Oldal: 5 / 17 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (164) összesen
Like Tree281Likes

Téma: Hajniiiii % Eladás (Szerda)

  1. #41
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    ma játszanék ebédszünetben egy 0.25ös Spint!
    60%ot értékesítenék belőle.
    Ha a minimum nyerőnél nagyobb jön, akkor 1 $ig tesóba osztunk, viszont sajnos 60 centig tudom maximalizálni!
    GLGL!!
    Nem rossz ajánlat ez sem, de még kicsit csinosítani kell. Ajánlom figyelmedbe a topikomat, amit kb. másfél hónapja nyitottam, na az volt ám az igazi +EV. Fel nem tudom fogni, hogy végül miért nem kelt el.

  2. #42
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem rossz ajánlat ez sem, de még kicsit csinosítani kell. Ajánlom figyelmedbe a topikomat, amit kb. másfél hónapja nyitottam, na az volt ám az igazi +EV. Fel nem tudom fogni, hogy végül miért nem kelt el.
    Ha a CR7 kocsikat nyerném meg mit adnék a befektetőinek????? Vezetési élményt, vagy előre ledumáljuk ki rajoskodik vele a hétvégén?

  3. #43
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    ma játszanék ebédszünetben egy 0.25ös Spint!
    60%ot értékesítenék belőle.
    Ha a minimum nyerőnél nagyobb jön, akkor 1 $ig tesóba osztunk, viszont sajnos 60 centig tudom maximalizálni!
    GLGL!!
    Az attól függ,hogy ebéd közben,vagy ebéd helyett lesz-e? Egyik se tűnik túl +EV-nek. Mi van,ha félrenyelsz vagy,ha szar az ebéd és már attól tiltre kerülsz? Éhgyomorra meg nem vállalnék be a helyedben egy ilyen megerőltető session-t,mert mi van ,ha a heads up-ban éhen halsz?
    Jymaster111 likes this.

  4. #44
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az attól függ,hogy ebéd közben,vagy ebéd helyett lesz-e? Egyik se tűnik túl +EV-nek. Mi van,ha félrenyelsz vagy,ha szar az ebéd és már attól tiltre kerülsz? Éhgyomorra meg nem vállalnék be a helyedben egy ilyen megerőltető session-t,mert mi van ,ha a heads up-ban éhen halsz?
    Lehet megkérem az élettársam, hogy egyen helyettem picit és ha jó a kaja, akkor rámegyek én, utána kávé és 12.55kor letolom a sessiont, kipihenten, feldoppingolva!

  5. #45
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet megkérem az élettársam, hogy egyen helyettem picit és ha jó a kaja, akkor rámegyek én, utána kávé és 12.55kor letolom a sessiont, kipihenten, feldoppingolva!
    Még mindig nem tetszik! Látszik,hogy kezdő fish vagy! Mi lesz az ebéd utáni szunyokálással?
    Finomíts rajta kérlek...

  6. #46
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még mindig nem tetszik! Látszik,hogy kezdő fish vagy! Mi lesz az ebéd utáni szunyokálással?
    Finomíts rajta kérlek...
    inkább kérek kölcsön Hajnalkától! 10 dodó elég lesz! de amúgy akarok indulni a WSOP ME-n is, de majd azt a csomagot akkor összedobom..mondjuk a Beláddzsóban akarok lakni...

  7. #47
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás vetet

    Ma küldök Neked PS-en 10dollárt, kérlek küldd el annak akinek tartozol, mert már nekem kellemetlen amit itt művelsz.

  8. #48
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Annyit emlegettétek, hogy azért is toltam egy 25 centes spint. Betoltam az első körben, és elbuktam. De azt remélem tudjátok, hogy ezt a csomagot eladtam nektek, így utólag is várom a pénzeket!

  9. #49
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Másnaposan? Én akkor meg nem bírnám enni azt a szart. Ellenben éjszaka részegen elég jól tud jönni egy-két a topiknyitóról elnevezett Fish Mac, amit igen, lehet ő maga szolgál fel.
    Az én pocakom a mennyiségi és minőségi folyékony termék esti elfogyasztása után kizárólag a giroszt hajlandó befogadni, ugyanis a hazaérkezésem megszokott időpontja épp a giroszárusok privilégiumakor manifesztálódik. Viszont másnap jöhet bármi ízletes nyalánkság, amit Hajni elém rak. Egyszer totálon hazamentem, és a szőnyegen az alom alatt találtam egy három napos csibeburgert. Na akkor még az is jó volt.
    Mágika likes this.

  10. #50
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet fityaku eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma küldök Neked PS-en 10dollárt, kérlek küldd el annak akinek tartozol, mert már nekem kellemetlen amit itt művelsz.

    Remelem van annyi gerince, hogy nem el ezzel az ajanlattal.
    csiga19794 likes this.

Oldal: 5 / 17 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •