Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (37) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Bilzerian elindult kerékpárján Las Vegas felé - már a magánrepülője is kockán forog

  1. #21
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na jó van bammeg: https://www.instagram.com/p/BDlyTepI...y=danbilzerian

    Így még én is megcsinálom
    Ez szerintem simán csalás, de minimum tisztességtelen, amit urak nem engedhetnek meg maguknak. Még csak különösebb okosságnak sem nevezhető, kb az a szint, mintha feltenné a szobabiciklijét a magánrepülőjére. Tekert? Tekert. Eljutott oda? Eljutott.

    Az a szerencse, hogy mögé nem álltak be egy másik autóra felszerelt szélgéppel, hogy tekernie se kelljen, mert akkor végképp nevetséges lenne az ügy.

    Hát gratulálok, én megóvnám a fogadást, mivel a célba éréshez jelentős mértékben az előtte haladó gépjármű motorjából kivett munkára támaszkodott.

    Továbbá meggondolnám, hogy leüljek-e az említett úrral játszani, mert szemmel láthatólag a pénzt többre értékeli mint a tisztességet.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  2. #22
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Többször lattam mar ezt a videot, de mit is kell nézni rajta? Autó vontatja ?
    Mondjuk azt kéne észrevenned, hogy nincs légellenállás
    Flush67 and regie like this.

  3. #23
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez szerintem simán csalás, de minimum tisztességtelen, amit urak nem engedhetnek meg maguknak. Még csak különösebb okosságnak sem nevezhető, kb az a szint, mintha feltenné a szobabiciklijét a magánrepülőjére. Tekert? Tekert. Eljutott oda? Eljutott.

    Az a szerencse, hogy mögé nem álltak be egy másik autóra felszerelt szélgéppel, hogy tekernie se kelljen, mert akkor végképp nevetséges lenne az ügy.

    Hát gratulálok, én megóvnám a fogadást, mivel a célba éréshez jelentős mértékben az előtte haladó gépjármű motorjából kivett munkára támaszkodott.

    Továbbá meggondolnám, hogy leüljek-e az említett úrral játszani, mert szemmel láthatólag a pénzt többre értékeli mint a tisztességet.
    Volt az a régi kártyás még doyle haverja aki

    fogadott gyorsabb mint a versenyló 100M-en , csak ö jelölje ki a pályát , és olyan szűk kanyarokat tet bele hogy a ló gyorsasága ne jöjön ki.

    meg amikor golf ütésre fogadott és a befagyott tóvál üttötte el a labdát

    meg a pinpong bajnokot megverte mert elötte egy évig gyakorolt colas üveggel (ott ö választotta az ütőt)

    és a visszavágot is megnyerte mert készültek a colás üvegre , de akkor palacsintasütött választott

    ezeken csak egy jót röhögünk ez se nagyobb csalás azoknál

    a live streamhez van link?
    sakkos000 likes this.

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    bil perkins-t keresd Twitteren

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Lance Armstrong a coach, aki meg doppingal lett aranyérmes egymásra találtak

  6. #26
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 24.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Megcsinálta.Ennyi !!!

  7. #27
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Ez a csávó nem elég, hogy tele van gempával, vérében van a póker, a legjobb csajokat dugja, egy hadseregnyi fegyver van a házában, de még biciklizni is tud! Wow!

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lance Armstrong a coach, aki meg doppingal lett aranyérmes egymásra találtak
    Mutass a kerékpársportban 1-et, aki nem doppingol. És ne a futottak még kategóriában.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Nekem csak az o neve maradt meg évekről vissza emlékezve, de a sportot nem követtem. Dopping teszt nagyobb versenyeken standard eljárás? Emlekszem h mar 10 eve is végeztek tesztet u20-as sportolokon is , mert volt ismerősöm. Ill ok, de akkor sem legalis, vagy az?
    Utoljára módosítva: regie által: 2016. 04. 01. 09:28

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Sztem nagy hasonlóság van aközött amit bilzerian tett es a doppingoló sportolok között. Bilzerian 200 mérföld utan beszervezte maga ele az autót plus energiát adott neki, mostmár menni fog. Doppingoló verseny elott beveszi es maris o az isten. Nehéz elismerni, h az az o teljesítménye. Nem jelenti azt, h nélküle nem menne. Viszont tegnap elolvastam Armstrong biojat es nem semmi amin keresztül ment. Elo legenda ettől független.
    Utoljára módosítva: regie által: 2016. 04. 01. 09:44

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •