az AI nálam nagyon sok mindent kizár. Itt ő is tudja, hogy baromi erős range-t reprezentál, AA,KK egyszerűen kizárt, hogy legyen nála, ha mégis akkor gratulálok neki, hogy megjósolta a lapod.
    Itt kb mindennel dobsz, amit ő is érez, ink szétcalloz floppon és majd turnön szétüt.

    Nálam maradt az A3,K3,33, de ha súlyoznék akk az alacsony két párt (k3-at) raknám be legnagyobb %-ba. Egyszerűen csak fél, hogy jön egy random card vagy turn-river pározódó lap amivel ő meggyengül.

    Súlyozás nélkül is call lesz véleményem szerint:

    A3-ból kevés kombó van nála (3kombó), 33 is szintén 1 kombó össz. k3-ból pedig 6 kombó van nála. Szerintem ez para call, de semmiképp nem hagynám ki, mert kb 1kombó van ami itt téged megver és lehet nála (33).

    AQ és 1-2 kombó aj is lehet a range-ében, ami méginkább a call felé dönti a választást.

    És akkor az őrült QJs meg hasonló blöff lapokkal nem is számoltunk (baromi kevés lesz nála, de mindenképp pár kombó berakható)

    Összességében szerintem kihagyhatatlan call. Ha csak annyi volt a célod így néhány óra játék után, hogy itm-be bejuss akk persze érthető a fold, csak akkor ne játssz ekkora BI-ű versenyen
    Hajniiiii likes this.
    Future Ev-ben jó lesz..

  4. #44
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    easy fold

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Én biztos, hogy nem csekkrézfoldolnék itt ezzel a lappal,ha valami úgy érzem "nem stimmel", még mindig ott van a call,mint opció.
    Ettől függetlenül ez raise általában nálam, de sokkal nagyobb size-al, a limp range-ükben(főleg btn) lehet rengeteg Ax amit versz, néha erős Kx is becallolhat 1-2 utcát a pre izo hiánya miatt.
    Azért nem tetszik annyira a size, mert ha callol btn, akkor nem mindig tudjuk kihozni a maximumot 3 utcán oop(turn/river magasabb lesz mint a 2.párunk)és később is kiblöffölhetőek leszünk.
    Szóval én pl egy 3234ig raiselnék, így btn call esetén turnon 10ks potnál 25k lesz előttünk, ami klasszabb szitunak tűnik, mint ha 6,5k a pot, és 26k van előttünk.
    Hogyha allin megy, mint a handbe, akkor callolnék. AAKK(AK)-al sztem a legnagyobb fish is csak callol,hátha sb is beveri a fejét, meg igazából halott vagy ellene.
    Marad amiket mások is írtak, K3,A3,33 (AQ?-statot nem írtál, talán ez még reentry szakasz volt).
    Blöffölni sztem csak abban az esetben fog, ha sokat tankel (végiggondolja,hogy preflop nem izoláltál, ez a size nem túl erős, szóval max a 33 amivel itt raise/callolni tudsz).
    Ettől függetlenül nem feltétlen jó a risk reward full stacket betolni blöffként (raise foldal ugyanazt érjük el)ezért én ki is zárnám.
    A3,33 range(5kombó) ellen mindössze 9%od van, ha beletesszük a 2db K3s-t (K3oval valószínűtlennek találom a limpet) akkor viszont már 55%.
    Ha belerakjuk mind a 6 AK-t akkor csak 33%,ha a felét 41%...stb,de nálam az AK=AAKK,értelmetlen allin, call->raise->allin a valószínűségi sorrend(+én 33al se látom az értelmét a pushnak).
    Végig lehet zongorázni pontosan, de én olyan 45%körülire tenném az eq-nk a range ellen,ami elég határeset call 44%oddsal.
    Ellenben amit írtam példa(raise 3234) 41% oddsal már a call felé billenne a mérleg nyelve

  6. #46
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Addig is álljék itt az én magas röptű elemzésem: megadnám.
    Tő és hagy fizessen az inas

  7. #47
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Ollie+1

  8. #48
    Tag xieung avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Ollie! Kiver a viz az avatarodtol! Ugye az nem te vagy?

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •