Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2016. 03. 23

    Lapok:
    Játék: NLHE MTT leosztás
    Játékosok: 9 fő
    Pozició: SB
    Kis vak: 20
    Nagy vak: 40 (6 ante)

    Online pókerezel egy $44 nevezési díjú versenyen amikor 99 lapokat kapsz a kisvakban. Az UTG-ben ülő 21/17/11 (15% EP open) statokkal pókerező játékos 110-ig emel, az UTG+2-ben ülő 19/15/6-os regulár megad és te is így teszel a kisvakról. A 634 flopon az eredeti emelő 130-t cbetel, az UTG+2 megad és te is callolsz. A turn a 5, te passzolsz és két ellenfeled követi példádat. A river a K, mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    ööö... szal ak-t dobni fognak, mert "nálunk szet van"? hm... a K itt telibe találja a rangeüket, én ch/foltam

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 24.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Egyet ertek az elottem szoloval valaki kifejthetne mas szempotbol is hogy miert eri meg itt bloffolni ha mar a sorra nem tettuk meg akkor miert a kiralyra?

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Sztem max az UTG-t találhatta el ha AK-val bátorkodott cbetelni (de nála lehet más overpár is amivel megijedt a turnon), UTG+2-nél nem lesz Kx, nála is pp lesz. Blöffbe fordulhatunk mert máshogy nem nyerjük meg a partit és egy pár nehezen fog megadni. Potközeli hívással UTG+2 még két párt is eldob (ha esetleg 56s lenne nála).

    Ez eléggé egy olyan leosztás amiből kiderül kinek milyen a felfogása ilyen szitukban, mennyire küzd a potokért.
    Utoljára módosítva: fLeSs által: 2016. 03. 24. 20:12

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Régen mtt-ztem, de én is dobnék itt. ch/fold

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 13.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Nekem tetszik a bet is és a check/fold is. Az a bajom a bettel, hogy a K telibe vágta a rangeüket, és a betre nem biztos, hogy a crying callon kívül hagyunk más választást egy AK-KQ-nak. Ha már betelek, akkor over, azt piszok nehéz lecallolni pusztán egy párral és hihetik azt, hogy a turnon elpasszolt sorunkból próbáljuk visszanyerni a kihagyott bet értékét. Hihetőbb vaknak elhinni a sort ilyenkor.
    A check/folddal annyi a bajom, hogy betre dobnunk kell..viszont szerintem elég sűrűn showdown tudunk kerülni, itt egy K sem betel sűrűn, ő is olcsón szeretne showdown menni mert ez aztán scary board a javából, ha meg nem találtak semmit, akkor maradhat jó a lapunk. Sok mindentől függ, hogy mit választanék, nagyrészt bet/fold, főleg, ha eddig jó mutatásaim voltak, viszont ha kaptak már blöffön akkor check/fold. Dinamika, nálam az is számít ilyenkor.
    A call-t nem kell megmagyarázni!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •