Oldal: 602 / 709 ElsőElső ... 102502552592600601602603604612652702 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.011 - 6.020 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #6011
    RVP
    RVP nem elérhető
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 13.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    leürítette vki az egyik ismerősöm számláját.. volt vkinek "tapasztalata" ebben?(( 3 gmail címre elutalgatták a pénzt..hívtuk a skrillt azt mondták,h utána néznek.. lehet ebből pozitív vég..?

  2. #6012
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 02. 26.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Igazolnom kell magam, személyes dokumentum feltöltéssel. Ez annyi, hogy 'contact us' menü alatt feltöltöm, és elküldöm, amit majd ők elbírálnak, vagy nehezebb procedúra?

    Szerk.: Kell-e bármi üzenetet írni, azért kérdezem, mert az angolom még mindig nem felsőfokú.

  3. #6013
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ivanesz: arra gyanakszom, hogy többször beléptél Skrillre mialatt futott a zenmate, ezt kiszúrták, és blokkolták az IP címed.

    TheHUNuT9s: dinamikus ip-d lehet, ott ez a megoldás, ha viszont nem, akkor baj van.
    Mára,megjavult varázsütésre,a frászt hozzák az emberre *aszki
    fejes1988 likes this.

  4. #6014
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Changes to Skrill Direct deposit fee
    Dear xxx

    We hope you are enjoying your Skrill services.

    We have recently reviewed our fee structure and we are getting in touch to let you know about a planned change to the Skrill Direct deposit fee.

    The fee for Skrill Direct deposits will increase from 1.5% to 1.9% in Hungary. This change will come into effect from May 31 2016* and we encourage you to visit our fees page for full details.

    Visit our fees page

    Regards

    The Skrill Team

  5. #6015
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 03. 16.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Szerda óta várok arra, hogy valami érdembelit reagáljon a skrill a személyiről feltöltött képemre. Mikorra várhatok eredményt?
    Biztonsági okokból nagyon értik korlátozni a számlát, de amikor megkapják amit kérnek, hallgatás... Másnak mennyi idő alatt dolgozták fel?

  6. #6016
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    valaki próbálta már az UBERT skrill vagy neteller kártyával? nekem egyiket sem fogadta el: érvénytelen bankkártya.

  7. #6017
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 02. 26.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Üdv,
    Tegnap sikerült behúznom egy -számomra- szebb eredményt, ~4000 eurót. Én ennél eddig sokkal kevesebb pénzeket nyertem, ezért a kérdésem az lenne, hogy ekkora összeget hogyan célszerű kivenni úgy, hogy abból ne legyen problémám?
    Azért a skrill topicba írom, mert eddig skrillre kértem ki, amit számlára kiutaltam, viszont ekkora összegnél azért félek, hogy baj lesz. Hogyan juthatok biztonságosan a pénzemhez? Fizessek mindenhol kártyával, és kész?

  8. #6018
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    hat ha van skrill kartyat, akkor vedd ki kp-ban v fizess kartyaval oszt kesz. ha nincs skrill mastercardod, akkor meg igenyelj.

  9. #6019
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    ja meg nezz utana a skrill vipnek, a 4k eurt tologasd ki-be parszor termebol skirllre is vica versa, akkor megkapod a silver vipet, ahol eleg magas a napi kp felveteli limit igy par nap alatt le is tudod huzni kp-ban a zsét.

  10. #6020
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 02. 26.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    A kp felvételen kívül nem játszik más opció? Eurós ATM nincs a közelben, és az átváltáson elég sokat buknék, ha jól tudom ?!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •