Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 25 (25) összesen
Like Tree8Likes

Téma: 2k$al mi a legyen a cél?

  1. #21
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Én elinnám, meg tennék belőle 1-2 mixet.
    Maxxxika and xieung like this.

  2. #22
    Tag xieung avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Sportfogadás Arbitrázs

  3. #23
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 02. 21.
    Hozzászólások
    84

    Alapbeállítás

    Udv!
    a transferwise jol valt, en mar tobbszor hasznaltam, nezd meg az oldalukat. felszazalek kezelesi ktg + korrekt arfolyam. kp-ben hazahozni es penzvaltonal valtani szinten jo lehet (lsd valutacentrumponthu) (en mondjuk speciel nem szivesen utazgatnek kb 10 millaval a zsebben) banki penzvaltas rablas, felejtos.
    amit mindenkepp javaslok, hagyj penzt az angol szamladon; meg ha vegleg hazakoltozol is, vasarolni meg akkor is erdemes Angliabol a neten (e-bay, Sportsdirect, Amazon, stb.) ezekhez viszont sokkal jobb az angol bank kartya/ szamla /paypal mert ha el is fogadjak a fizetest forintban, akkor is horror arfolyamon szamolnak.

  4. #24
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Koszi, ez termeszetesen igy lesz, van masik kartyam, azon tervezek ezen felul casht hagyni hasonlo celokra.

    Ez a transferwise ez ha jol ertem azt csinalja, h odaadom nekik a £omat es ok adnak helyette HUF-t. A gondolom altalam megadott magyar szamlara es ennyi?

  5. #25
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 02. 26.
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Esetleg igenyelhetsz Revolut bank kartyat (Mastercard). Ingyenes, nincs eves dij, se feltoltesi dij, angol szamlarol feltoltod es Magyarorszagon azzal vasarolsz forintban. Minimalis a konverzios veszteseg es havonta 500 font kp felvet ingyenes barmelyik atm-bol.

    A Revolut ugyanaz a ceg, mint a Skrill/Neteller (Optimal Payments).

    https://revolut.com/
    Prepaid Travel Cards: lock in the best rates - MSE
    Nottobe likes this.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •