Oldal: 1 / 17 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (168) összesen
Like Tree180Likes

Téma: Hajniiiii Kölcsön.

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás Hajniiiii Kölcsön.

    Sziasztok.
    Első mondatban leszegezném előre , hogy ténylegesen aki tudna segíteni , csak az írjon ide , elegem van már , hogy mindig teli írjátok az oldalamat , és ha esetleg valaki segíteni próbálna, azt nem veszem észre.
    Akit esetleg nem érdekel , vagy nem tud segíteni , és viccesnek találja az röhögjön 1et és menjen tovább.

    Szóval aki kitudna segíteni 50$ al annak 55$ tudnék vissza küldeni hétvégéig.
    Ha valakinek esetleg lenne segítői készsége felém , az privát üzenetbe jelezze , köszönöm előre is !
    Masters800 likes this.

  2. #2
    Idegen vityuatati avatara
    Csatlakozott
    2016. 03. 29.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    én nem értelek téged... felnőtt ember vagy nem? akkor várd meg a fizetést és utána fizess be. az oké, hogy 2 barát megbeszéli egymás közt mondjuk a kölcsönkérés dolgot, de az, hogy egy felnőtt ember ismeretlenektől kér pénzt... ez nekem nem fér bele... ilyenkor nem ég az ARCOD?
    csaba6729, Krono, Csuhi81 and 5 others like this.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 03. 16.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Nem lenne(NEKED) kicsit +EV-s move,hogyha összegyűjtenél néhány óra coach árát? Mert láthatóan ez így nem megy, és ezt most minden rosszindulat nélkül írom.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Írtam , hogy ha nincs benned segítői hajlam , akkor ne reagálj a kiírásomra. köszönöm szépen mr lájkvadász.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Idézet porci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem lenne(NEKED) kicsit +EV-s move,hogyha összegyűjtenél néhány óra coach árát? Mert láthatóan ez így nem megy, és ezt most minden rosszindulat nélkül írom.
    Multkor is segített valaki , gondoltam megpróbálom megint. neki is visszafizettem , szóval 1 próbát megér , nem kell egyből negatív kommenteket írni.

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 03. 16.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Szándékosan oda írtam, hogy nem rosszindulatból írtam, azt pont nem negatív kommentnek szántam. Privát coach csak a Te játékodnak tenne jót, és feltételezem Neked is kellemesebb lenne, ha nem kéne kölcsön kérni, meg állandóan depositolni...

  7. #7
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    KidPoker nickről ment!

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Ha esetleg valaki segíteni szeretne privátba jelezze, és a vicces hozzászólásait tartsa magában

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Bocsi, de én azért nem tudlak komolyan venni,mert legutóbb is írtam neked,hogy szívesen vennék %-ot és arra sem méltattál,hogy válaszolj!
    bellaurora and Jymaster111 like this.

  10. #10
    KIT
    KIT nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 12. 12.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Regisztrálj új accountot, ezzel a Hajniiiii felhasználónévvel már nem fog menni. Mondjuk várj még fél órát, hátha KidPoker küldi az ígért 50 dollárt. Megbízható, szavahihető embernek ismertem meg, szerintem küldeni fogja.
    totya0611, Csuhi81, Marcow and 4 others like this.

Oldal: 1 / 17 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •