Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By banoster

Téma: GPL 2016 - három csapat is 10 pontot gyűjtött, de jól kezdett a Hong Kong Stars is

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás GPL 2016 - Három csapat is 10 pontot gyűjtött, de jól kezdett a Hong Kong Stars is


  2. #2
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Elég szegényes 4 6 max sng ez aztán az esmély , NFL vezérei már paráznak hogy fogják eladni a superbowlt ha a TV-k megvehetik ezt a szenzációt is.

  3. #3
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Azt lehet tudni, h mennyi volt a buy in, milyen kliensen játszották és mennyit nyertek? Vagy ez nem is pénzdíjas?

  4. #4
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég szegényes 4 6 max sng ez aztán az esmély , NFL vezérei már paráznak hogy fogják eladni a superbowlt ha a TV-k megvehetik ezt a szenzációt is.
    Azért elég deep a játék, nem annyi, hogy lezavarnak 4 hypert. Belenéztem tegnap, én elvoltam vele egy darabig. A superbowl közvetítést tényleg nem fenyegeti, de nem hiszem, hogy ilyen terveik lennének. Engem az zavart, hogy távolról nagyobb képernyőn is alig látszik, hogy ki mennyit emelt, szóval közel kellett ülnöm, nem tudtam az ágyból nézni.

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt lehet tudni, h mennyi volt a buy in, milyen kliensen játszották és mennyit nyertek? Vagy ez nem is pénzdíjas?
    A győztes csapatot díjazzák a bajnokság végén, egyébként meg fizetést kapnak a játékosok, óránként $100-t. Szintén részesednek a szponzoroktól, közvetítésekből származó bevételekből. Dreyfusék ugye kitalálták, hogy "sportosítani" akarják a pókert, ezért inkább a presztízsértéket szeretnék növelni, nem akarnak dollármilliós nyereményekkel dobálózni. A bajnokság nyertese is "csak" $100.000-t kap, bár lehet, hogy lesznek prémiumok.
    chapuisat likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •