Oldal: 28 / 30 ElsőElső ... 182627282930 UtolsóUtolsó
Eredmény: 271 - 280 (297) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Mybet

  1. #271
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 09. 21.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás kifizetés

    Sziasztok!

    Olvasva a topicot látom, hogy többeknek gondja van itt a kifizetésekkel, továbbá nem kerülte el figyelmem a 90 napos kifizetési határidő sem (az első befizetéshez viszonyítva). [Ez vajon valóban "él" még?]

    A különböző díjakról (átváltás, pénzmozgás) azt gondolom, hogy ezek egy remek race-szel vannak kompenzálva az itt játszóknak, szívesen kipróbálnám én is.

    Viszont sehol nem látok válaszokat, illetve későbbi visszajelzéseket a hozzászólásokban a kifizetési problémáitokra. Kérdezni szeretném, hogy ezek rendszerint megoldódnak, vagy azóta húzódnak? Esetleg a rendszeresen itt játszók közül tudna valaki nyilatkozni az ügyben?

    Üdv!

  2. #272
    Tag ronInter avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 19.
    Hely
    Nagybánhegyes
    Hozzászólások
    134

    Alapbeállítás

    Akkor én mondom, hogy azóta is semmi, ráadásul írtam ide ( IBAS Home / adjudication@ibas-uk.co.uk ), első levél gyors meg is jött, hogy ne e-mailt írjak, hanem a weblapon töltsem ki az űrlapot, aztán eltelt vagy másfél hét semmi reakció, vagy vmi megerősítő levél, hogy megkaptuk, az ügyön vagyunk...rájuk írok megint, hogy ugyan mi a helyzet, és kb. 1 hét elteltével szintén semmi...varázslatos
    El Fenómeno - Da Phenomenon - Da Best Player Eva

  3. #273
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 24.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Be akartam ide fizetni,de olvasva a kommenjteket kb viszont sem látnám a dellát.
    Ez a terem komolyan,hogy lehet egyáltalán meghirdetve itt ?

  4. #274
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Hozzászólások
    661

    Alapbeállítás

    Idézet isildurzero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Be akartam ide fizetni,de olvasva a kommenjteket kb viszont sem látnám a dellát.
    Ez a terem komolyan,hogy lehet egyáltalán meghirdetve itt ?
    Én 7 éve vagyok regisztrálva a terembe. Elég sok kifizetésem volt. Nekem 20-40 percen belül mindig fizettek, még hétvégén is.

  5. #275
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    hali! regeknek van valami tapasztalauk mypoint kiszedés idővonzatáról? meddig fognak ülni a nyamvadt ~10k pontos igényemen? vasárnap írtam mailt, még csak autoreply jött... köszi

  6. #276
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    a német email-re kuldted, ugye? a hetvegen igenyeltek alt. szerda magassagaban erkeznek, a hetkoznapiak 2 nap csuszassal. legalabbis nekem ez volt tavaly osszel, amig itt toltam

  7. #277
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    'vip-rewards@peiltd.com' honlapon ez volt. de köszi akkor remélem holnap lesz valami...

    up: deérdekes... chat support 10 perc alatt megoldotta
    Utoljára módosítva: Meanmachine által: 2016. 03. 23. 15:36

  8. #278
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    A Mybet race előreláthatólag áprilistól egy darabig szünetel. Addig is ajánljuk az Everest rakerace-t.

  9. #279
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Mybet race előreláthatólag áprilistól egy darabig szünetel. Addig is ajánljuk az Everest rakerace-t.
    Mit jelent az, hogy egy darabig? mert nem mind1, hogy a pontjaimat 15 vagy 25 vagy 35%on váltom be...
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  10. #280
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 11. 20.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Pár napja regeltem, még nem fizettem be, de frerollokból szereztem egy kis tőkét, amit mtt-ken sikerült pár 10€-ra felhúzni. Tud valaki a kifizetéssel kapcsolatban tippet adni? Befizetést kér előtte mint pl. tigergamingen? Köszi!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •